У смертельній аварії загинув 17-річний волинянин

У смертельній аварії загинув 17-річний волинянин
Водій збив пішоходів. Один із постраждалих загинув на місці пригоди.

Про це інформує Сектор комунікації ГУ НП у Волинській області.

Автопригода трапилася поблизу села Городище-2 Луцького району. 20-річний житель Горохівського району, керуючи автомобілем «Volkswagen touareg» здійснив наїзд на пішоходів, жителів села Шклінь Луцького району.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди 32-річний чоловік отримав тілесні ушкодження, не госпіталізовувався. 17-річний юнак від отриманих травм загинув на місці події.

За фактом дорожньо-транспортної пригоди розпочали кримінальне провадження за статтею 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування, під час якого з'ясують усі обставини автопригоди.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, смерть
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 38
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
была уже эта новость.
Відповісти
За рулем бил звер?
Відповісти
Село Шклінь Горохівського району грамотні.Як не знаєте сіл районів то подивіться в Інеті
Відповісти
А який район с.шклінь
Відповісти
це районне село!
Відповісти
Горохівський
Відповісти
А хто був за рульом?
Відповісти
водитель
Відповісти
за рульом був урод багатий
Відповісти
Він не урод і він дуже жаліє про це.....
Відповісти
Люди не знаючи фактів не говоріть нічого
Відповісти
Хватить його захищати ти точно не знаєш як там і що було
Відповісти
ти дурачок...які нах факти, мати втратила сина...ч.з п'яного ідіота ..які тобі сука треба ще факти...
Відповісти
Вибачте будь-ласка но медична експертиза не показала алкоголь в крові водія! І цьому є доказ
Відповісти
да ти,шо а ти шо не знажєш шо роблять гроші???
Відповісти
Вже надоїло хватить всюди тикати ваші гроші чого ви до цього хлопця рівняєте з грошима людина загинула а ви тичете гроші скільки ж то вже можна люди перестаньте не можна так
Відповісти
То нехай би по ночах не лазив а сидів біля мами!!!
Відповісти
Згадайте себе в його роки,чи сиділи ви в дома...да в теперішній час можна і алкоголь з крові викачати,такщо будь ласка перестаньте паклюжити хорошого хлопця якого вже немає в живих.
Відповісти
недалеке, пусте, жалюгідне створіння... І твої слова почуті .І ти , я надіюсь,за них заплатиш......
Відповісти
Люди це горе дуже сильне для обоїх сімей нехай вадиму буде земля пухом(((
Відповісти
А знаєте люди , до чого ж ви гидкі і противні , сім'я втратила кровинку , свою надію , опору, промінчика сонця , і тут ви маєте совість писати такі речі , які не підсилі розуму... Чому ви не можете просто подумати , по співчувати , зрозуміти чуже горе... Та ви тільки те і вмієте , що обговорювати батьків і людину , якої не стало . Якщо водій хороша людина , то чому не зупинився ? Чому не викликав швидку ? Чому втік ? Чому? Одне запитання чому? "Тут нічого не сталося , давай поговоримо , і домовимося" чиї були слова ? Не знаєте? Ні.
Чому водій скидає свою вину на брата , який був тверезий , ось тому на експертизі в крові не знайшли алкоголю.. А ви банальні люди , які не мають своєї думки , і не вміють співчувати , думаєте тільки про себе , тільки про свою шкуру ... Вибачте мене , але це дійсно так ! Задумайте про свої слова , і вчинки ...
Відповісти
А ти там була? Що балтаєш?
Відповісти
На превеликий жаль брат був у славську і це підтверджено готелем
Відповісти
Балтаю? А ти себе чуєш ? Краще б я там була ! А ти був ? А ти все знаєш ? Чому ти так говориш , не вже ти не маєш серця? Ти просто не відчаєш ту біль ...
Добре , що брат не винен ...
Відповісти
Нехай винний несе відповідальність за скоєне вбивство,на місці Вадімки міг бути будь хто з нас,і тоді ви говорили б поіншому...
Відповісти
Я його дуже добре знаю він українець народився у горохові.....а наші недоброзичливі люди все ж продовжують обливати брудом і наговорювати не знаючи
Відповісти
Життя вже немає!Але проблема є і залишиться це "Млин",цей заклад потрібно було закрити ще давним давно!Той хто там буває не дасть обманути,там кожної дискотеки бійки,минулого року там була стрілянина!Закрити потрібно "Млин" і половина проблем підлітків зникне!адже як би не було там дискотек то можливо ця молода душа була б і дальше з нами!
Відповісти
Гей люди ви про що який Млин,дискотек там вже немає...давно літній сезон закрився.
Відповісти
Як бридко слухати ці всі брехливі плітки.
Відповісти
Я не розумію,як можна захищати ту людину,яка забрала життя іншої ?Хіба він мав право забрати безцінне життя молодого хлопця?Та навіть,якщо він і був тверезий виходить,що зробив це осмислено.Водій не мав права їхати на трасі з такою великою швидкісттю і після аварії совісно поїхати далі.Напевно кожен з вас зрозумів справжню цінність свого життя,бо на місці Вадима міг бути кожен з вас .Сподіваюся водій отримає справедливий вирок і понесе суворе покарання за скоєне.Бо знаю чи,що такі водії на волі страшо навіть ходити по тратуару.Я дуже співчуваю сім'ї загиблого Вадима.Дуже шкода,що така людина пішла так рано з життя.І гіркі сльози Вадимової сім'ї ,віділлються сторицею водієві.
Відповісти
Я його не захищаю я кажу як воно є так він винний ніхто ж не каже що він не винний але ж люди ви всетаки зрозумійте ця людина аж ніяк не хотіла цього а ви всеж давите і давите не можна такого робити перестаньте писати....це дуже велика біла для обоїх сімей і всі це розумію з комним з нас могло б таке статись
Відповісти
Біда тій сім'ї, де виріс вбивця. Адже це не перша аварія з його участю. Не зупинився.... А якби Вадіма ще можна було врятувати?......Поїхав ховатися за татові гроші. А тато, якби був розумний,дав би цього разу відсидіти. Може наступного разу думав би, перш ніж сідати за кермо п'яним......
Відповісти
Ти хто така взагалі????? Ти знаєш цю людину що була за кермом???? Я тобі так скажу я впевнений на 10000% що не знаєш бо якби знала так не говорила!!!! Він звичайний хлопець і ті ваші гроші що ви всюди тикажте це ваші безглузді думки....
Відповісти
Вадімчику, земля тобі хай буде пухом! Бідна бідна бідна мама, яка поховала своє дитя. Як їй тепер жити??????????????? А водій обов'язково отримає те, що заслужив. Якщо не від суду, то від Бога.......
Відповісти
Я вам кажу я з ним спілкувався і кажу вам він нікуди не ховається і не уникає нічого.......Один сказав що гроші все рішають і всі як стадо баранів повторяють які гроші люди всі такі гнилі ні совісті ні душі ні розуму
Відповісти
призвіще водія який скоїв злочин?
Відповісти