На Волині рятувальники навчали студентів основам цивільного захисту

На Волині рятувальники навчали студентів основам цивільного захисту
Волинські рятувальники провили тренінг для студентів Колківського вищого професійного училища.

Про це інформує управління ДСНС у Волинській області.

3 грудня фахівці Маневицького райвідділу Управління ДСНС у Волинській області провели заняття з навчання студентів Колківського вищого професійного училища правил безпеки життєдіяльності та порядку дій на випадок надзвичайних ситуацій.

Рятувальники мали на меті зосередити увагу підростаючого покоління на питаннях запобігання пожеж та надзвичайних подій в навчальних закладах, підвищити рівень обізнаності юнаків з правил пожежної безпеки в осінньо-зимовий період.

Студентам розповіли про найпоширеніші причини виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій, які виникли в області та на території Маневицького району. Йшлося також і про правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, оскільки підліткам цікаве все, що потрапляє до їхніх рук.

Студенти переглянули навчальні фільми як діяти населенню при артобстрілах та у випадках загрози терористичних актів, отримали тематичні листівки.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Керівники УОН часів активної "співпраці"(відмивання грошей) з ЛВПУ (директор Батов) склали враження, що головне призначення управління - протаскувати афери і відмивати гроші. На сьогоднішній день вже значний час УОН працює без начальника. Автор одного з коментарів у Волинських новинах стверджує, що причиною непризначення начальника є .... непогоджена сума за призначення. --- Чи не доцільно повністю ліквідувати управління, як розплідник корупції, та не розбазарювати державні кошти на утримання корумпованої структури?
Відповісти
Якщо батову і решті шпани , кончених освінянських гопників з банди пана Гріціяна Гнилички й самому Гріціяну повідрубувати голови . То після екзекуції вони ще 2-3 години будуть гребти з сиріт і малозабезпечених (малозахищених) , приймати хабарі і займатись поборами.
Відповісти
не хочу жити по-чесному 21 листопада, 2013, 21:08


