Лучани скаржаться на 18-ту маршрутку

Лучани скаржаться на 18-ту маршрутку
Лучанин майже годину безрезультатно чекав на вісімнадцяту маршрутку.

На це поскаржився Юрій Шафон, - пише Район.Луцьк.

Він пише, що у четвер, 3 грудня, на зупинці «Там-Там» з 16.30 до 17.40 чекав на маршрут № 18, але жодного рейсу так і не було.

«Цей маршрут взагалі ще існує? Зобов'яжіть, будь ласка, перевізників виконувати умови, або змініть маршрут, якщо він такий збитковий», – просить лучанин.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Сам маршрут нам дуже підходить, але обнагліли в край!! Машин не має. Не розраховуємо вже на цей рейс.
Відповісти
Та вони як собі захочуть так таксують.на кінцевій машин ніколи нема
Відповісти
Також підтримую мешканця міста, дочекатися маршутку взагалі неможливо, інколи лише видно що вона є, вирішіть будьласка що з цим рейсом
Відповісти
На 15-й маршрут дайте транспорт, уроди.. Тралейбусами, забиитими пенсіонерами, самі їздіть...
Відповісти
Він раніше створювася для Львівської, для студентів. А його зняли...Не їздить тепер на Львівську...
Відповісти
Хай Палиця розбереться,він европейське місто хоче,ато тільки торгові центри будує.
Відповісти
Братік шариш)
Відповісти
До чого тут Палиця? Здається передвиборчою програмою Нестерука було питання 18 маршруту.


Відповісти
А ще маршрут №12 просто жах, відправляючись з КРЗ не можливо зайти в маршрутку - так смердить цигарками, це вже знущання над людьми!!!!!
Відповісти
Шановні кори ВолиньPost-а, констатація фактів про роботу міського транспорту всього навсього імітація роботи. Де живі репортажі про роботу того таки транспорту? Де думка спеців? Де реакція? Цим Ви зробите набагато більше для Лучан ніж жовте виствітлення поодиноких випадків з передруківкою з інших часописів. Покажіть громаді своє Лице а не тінь від тулуба! Бажаю Удачі!
Відповісти
Ці маршрутки треба спалити) жах) стид) і взагалі шо це за жовті будки в яких смардить? За шо люди платять? Де ці палиці та інші так звані чесні мецинати?? Будь-ласка давпйте ,якщо ви такі європейськи налаштовані , беріть приклад з цивілізовпних краін міняйте ) ане тільки обіцянки ваші перед виборами))
Відповісти
Одного разу їхав такою 18, що її важко було назвати маршрутним таксі!Їхав від центрального ринку до архівуце було не тільки довго а й страшно, то му що марштрутка ледь їхала і скрипіля як старий візок хитаючись в різні сторони.Коробка передач у водія спрацьовувалаза 2 разом з незрозумілими звуками, а тормозіз здається і не було то му що водій прокачува їх під час руху.коли потрібно було зупинитися на зупинці він ніколи не міг зупинитися прямо на ній,а деколи при більшій швидкості взагалі не зупинявся.Це просто жаж!!!
Відповісти
Сам маршрут є дуже зручним для нас але його ніколи немає! І в Мак також не прослідковується, замість того щоб користуватись кожен день їздимо з пересадками. Необхідно обовязково змінити перевізника!
Відповісти