У Луцьку під час прощання з Героєм АТО вдарив град з блискавкою. ФОТО

У Луцьку під час прощання з Героєм АТО вдарив град з блискавкою. ФОТО
У Луцьку під час прощання із загиблим бійцем на Театральному майдані міста зірвався шквальний вітер.

У понеділок, 30 листопада, у Луцьку прощалися із загиблим в зоні АТО Віктором Мельничуком.

В цей час погода різко змінилася - раптово зірвався шквальний вітер, випав град та навіть, що є дивним для такої пори року, вдарила блискавка з громом.

Негода тривала декілька хвилин. Не зважаючи на це, люди продовжували стояти на майдані, щоб віддати останню шану волинському Героєві.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дурной знак. К беде всеобщей.
Відповісти
В голові у Вас дурний знак!!! Це просте природне явище! Для чого в чомусь шукати якийсь прихований зміст, коли все набагато простіше?! Чи ви зглузду з.їхали, чи вам пороблено!?
Відповісти
Пiди до храму та запитай у попа.
Відповісти
і що?
поп - гідрометцентр, всезнайко, уповноважений по дурним знакам?
це кіріл в твій ватний мозок казочку зал"є, а ти і радий вірити.
тому кіріл на мерсі із золотими часіками, а ти душу продаєш в ольгіно.
Відповісти
Це БОГ оплакував загиблого бійця Віктора і забере його душу в рай.Хехе тебе за твої слова чекає АД.
Відповісти
А бо ж навпаки закликає схаменутись. Скільки людей безневинно вбитих .... Даремна жертва.....
Відповісти
Бо розкольники відспівували того і гримить....
Відповісти
ти українка несеш гроші гундяєву щоб ті кляті москалі воювали сході, подумай куда ти ходиш
Відповісти
А ти нікуди зовсім не ходиш і не знаєш,що таке Церква справжня .... А якщо і ходиш то до "митрополита" який дозволяє собі ругатися матом на проповіді! Оце дійсно справжня церква де присутній Бог .
Відповісти
Розколиники саме ви ті , що ділять Бога і церкву !!!! Чи Бог вам сам так сказав!!! А хто таді люди іншої віри !
Відповісти
Почитайте що говорив ваш Філарет коли ще не був патріахром КП , про розкол а тоді говоріть.... Цей розкол жодна церква світу не визнає....
Відповісти
мені тебе шкода....ти зовсім не віруюча людина. Зовнішньо хочеш показати, що багато знаєш і віриш во єдину правду. А всередині як правило такі люди пусті та не щасливі. Щасливі та розумні ніколи нікому нічого не доказують. Наприклад я ходжу до Церкви кожну Святу Неділю, а і ходжу як ти кажеш до розкольніків, але ніколи нікому не розповідаю про це , бо я ходжу для себе там моя душа відпочиває. ще раз повторюсь мені тебе шкода...
Відповісти
Не Вам судити ..... Ходити просто мало і відпочивати душею .... Трудитись треба для Бога ..... Себе пошкодуйте.....якщо у Вас душа відпочиває від матів які собі дозволяє вживати ваш "митрополит" і постійної ненависті що чується у його словах, постійних закликах до війни то відпочивайте далі ..... Кожен має право на свою думку ....
Відповісти
Хто ходить до кацапських попів той ворог України! Гнати їх під дупу
Відповісти
Ви говорите про цекрву про попів.Зараз не АТО а Війна йде.Нашому народу все гірше і рірше буду.Чекайте!!!

Відповісти
Не про попів , а священників!!!! Повагу май до людей! Пісатель !
Відповісти
мені тебе шкода....ти зовсім не віруюча людина. Зовнішньо хочеш показати, що багато знаєш і віриш во єдину правду. А всередині як правило такі люди пусті та не щасливі. Щасливі та розумні ніколи нікому нічого не доказують. Наприклад я ходжу до Церкви кожну Святу Неділю, а і ходжу як ти кажеш до розкольніків, але ніколи нікому не розповідаю про це , бо я ходжу для себе там моя душа відпочиває. ще раз повторюсь мені тебе шкода...
Відповісти
Це дуже поганий знак. Бог гнівається через те, що даремно гинуть люди. Гнів божий ляже на голови тих хто відправляє своїх близьких на війну.
Відповісти
У Кірілла з-під ряси торчать погони...
Відповісти
...портупєя і наган, мабуть від діда нкведиста дістався у спадок.
Відповісти
Половина Ваших священникі кп були у так званих ворогів у церкві коли Плащаницю привозили і свічки ставили .....які і купували в храмах ворогів....
Відповісти
це гинуть не генрої , а жертви , яких приносять наш уряд, наказ нестріляти бути мішеннями на своїй землі це злочиний наказ, а наші хлопці є жертви ношої жидівсько-грузинської влади !
Відповісти