Подробиці загибелі неповнолітнього під колесами автомобіля: за кермом перебував мажор з Горохівщини

Подробиці загибелі неповнолітнього під колесами автомобіля: за кермом перебував мажор з Горохівщини
Трагічна ДТП, що трапилася у ніч з 5 на 6 грудня поблизу Луцька, набула неабиякого резонансу на Волині. Як з'ясувалося, за кермом автомобіля, під колесами якого загинув 17-річний юнак, перебував не набагато старший від жертви мажор з Горохівщини.

Нагадаємо, неповнолітній мешканець села Шклінь саме повертався з друзями додому, коли у них врізався позашляховик бізнес-класу. Удар був такої сили, що хлопця відкинуло на 47 метрів. Товариш, що йшов поряд, відбувся тілесними ушкодженнями, не госпіталізовувався.

Свідки трагедії розповіли, що за кермом автомобіля перебував син впливового у Горохові чоловіка - депутата райради, власника фермерського господарства та ресторану Карапета Асатуряна. З їх слів, молодик їхав зі швидкістю близько 130 км/год, коли збив на смерть неповнолітнього.

Більше того, як стверджують очевидці, горе-водій перебував напідпитку та спробував втекти з місця пригоди, замість зупинитися та викликати швидку. Автомобіль вартістю більш, як півтора мільйони гривень, 20-річний водій залишив за 600 метрів від місця ДТП без номерних знаків та покликав на допомогу батька з братом.

"Після ДТП приїхав його батько з братом. Вони хотіли зробити так, ніби ДТП скоїв не п'яний син, а тверезий, який приїхав з батьком.

Крім того, вони підкинули покійному Вадиму пляшку горілки, хоча він її ніколи не пив, бо дуже любив спорт (грав у футбольній команді). Пиво міг іноді трошки випити, але вкрай рідко, практично не вживав спиртне", - розповідають свідки трагедії.

Разом з тим джерела в міліції підтверджують, що за кермом автомобіля перебував син Карапета Асатуряна. Не відкидають і той факт, що батько здійснив спробу сфальсифікувати докази, прибувши на місце пригоди. Зокрема, переставив кросівки загиблого ближче до тіла. Сам же водій з'явився у райвідділі поліції наступного дня близько обіду.

За офіційним коментарем ми звернулися до правоохоронців. Як повідомила речниця ГУНП у Волинській області Анна Павловська, за фактом дорожньо-транспортної пригоди відомості внесені до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України).

"Що до того, чи є він сином депутата райради, чи ні, наразі для розслідування ДТП такі відомості не потрібні, і родинні зв'язки аж ніяким чином не потрібно відслідковувати. Він є повнолітнім і повноцінно може відповідати за свої вчинки".

Наразі розслідування триває. Правоохоронці встановлюють усі обставини дорожньо-транспортної пригоди. Між тим місцеві мешканці обурені та вимагають справедливого правосуддя. Тож журналісти "ВолиньPost" й надалі стежитимуть за ходом справи.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, Горохів
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 42
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
На палю !!!
Відповісти
виходячи з цього "Не відкидають і той факт, що батько здійснив спробу сфальсифікувати докази, прибувши на місце пригоди" потрібно завести кримінальну справу на підозрюваного та так само карати.
Відповісти
Підлі люди. Чи відчував би себе так безкарно і сміливо українець у Вірменії?
Відповісти
Він українець
Відповісти
Це не той Асатурян,що в Шкліні порізав мужика?
Відповісти
Кого порізав бездарі?
Відповісти
Взагалі мозгів нема вам краще на якусь роботу іти і гроші заробляти а не людей брудом обливати
Відповісти
Скоро заробимо коли беладжо горітиме
Відповісти
За свої слова відповідати треба
Відповісти
Чого всі наші люди анонімно пишуть зареєструйтесь і пишіть від свого імені а анонімно то всі герої
Відповісти
Як завжди гроші зроблять своє....((((((
Відповісти
До чого тут гроші? Ви зумисно себе налаштовуєте на вирішення будь-якої справи через хабар?
Відповісти
Що за брєд тут написано????
Відповісти
+ додому
Відповісти
Який він мажор ви ще мажорів не бачили.....
Відповісти
Адмій поміняй назву
Відповісти
Ари порішають, якшо наш народ мовчки схаває злочини мажорів-карапузянів!
Відповісти
Як можна гадити на людини якщо її не знати??? Дебіли. Асатрян старший дуже хороша людина і патріот України!!! А це що можливо захищав сина... так кожен так і зробив би
Відповісти
Яка би хороша ця сімя не була але підло мертвому Вадиму класти пляшку горілки. Якщо Гайк збив мого брата просто було покаятись а не втікати як останній "падонок". Це дорога і ніхто незнає що його чекає, я теж вожу авто, але "оскверняти" память покійного це неправильно. Мені шкода що їхні син такий молодий буде позбавлений волі, але за вчинки потрібно відповідати. Не стало молодого хлопця, якому ще буложити й жити!
Відповісти
Гроші і цим все сказано...сумно
Відповісти
Дуже прикро що на нашій україні такі люди
Відповісти
Ви б знали цю людину ніколи б не сказали що він мажор!!!! Бісить що наші люди такі гидкі бридко навіть в тій країні жити начебто наша рідна країна а живуть бридкі безсовісні нічого не вартуючі люди.....
Відповісти
Стидно що наших людей цікавлять тільки гроші немає нічого людського
Відповісти
А НЕ БРИДКО ЖИТИ В КРАІНІ,ДЕ ВЧИНЯЮТЬ БЕЗЗАКОННЯ УЖЕ З МЕПТВОЮ ЛЮДИНОЮ.ЛЮДИ,ЩО ЗАСТУПАЮТЬСЯ ЗА АСАТУРЯНА,ВИ НАПЕВНО НЕ ЗРОЗУМІЛИ ВСЬОГО ГОРЯ.ВИДНО ВИ НЕ БУЛИ НА ПОХОРОНАХ І НЕ БАЧИЛИ ВСІЄІ СТРАШНОІ КАРТИНИ,ВИДНО ЦЕ НЕ ВАШ СИН,ДРУГ,БРАТ...ВІРНО Ж,А ЩО Ж ЧУЖИМ ЛЮДЯМ ДО ЦЬОГО ГОРЯ?і вірно,мажор,чи не мажор,пізниці впринципі немає.Але і виправдання цьому покидьку теж шукати гічого.
Відповісти
А яке виправдання ви даєте Вадіму:
1) 17 років
2) в2 години ночі
3) в п'яному стані ( тверезі з клубу в ті порі не ходять)
4) удар був збоку машини а не спереду???????
Відповісти
В нетверезому стані тільки ти можеш писати тут.
За твій дурний наклеп Бог тебе покарає!!!!!
Відповісти
Я не заступаюся я кажу як є.....
Відповісти
Він не покидьок і ним ніколи не був
Відповісти
Цікаво звідки Вадім летів що відлетів на 47метрів (попробуйте експеримент кинути камінь а це людина не забудьте вага каменю і людини ) що за бред сумашедшого може раніше треба подумати що писати а тоді сплітати
Відповісти
хочите висловити свою думку звоніть до мене я вам розкажу,хто пяний був а хто не,
Відповісти
И там був???? Дуже цікаво в Луцьк о21год. Збили хлопця свідків немає а в 2год ночі у Городищі є свідки цікаво ? Хто куди копає і що потрібно?
Відповісти
яяя , шо тобі цікаво????
Відповісти