Лучанин фінішував першим у марафоні в Макао

Лучанин  фінішував першим у марафоні в Макао
У китайському Макао пройшов традиційний марафон (42,195 км), в якому брали участь і чоловіки, і жінки. У обох забігах переможцями стали представники України.

Інформує Сhampion.

33-річний Віталій Шафар з Луцька фінішував першим з результатом 2 год. 14 хв. 44 сек., випередивши представника Кенії Кімветича на хвилину. Цього року Шафар вдруге подолав марафонську дистанцію - в квітні він був 10-м у відомому забігу у Бостоні (США), повідомляє Федерація легкої атлетики України.

У жінок кращою стала 37-річна Олена Шурхно з Полтавщини, час 2 год. 33 хв., і випередила на 24 секунди кенійку Куріа.