Новшество в КПК України вирїшив втілити новоспечений ділок - директор ЛВПУ Богданець. Він то дає завідомо неправдиві покази,то "обробляє" ,- як потрібно свідчити з рукоприкладством і без рук . На даний час вирішив наділити себе повноваженнями чуть більшими ніж: МВД,МЮ,КС,Пленуму Верховного Суду-разом взяті і запевнив , що ВІН забезпечить НЕОБХІДНУ явку і дачу НЕОБХІДНИХ показів +..., - нехай направлять слідчу в училище. Став ІА ти на ту стезю, і вирішив на ній лишитись. Приклади маєш - результат не за горами.
Відповісти
з 4 влади 22 травня, 18:33
19.05.2014, 07:32 46.119.147.*** повтор
Чому черговий тимчасовий училищний директор в упряжці з управлінням О і Н покривають мільйонні афери училищних злодіїв? Чому так довго "звільняли" їх з займаних посад? Чому не ставиться питання про повернення училищу краденого? Чому кришуються нижчі за рангом училищні злодюжки? Чому не допускаються в училище незапрограмовані на закритття афер слідчі? Чому директор з управлінням горять бажанням "сховати кінці в воду"? Чому робиться все можливе і неможливе, щоб злодійство вийшло "сухим з води"? Чому до сьогоднішнього дня управлінські та училищні екс-знаменитості продовжують закривати свої афери і ніяк не можуть зконцентруватись на "заслуженому" відпочинку? Чому "відловлюють" (як будь-то випадково), назначають зустрічі, впрошують, ..... деяких людей? Чому підтримують тісний зв*язок з училищними ділками? Чому....? Чому....? Чому? - Відповідь одна: всі, кого стосується "Чому?" - по вуха загрузли в КОРУПЦІЇ. А яка думка з цього приводу Цей коментар (давався в 4 владі .рік тому) актуальний , ...
Відповісти
В і.в. Волинські Новини 1 березня 2015 р. з*явилась стаття "Корупція в училищах Волині: покривають міліція і місцева влада". Широкого розмаху набули коментарі до цієї статті. Як це часто буває в цьому і.в. коментарі по суті справи Батова 5 березня були вилучені.З "пропавших безвісті" коментарів пригадується як якесь "ПТО" намагалось зробити батова ангелом, показати його чесним, справедливим, незаконно засудженим, жертвою режиму Януковича. Формувалась думка: чого пристали до бідного (немає дачі , будинку, автомобіля). З приводу "бідноти" батова було роз*яснення, що дача йому не потрібна, оскільки там потрібно працювати, а він з своєю принцесою не ...по тому. Будинок йому також не потрібний, оскільки гребнув 4-х і 3-х кімнатні безплатні квартири, а основне, що біля будинку також потрібно працювати. Автомобіля не має, тому, що спочатку забезпечив зятя, а потім багато потратив на відкуп від буцегарні;та й чи вміє він їздити на авто. - Чого ж "пристали" до чесного - справедливого? - Ну взяв чоловік щось там на вступних компаніях. Ну й що ж такого: директори всі брали і будуть брати ( можливо трохи акуратніше). Ну поробив бідненький ремонти в своїх "маленьких" квартирах разом з училищними так званими ремонтами. Ну що ж такого - він не один так робив. Ну кормив, голота, свою розширену сім*ю учнівськими продуктами. Ну й що - не він перший таке робив в училищі. Ну провернув декілька мільйонних фіноборудок з Мишком - Грицьком - нічого страшного: ініціаторами то були Мишко - Грицько. Зрештою з цими дрібницями багато не заперечиш. Але ж як міг батов вкрасти мільйон благодійних, якщо там Панькевич з Некрасовою все загребли. П*яний Панькевич неодноразово сам казав: "з кожної оборудки я даю батову не більше 100-200 гривень Він і за те дякує. Запитує тільки чи там все нормально" - От пристали до бідного, чесного, справедливого і мало того, що паплюжать, то ще йможуть посадити. Чого він в ті директори поперся, як вони в тому училищі не ведуться? Хіба, щоб дружина могла вихвалятись: "Меня теперь Раисой Максимовной назівают, мі теперь в ресторанах ужинаем". Жалко бідолаху. Співчуття йому. А ще писали, що після звільнення Білоуса, генка встановив новому гаспідеру максимчуку зварювальної майстерні доплату 15% ( за подальше розкрадання її). В цілому багато цікавого матеріалу для правоохоронців прибрали з Волинських новин: свобода слова по місцевому називається ... Можливо новий прокурор області поспівчуває п*ятирічному марафону злодійств та покривання корупції?
Відповісти
ПРАЦІВНИКАМ ПТУ ВОЛИНІ! ОБЕРЕЖНО! ГІПЕРКОРУПЦІЯ!!! Екс-керівники управління освіти і науки Попович М.М. і Грушка Г.М. знищують ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище». Утримуючи на посаді директора ЛВПУ засудженого Батова Г.Ф. та спасаючи від кримінальної відповідальності свої злочинні шкури, - Попович і Грушка осіли в створених для себе Луцьких державних офшорах і планомірно розвалюють один з найбільших ПТНЗ Волині. Саме вони забезпечили такі «досягнення» училища: - І.Держфінінспекцією у Волинській області виявлено фінансових порушень в ЛВПУ на суму 686 тисяч гривень. 2. СБЕЗ у Вол. обл. встановила, що заступник директора з АГР Панькевич С.Г. з 50 тисяч гривень, виділених управлінням освіти на ремонт даху училища, відмив 35,7 тис. грн. «в інтересах третіх осіб» -фактично 24 тис. грн. пішло на проводи Поповича на пенсію, 11,7 тис. грн. - в кишені Панькевича і головного бухгалтера ЛВПУ Некрасової Н.В. (Панькевич С.Г. -33-річний аферист виграв у належному йому притоні в азартну гру у Батова Г.Ф. 300 тисяч гривень. Оскільки розлучатись з такою сумою в Батова бажання не було.- він запропонував Панькевичу для розрахунку посаду заступника з АГР. За 2 роки перебування в училищі Панькевич більше року перебував на лікарняних ,відпустках- на роботу приходив тільки в дні наявності коштів на рахунку благодійного фонду підтримки училища і встиг разом з Некрасовою і Батовим привласнити більше мільйона грн. «благодійних» коштів та втягнув в аферу Поповича і Грушку. Некрасова Н.В. була закинута управлінням освіти в ЛВПУ на посаду головного бухгалтера для закриття управлінської афери з краденим в працівників училища гуртожитком. З поставленим завданням успішно справилась і сьогодні відкриває двері в управлінні ногами. Продовжує красти, не дивлячись на висловлену колективом працівників недовіру їй разом з Панькевичем і Батовим. Зробила значно молодшого Панькевича своїм позашлюбним партнером , а Батова - лохом. В минулому році Грушка атестував Панькевича на 1 рік умовно . Сьогодні термін атестації закінчився, Панькевич не має права займати посаду заступника з АГР, але шантажуючи Поповича і Грушку оприлюдненням спільних справ, продовжує розкрадати училище. Аналогічно поступає і сам Батов - шантажує спільними фінансовими оборудками не тільки Поповича і Грушку, а й самих високих чинів Волині.) З.