Одеські журналісти розповіли про параною та особистий батальйон Палиці

Одеські журналісти розповіли про параною та особистий батальйон Палиці
Журналісти одеського видання розповіли інтернет-виданню ВолиньPost, як діяла «пропускна система» в Одеській ОДА, коли її очолював Ігор Палиця.

Головний редактор одеського видання «Думская» Олег Константинов взагалі зазначив, що в Ігоря Палиця був свій маленький батальйон: «Я не здивований цій ситуації. Тому що у Палиці така собі параноя - він дуже переймається своєю безпекою. Аналогічні випадки були, коли він очолював Одеську ОДА. Був змінений порядок допуску людей до будівлі ОДА. На вході, крім представників державної служби охорони, були бійці національної гвардії та представники особистої охорони Палиці».

"В нього є свій маленкий приватний батальйон з військовою технікою і зброєю. З приводу цього були скарги представників преси та громадськості, тому цей порядок відмінили. Зараз до ОДА набагато простіше пройти, і ніхто нікого не обшукує. Тоді, коли це було в Одесі, пан Палиця мотивував це тим, що ситуація напружена, це ж було після подій 2 травня 2014 року, це було під час хвилі терористичних актів. Це його нормальна реакція. Жодного нормативного акту, який би допускав такі дії, немає. Це грубе порушення прав городян", - зазаначив журналіст.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 38
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
це все неправда ..але це новини
Відповісти
я совершенно параллельно отношусь к Палыце, но при нем даже проще было пройти в ОГА чем до него. Это в журналистов паранойя, или у Гончеренко. Злые языки говорят что последнего постоянно бьют в ОГА, но не сильно, даже вне зависимости от того,кто там руководит.
Відповісти
перестань поширювати брехні...
Відповісти
Коментар реальної людини.
Якщо він збрехав, я тут до чого?
Але я сам через це проходив в дирикторії на прес-конференції
Відповісти
ДирЕкторії
Відповісти
Пишу на телефоні.
Вибачте, 3 класи.
Відповісти
Директорія. Четверта буква в слові "Е". P.S. Мы все учились понемногу. Чему-нибудь и как-нибудь, так воспитаньем, слава Богу, у нас немудрено блеснуть... Володька, закривай свою цю богоділбну...
Відповісти
Ну ще скажіть, що в усьому цьому винний Пащенко
Відповісти
Пожалуйста: "В усьому цьому винний Пащенко" %)
Відповісти
Особисто про Палицю я високої думки. Був в Одесі, і прості люди про нього нормально говорили, але те, що сталося, це не його промах, а його охорони.
Він знову на службі у людей, а не вони у нього.
Ігор Петрович, в усіх Ваших позитивних справах ми Вас підтримували і будемо підтримувати, але тут сталося прикре непорозуміння, і наша журналістка точно не крайня.
Відповісти
Правильно Палиця робив таких людей потрібно охороняти мало яких придурків хватає тимпаче в Одесі а я так зауважую що ви необєктивно висвітлюєте новини постійно щось на Палицю гонете ви за БПП та за Ромпнюка гоніть...стидоття
Відповісти
Коли я брав інтерв'ю у Палиці, Ви кричали, що я йому продався.
Тепер продався Романюку.
Пишіть просто: ПРОДАВСЯ))))
Відповісти
ПРОДАВСЯ. Продався мертвим американським президентам...
Відповісти
за скільки тебе можна купити, щоб так активно коменти строчив??))) назви свою ціну?))
Відповісти
Триста!
Відповісти
Точніше триста тридцять! КОЖНОМУ!!!):
Відповісти
Ви можете і пишете на Пащенко все, що забажаєте.
І це демократія;) Чи зможете Ви писати так вільно на власників інших сайтів?)
Відповісти
Так. і це "так" без сарказму. А на Пащенка пишемо тому, що слизький він чоловік трохи... Да, Володька?):
Відповісти
А чого трохи?
Рубай вже на повну. ДЕМОКРАТІЯ))))
Відповісти
Ну для чого наклепи зводити? Якщо трохи - то значить трохи.
Відповісти
Хоча... давай, Володька і по повній...):

