У Луцьку хочуть позбутися циган на автостанції

У Луцьку хочуть позбутися циган на автостанції
На сайті Єдиної системи місцевих петицій розмістили інціативу з вимогою вирішити питання з наявністю ромів на Луцькій автостанції.

Автор петиції Роман Сидорчук в поясненні до своєї ініціативи пише, що роми на автостанції псують імідж Луцька.

«Пропоную негайно вирішити питання циган на автостанції! Їх там інколи в години пік буває більше, ніж пасажирів. Соромно за Луцьк перед гостями міста, і самому неприємно. Поки придбаєш квиток, тричі підійдуть, і добре як діти, бо ходять дорослі здорові і ледащі!», - зазначає він.

Наразі за цю пропозицію проголосували тільки 158 людей з необхідних 300.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
попросиш відійти, то ще й проклинають, наволочі!
Відповісти
давно пора
Відповісти
Де підписати, щоб їх з міста вигнали?
Відповісти
І я не полінюсь - підпишу петицію. Хоча в мене проблем з ними нема - відразу шлю далеко, але дівчатам-жіночкам важко від них відбитись...
Відповісти
Пропоную давати їм замість грошей- щуромор. Пояснюю:
-дядько, дай грошей.
-я не маю грошей.
-ну дядько, дай гривню.
-в мене є тільки цукерки.
-дядьку дай цукерки.
-на.(і насипаєш пів жмені наглому щуру, хай жує)
Відповісти
вони їжу не беруть, тільки гроші.
Відповісти
за ними стоять серйозні люди. це може привести до наслідків
Відповісти
до яких наслідків? о_О
Відповісти
До яких наслідків?
Відповісти
Міжетнічних конфліктів.
Відповісти
Цигани прокляття накладуть на всіх жителів Луцька і їхнього повелителя Миколу!
Відповісти
А мені здається, що єтнічного підрунтя немає, просто жебрацтво – це випрошування у оточуючих грошей та інших матеріальних цінностей, часто поєднується з бродяжництвом.
А от втягнення неповнолітніх у заняття жебрацтвом (стаття 304 ККУ) та використання малолітньої дитини для заняття жебрацтвом (стаття 150-1 ККУ) повинно каратись незалежно від національності.
Відповісти
Хороша ідея щоб Волиньпост звертав увагу на важливі для міста петиції. Вже 215 голосів є. Але немає в петиції бачення як припинити жебрацтво. Міліція немає суттєвих підстав будь-кого виганяти з будівлі чи території автостанції. Важко з циганами мати справу...
Відповісти
Ура! Вже 219 голосів ! Розстрільна антициганська комісія вже готується до виїзду!
Відповісти
А де ставити підпис?Я-за!!Попробуйте в Бресті на вокзалі знайти хоч одного,за все життя не бачив
Відповісти
Натисніть на друге слово статті "сайті". Це гіперпосилання на сайт з петиціями. Там необхідно зареєструватись і вам на телефон прийде СМС з кодом доступу. Все швидко і безпечно.
Відповісти
Хрущев Н С
Відповісти
Хрущев М С В 1954 Р ЗАБОРОНИВ БРОДЯЖНИЦТВО ЦИГАН І ВОНИ ОСІЛИ БО ЗАКОНИ ВИКОНУВАЛИСЬ Тепер бардак у всьому ТО що ви хочите Своі цигани ще не біда Гірше заіжджа чорнота
Відповісти
це повминна цим звйматия поліція, яка чергує на автостанції. Ці апачі отримують великі допомоги від держави, ще і попрошенічають. Люди самі повинні допомагати поліції і гнати їх, а не долпомагати.
Відповісти