Лучанин - «срібний» фрістайлер України

У Києві в ТРЦ «Гулівер» пройшов чемпіонат України з футбольного фрістайлу «USE +2015».

Крім конкурсної програми, в цьому заході також брали участь фрістайлери з різних країн зі своїми виступами, пише ВолиньSport з посиланням на Footboom.com.

В якості журі були запрошені спортсмени світового рівня - поляки Лукаш Хведук і Матеуш Звонзек, а також спеціальний гість із Парижа - чемпіон світу з футбольного фрістайлу-2008 Сеан Гарньє.

В основній сітці турніру змагалися 16 фрістайлерів, вони здобули це право на кваліфікації, яка проводилася днем раніше.

Правила дуже прості: на футбольну сцену виходять два учасники і по-черзі демонструють свої здібності впродовж 30 секунд. Один батл включає в себе 3 раунди, після чого судді визначають, хто переміг.

Чемпіоном України вперше став Ігор Самодід, якому ця вершина ще не корилась. Ігор у фінальній сутичці здобув перемогу над представником Луцька Іваном Мелешко. Приємно, що наш земляк дістався аж до такої стадії змагань. Третє місце зайняв багаторазовий чемпіон України Олексій Журахівський.