Управління освіти підтверджує, що за 3 роки керівництва Батова на рахунок благодійного фонду надійшло 1 мільйон 49 тисч гривень, - використано 48 тисяч (та й ті не за призначенням ). Де поділись 1 млн. 1 тис. грн. - управління замовчує. 4. Сотні тисяч коштів центру зайнятості, призначених для навчання незайнятого населення, використані училищними аферистами не за призначенням та привласнені. 5. За «добросовісне» виконання посадових обов*язків Батов, Некрасова, Панькевич неодноразово за рекомендацією управління освіти і самостійно нагороджували себе солідними преміями та ... матеріальними допомогами. 6 . В училищі процвітає хабарництво. Є беззаперечні факти отримання хабарів Батовим на вступних компаніях. — Ці та багато інших фактів злодіянь БАТОВА-НЕКРАСОВОЇ-ПАНБКЕВИЧА та дрібніших училищних злодіїв добре відомі МОН , управлінню освіти, ОДА, правоохоронним органам (в досудовому розслідуванні перебуває ще 10 кримінальних проваджень), були публікації в ЗМІ, телевізійний репортаж із зали суду по Батову, все це знають учні і їх батьки, але бригада злочинців продовжує успішно розкрадати училище, перебуваючи на займаних посадах. Високі чини Волині бояться оприлюднення Батовим, Некрасовою, Панькевичем спільних «действий-злодействий», на них напала епідемія сліпоти. Позвільняти та притягнути до кримінальної відповідальності - «не вольно». Поширюється інформація про ліквідацію училища - саме в цьому вбачають своє спасіння Попович, Грушка і всі, хто з ними пов*язані . МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ЛУЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ УМВС УКРАЇНИ У _ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ_ 43005 м. Луцьк, вул. Грибоєдова, 2: ВДК код 21741605 НБУ м. Луцьк МФО 303020 р р 3530333911 56 МВВС м. Луцька рр 06010210000121 2 Тел.4-81-92 бух.4-15-20 Повідомляємо, що СВ Луцького MB проводиться досудове розслідування по наступних кримінальних провадженнях, по яких вирішується питання об’єднання в єдине провадження : №12013020010000537 від 31.01.2013 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 175 КК України. №12013020010001232 від 01.03.2013 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.І ст.191 КК України, по №12013020010000695 від 07.02.2013 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України . - № 12013020010001231 від 01.03.20 і3 за ознаками кримінального празолорушсння передбаченого ч. 1 ст. 172 КК України. № 12013020010001174 від 27.02.2013 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України. - к/п №42013020010000164 від 26.02.2013 за/познаками кримінального правопорушення передбаченого ч.І ст. 365 КК України. Старший слідчий СВ Луцького МВ УМВС України у Волинській області КРУ ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНІ! ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ 43005, м. Луцьк, пр-т. Грушевського, 3 а, тел/факс 77-09-20 E-mail: [email protected] Код ЄДРПОУ № 21732718 Про розгляд звернення На виконання доручень Держфінінсгіекції України від 21.11.20] 1 18/204 та від 02.12.2011№ 24-18/125 контрольно-ревізійним управлінням в області спільно з УДСБЕЗ УМВС у Волинській області проведена перев:гї:-:_ фактів можливих порушень законодавства посадовими особами Державког-професійно-технічного навчального закладу „Луцьке вище професійне-. училище’1 (далі - Луцьке ВПУ, училище), викладених у Ваших зверненнях в;д 01 .II 2011 року та від 14.11.2011 року. В ході перевірки було отримано інформацію про нові факти можливих порушень та зловживань посадовими особами Луцького ВПУ від Вас 14.12.2011 року та від працівника Луцького ВПУ Пилипюка В.П. 1 6J 2.2G = ; року (вх. >ІІ>50), які були враховані при перевірці. Довідка спільної перевірки щодо підтвердження фактів, викладених у Ваашх зверненнях, в Державному професійно-технічному навчальному заклад „Луцьке вище'професійне училище” складена 30.12.2011 року. За результатами проведеної перевірки встановлено порушень 'на загальну суму 685892,23 грн., в тому числі, недоотримання доходів фізичними особами в сумі 51219,76 грн.. порушень, що призвели до втрат, - 489762 грн... та інших порушень фінансової дисципліни .......................))))))))))))))))))) 14. 11. 2014. Апеляційний суд ...пластинку поставив послухати з сприйнятям у світломузиці протидії корупції....На даний час - грудень 2015 методист НМЦ Грушка Г.М. проводить * перевірку * в ЛВПУ - музеї своїх злодійств ... про результати пізніше ...
Відповісти
Результати *фронтальної перевірки* корумпованими ткачуками грушками - злодюжками будуть оцінені і зрівнянні з перевіркою антикорупційними структурами - до яких готуються відповідні звернення. Гена тримай карман ширше! Бажано фіксувати розміри встановлених гонорарів ((своїм весільним перевіряючим)) за підтвердження відповідності, з їхньої подачі розореної "списаннями"-пограбуваннями матеріальної бази . Якості навчального процесу з двома - трьома учнями присутніми на заннятях - ведемо уроки за щастя - ганьба директорії - норма училищного сьогодення. Буде виявленно ПЕРЕМОЖЦІВ соцзмагання в номінаціях : найдорожчий екзамен ; найдорожчий залік ; найдорожча перевірочна робота ... про мародерсько-драконівські розцінки вишукані дурокторією для прикладу 1т500грн-з ростом до безпредєла з носа відомо широкому кругу...; найдорожчий подарунок керівникам дорогеньким нашим на випуск груп ,найдорощі хабарі по ходу *навчального процесу*;... ОКРЕМА номінація - відзнака *чорному археологу" за призванням , зраднику по духовній суті,відзначимо як полісський злодій З,14гданець методист НМЦ " готує " і тч. захисників Вітчизни . Як ще один великий%поліський комбінатор максимчук вибудував піраміду прикарманення благодійних коштів ... брали з учнів та батьків готівку , а їм видавали =накладні= , + акти + про нібито куплені ІнСтРуМенти ( по факту назване обладнання , інструменти , заводи надавали як безкоштовну допомогу на навчальні цілі - ВЗНАЛИ надавати ПЕРЕСТАЛИ ). Буде повідомлено в яких напрямках поліські-комбінатори збували : електро... двигуни , тени , ; продукція виготовленна учнями майстрами і матеріали придбані за державні кошти ... точки реалізації ... гроші від якої покладені в кишені . ...координати гостинних точок де наливають педохронам які очолювані псалтирою сс ... точки ! для опреділення середньодобової дози налитої заст.директора виписуйте векселі обліку . Будуть ще *цікавенькі* нюанси... Відповісти