Володимир Пащенко так вправно і вміло вдає з себе борця за правду, ніде не впускає можливості попіаритись і показати себе у світлі гарному… Насправді це зовсім не так. Один з прикладів: до статті «Без луцького Майдану Київ би не встояв» був коментар, адресований Пащенкові: «А скажи-но, грамотію, як саме твій бізнес душили? Це брєд! Ти взагалі хоч уявляєш про що говориш? Ти ще скажи що тут, на Волині, у когось бізнес віджали... Так і хочеться сказати - Мудак, але не скажу... Скажу інше: чому Ти мовчиш, що Башкаленко Вам, "мирним мітингувальникам", які згодом зовсім мирними діями УМВС в області... прикрасили... чому мовчиш, що Башкаленко Вам гарячу кухню організував, палатку поставив, чому мовчиш, що Башкаленко до Вас приїжджав на Майдан і казав, що він теж за європейські цінності, казав, що теж хоче щоб його країна, ваша країна - НАША УКРАЇНА була Європейською державою і чому ти мовчиш про те, як Ви з ним поступили... Він же з Вами так не поступав, хоча і міг і мав на це усі можливості, але то таке... Правда для сильних, а для слабких злослівя...»… Так ось, на цей коментар Пащенко ніяк не зреагував… І тут знову починає розказувати кому як і що робити… З себе почни, Володька… РОЗКАЖИ ПРАВДУ ЯК НА ТЕБЕ НАЇЖДЖАЛИ, РРРОООЗЗЗКККАААЖЖЖИИИ !!!
Відповісти
Правди хочеш?
Добре
Коли тільки БП повернувся в губернаторське крісло
На наш спорткомплекс наїхали силовики
Потім "батько" пожурив їх і спитав у мене як жити будемо мирно чи як?
Стосовно Башкаленка
Так Саша приїзжав до кухні попіаритись, але була вона там через мої домовленості з БП
Правда коли 30.11.2013 почали зачищати майдан в Києві кухня безслідно і безславно зникла
Якщо це ти рубанув?то я ще не зовсім пропащий)))))
Відповісти
Ніхто не каже що ти пропащий - не може пропасти те, чого немає...)): це так, для жарту. Тепер по суті: влада мала та й зараз має багато важелів прикрити рота - тобі ж його ніхто не закрив, хоча це зробити на раз-два. І бізнесу по суті ніхто ні у кого на Волині не віджав. Кажи вже правду. Та й в твій генделик більше людей мабуть ходило коли доляр був по вісім... ну і щодо цінностей - які сповідуєш - силу чи силу слова?
Відповісти
Мого "генделика" при 8 не було.
Сповідую Ісуса Христа.
За приклад з відомих людей Махатма Ганді.
А влада що та, що ця, хлопців просто шкода, що загинули і гинуть
Відповісти
То з Тебе теж треба питати за цей бардак - Ти ж разом з Гузьком і іншими принесли нам Європейські цінності і всі ті блага, які маємо зараз... P.S. Щодо генделика - то може й добре що його при 8 не було...
Відповісти
читаю цю дискусію і хочу спитати у Олес Савчук-що ти добився і що зробив у цьому житті? А по друге- сформулюй вже,що ти від Пащенка хочеш почути бо у мене таке відчуття,що цього не розуміє Пащенко і читачі які тут читають
Відповісти
Це не для посереднього розуму.
Відповісти
А кажуть, що в нас ромів дискримінують..
Відповісти
цІ УСІ бИКИ ВИЩЕЗГАДАНІ ПОВИННІ СИДІТИ - Палиці Порошенки Романюки разом з своїми шавками
Відповісти
Якщо хочете почитати чорнуху ( особливо за романюка) йдіть на ВН - там "об єктивно" висвітлюють новини..а і ще попробуйте залишити поганий коментар на Палицю, чи не дай Бог на товстенюка главред ні за що не пропустить....)))
Відповісти
Аня молодець!! Всі журналісти понурили носи і як стадо овець пішли й сіли на свої місця строчити новини про те, які хороші депутати... а тут не на ту натрапили, незручний журналіст, непокірний
Відповісти
Таке враження що ВП та ВН міряються вибачте на слові пипирками а не обєктивним освітленням новин,і така наша хохляцька натура поки нема інтересу будем говорити шо нібуть но фігове а як є інтерес о все тоді гут
Відповісти
Палиця прийде порядок наведе?:)))
Відповісти
Коли Клімчук прийшов з охороною,всі і Пащенко в т.ч. кричали "ганьба "і "зрада", а коли до влади прийшла рекетня з шмоном журналістів ,Пащенко пише про " високу думку " і "непорозуміння" з журналісткою...Любі друзі)))...
Відповісти
Зазначено грубе порушення прав громадян, а чому не згадується про грубе порушення журналістів, які приходять на засідання коли їм заманеться і ще й до того всього шуткують про зброю??? Чому гнів в одну сторону?? задумайтесь хоч на трохи. Палиця дійсно прагне змін, змінити те все середовище яке "гниє" вже ох як давно
Відповісти
Не є прихильнецею Палиці і Коломойського, але під час війни всі методи що підтримують порядок і здержують терроризм- вітаються. В 2014 році ці хлопці зробили багато для присікання сепаратизму в своїх регіонах
Відповісти
...вы тут пишете всякую фигню и кто вам мешает? Может вас кто-то ущемляет? Это и есть свобода слова, на нее ни кто и не покушается. А мыльный пузырь, который надули в ВолыньПост, обычная пиар акция. Нормальный стандартный подход. К стати можете поучиться как надо! :-)
Відповісти