Волинянин скаржиться, що «Волиньгаз» не бере від нього слухавки

Волинянин скаржиться, що «Волиньгаз» не бере від нього слухавки
Волинянин переконує, що ПАТ Волиньгаз зумисне не відповідає на численні дзвінки.

Таку скаргу користувач на ім'я Андрій написав до «Електронної книги скарг України».

“Дзвоню годинами з м. Луцька на всі можливі телефони Волиньгазу. Усі працівники скидають слухавки або не відповідають. На гарячій лінії також кидають трубку.

Запитання до начальника Волиньгазу Мирослава Коротя: ваші працівники сплять на роботі чи з Вашого дозволу п’ють горілку?! Якщо Ви не можете навести порядок, йдіть у відставку. А то розвели бардак.

Всі йдуть в Європу, а ви в Гондурас. Будем писати в Кабінет Міністрів із вимогою звільнення такого «діяча»", - написав волинянин.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Реально жоден телефон не відповідає. Короткі гудки
Відповісти
Я вже півдня намагаюсь дозвонитися!! Результат-короткі гудки. Сайт теж непрацює!
Відповісти
Так , дійсно у п'ятницю з 14.00 до 16.00 дзвонила, хотіла дати показники лічильника . Ніхто слухавку не знімав і гудків зайнято не було. Тел. 280104.
Відповісти
десятки тисяч волинян - на один номер одночасно... Є ще варіанти подачі показників:
За допомогою Електронної пошти: [email protected] Через SMS-повідомлення з показанням лічильника можна відправляти на номери: 067-364-7-104 та 050-384-7-104 (вказавши номер особового рахунку та показник)
Через сервіс Особистий кабінет на сайті газового господарства за адресою 104.ua
Відповісти
Ви ці дані придумали щойно?
Місяць тому при переоформленні договору на нову юр. особу цих даних ніде на стенндах не було. В Договорі вказано лише стаціонарний номер.
А на столі в холі скринька для показників. Для "зручності"? Щомісяця приходити і приносити показники?
Відповісти
сервіс Особистий кабінет на сайті газового господарства за адресою 104.ua - НЕ ПРАЦЮЄ НА ДАНИЙ МОМЕНТ!
Відповісти
В минулому місяці подавала показники через смс.
В цьому місяці виявилося, що показник не було зафіксовано.
Ось такий "сервіс"...
Дозвонилася за годину...
Відповісти
Електромережі ходять щомісяця і самостійно збирають показники, водоканал вірить на слово, а Валиньгаз і не ходить і в квитинції вносить все, що заманеться.
Відповісти
Часто телофонувала на різні номери і ніяких проблем не було, вперше чую про такі проблеми
Відповісти
Цілий день дзвоню, на три номера, щоб дати показники лічильника, а дозвонитися не можу, короткі гудки...
Відповісти
Те саме. нУ просто слів не має
Відповісти
Теж дзвонила цілий день 30.11 і ніхто не піднімав трубку ! Це вже не вперше не можна дозвонитися !
Відповісти
Та уроди вони. Спеціально трубку скидають. Потім своі цифри стпвлять. А самі крадуть газ і лічильники за пів ціни газу скручують.
Відповісти
100% Два дні дзвоню: номери 77-69-42 і 28-01-04 постійно зайняті, а 77-69-44 - спочатку ідуть довгі гудки, а потім скидають трубку.
Відповісти
104.ua не працює і то як і все що придумують посадовці - параша. Невже в цій країні завжди буде така жо... ой дупа. Про систему автоматичного зняття показників ніхто ніколи не чув? А це спростило б всім життя і споживачам постачальникам.
Але ж ні ось вам номер телефону, електронка, сайт, іпіться самі зі своїми показниками. а ми як мали можливість вам приписати якусь херню в показниках так і будемо робити, ви ж споживачі-лохі.
Любіть свій Волиньгаз, себто волиньгаззбут. ДА І НЕ ЗАБУДЬТЕ ПЕРЕОФОРМИТИ ДОГОВІР БО У НАС НАЗВА ЗМІНИЛАСЯ, але бігати переоформляти - ВАМ - споживачі-лохи.
Відповісти
З 8 годин звонила, вже з роботи відпросилась, по дорозі на зупинку продовжувала дзвонити, нарецті взли слухавку, була вже 12 година.
Відповісти