Луцькі активісти оголосили війну циганам на автостанції. ФОТО. ВІДЕО

Луцькі активісти оголосили війну циганам на автостанції. ФОТО. ВІДЕО
Цивільний корпус «Азов» Волинь організував акцію проти циганського свавілля на автостанції №1 у Луцьку. Активісти влаштували рейди на циганів-жебраків і упіймали декількох на спробі крадіжки.

Про це повідомили у прес-службі ЦК «Азов».

Згідно з повідомленням, протягом останнього місяця до активістів неодноразово зверталися мешканці Луцька зі скаргами на постійні крадіжки та жебракування циган на центральному автовокзалі міста.

Під час рейду було помічено близько 10 циганів, які жебракують, серед них були і неповнолітні. На спробі крадіжки були затримані дві неповнолітні циганки, які намагалися втекти з місця злочину.

Активісти викликали наряд поліції та дали свідчення дільничому інспектору поліції. Порушниць було затримано та доставлено до міського відділу поліції.

Зі слів працівника кримінальної поліції у справах дітей, подібні профілактичні акції діють ефективно, адже після таких рейдів цигани не з'являтимуться на території вокзалу більше тижня.

Подібні акції активісти Цивільного Корпусу «Азов» Волинь планують проводити щотижнево.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Давно пора убрати цей безлад з автостанції , цигани ходять з протянутою рукою і недть проходу
Відповісти
а на бандюків управи немає?
Відповісти
Пасажири також стають заручниками. На платформі -контролери, біля каси цигани-не можна взяти білета. Порада: ідіть до начальника автостанції, нехай бере вам культурно білета. спрацьовує.
Відповісти
ще б в Ковелі трошки їх розігнали, а то білет біля каси купити не можна, як таракани в сумку лізуть.
Відповісти
Якась малолітня гопота з голими щиколатками в таку погоду. Підійшов би до мене, я б розказав які і де права цей цивільний батальйон має.
Відповісти
Ці ""гопнікі" розганяють цих брудних попрошайок, а ти за щиколотки докулупався. Видно, що прав ти своїх не знаєш, як і законів країни....
Відповісти
ну от
дають ще один привід путіну защітіть рюскій мір
Відповісти
Доброго дня. Будь - ласка, найміть толкових модераторів, які не будуть підтирати коментарі із натяком на національну неприязнь. Дякую.
Відповісти
Ще б у Володимирі циганами зайнялися ,бо вони як на роботу ходять на автостанцію і базар .
Відповісти
Чому це роблять прості громадяни-добровольці?
Чому міліція чи служба безпеки Автостанції не забезпечують безпеки пасажирам?
Останні роки що в Луцьку, що в Ковелі неможливо оминути циганок-попрошайок біля касс.
Відповісти
Зачекайте, вийде нова поліція і тоді будуть вони ночувати на автостанції разом з циганами.
Відповісти
Так, звісно. Мало віриться, якщо чесно. Завжди такими прошарками суспільства займалася громада. Не думаю, що щось зміниться.
Відповісти
Циганів треба виселити з міст, та заставити працювати!!!
Відповісти
хоч десь путін прав
Відповісти
Ще з торчина їх повиганяти а то розвелось вже теї нечисті
Відповісти
їх з автостанції поперли, то вони тепер на вул Л.Українки соваються, до перхожих чипляються!
Але там довго не походять, нарвуться і їм швидко по рогах дадуть.
Відповісти
Молодці хлопці. Хоч комусь є діло до 'брудних' проблем міста
Відповісти
чому циганьйо як явище є? тому що багато людей дає їм кошти. Ми самі в цьому винні.
Відповісти
Залиште якісь координати в коментарях хтось із організаторів. Хочеться довести справу до кінця, треба ще петицію зібрати, тиснути на мера, поліцію. Це показова справа _ немає бути цих жебраків, на автовокзалі. Крапка
Відповісти
Пишіть сюди.
https://vk.com/id195990128
Відповісти
Цигани кажуть-НЭ.
Відповісти