платіть $
5 грудня, 22:25 - Відповісти
0 ============================================================== 0
Якщо батову і решті шпани , кончених освінянських гопників з банди пана Гріціяна Гнилички й самому Гріціяну повідрубувати голови . То після екзекуції вони ще 2-3 години будуть гребти з сиріт і малозабезпечених (малозахищених) , приймати хабарі і займатись поборами.
0 ============================================================= 0
навики та звички
Сьогодні, 10:04 - Відповісти
0
Злочинні навики та звички самі собою не проходять. Викорінити їх можна тільки багаторічними термінами ув"язнення. Свиня від корита добровільно не відійде, - аж поки її "не попросять".
Відповісти
де ж довідка перевірки ?

2015-12-11, 19:09:08
Во, дають! От такі циркові номери зараз видають ОДА (в особі керманича області побігунчика) , та управління ОіН ... Раніш брали на привязь ведмедя і для потіхи водили ... тепер номер - більш потішний ведмідя ( в особі грушки гм) запускають без привязі . Во видають ! То всі в костюмах клоунів Сергій П і Петро М з ведмедем Грішею дають "урок". То Гріша в параді АЛЄ з фронтальною... вчора і корупціонер ткачук уточнював питання мзди ,і / вчора10.12.2015 ./ "замочували довідку" , сьогодні не являлись-прапор вам в руки , й коктелі Молотова в подарунок... А номер ( № прирівнюється за складністю по прийнятій на роботі дозі (настав параліч) прирівнюється до смертельного ) , ткачук оо з плахотною офіційно недооцінюють артистів, ІІІІІІІІІІІІІІІІІІ Передвіжєнія підагога - кіруючого (псалтиру сс)в ЛВПУ тіриторією училища раком з цюлюванням асфальту, стійка підагога у вестибюлі тіпа рекса і таракана, доставка підагога - кіряючого на робочому місці до остовбеніння додому училищними сторожами в стилі Ульянова - Лєніна з колодою, - управлєніє образованія й науки молоді та спирту ( в особі плахотної ) такі манси називає *неналежним виконанням посадових обов*язків*. З їх тіорії випливає, шо ніс знаменитого методиста з НМЦ (зірвався в свій час теж був заст. начальника із привязі) набув кольору баклажана через надмірне споживання того овоща.
Відповісти