У волинському «Білому домі» порядкували невідомі особи. ФОТО. ОНОВЛЕНО

У волинському «Білому домі» порядкували невідомі особи. ФОТО. ОНОВЛЕНО
Бічні вхідні двері в приміщення Волиньради розбили невідомі особи.

11 грудня, приблизно об 23:00, на лінію 102 надійшов дзвінок про те, що невідомі вибили вхідні скляні двері в приміщенні Волиньради.

На місце події одразу виїхала поліція та "Самооборонівці", а також була присутня "Варта порядку".

Пізніше до входу в приміщення будівлі волинського "Білого дому" прибула слідчо-оперативна група.

Загалом, за попередньою інформацією, порушника затримали.

Як згодом стало відомо ВолиньPost з власних джерел, чоловік, який побив скляні двері, - працівник луцького автозаводу, який перебував у стані алкогольного сп'яніння.

Свій вчинок нетверезий чоловік пояснив тим, що, мовляв, йому не виплачують зарплату. Тому він вирішив здійснити такий своєрідний "протест".



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
От вам і безпека. Більше пишіть що нічого нетрібно охороняти !!! То скоро до ваших домівок прийдуть.
Відповісти
Охороняти потрібно,тільки не загонами Палиці
Відповісти
нацгвардию нужно задействовать
Відповісти
Підпал Рейхстагу...
Відповісти
Влучно сказано
Відповісти
Все це спеціально організовано для того,щоб аргументувати наявність додаткової охорони в приміщенні.
24 роки такого не було і все було нормально.
Якщо немає за що боятися то і охорони не потрібно.
Видно не все так добре як подається людям.
Ччас все покаже і багато хто розчарується у своїх поглядах на Палицю. Але буде пізно.
Відповісти
Згідний з вами на 100%. Але ж людям "лавочок"н не вистачає.
Відповісти
А мені гойдалки...
Відповісти
"24 роки такого не було і все було нормально". Поправочка, не 24 а 22 роки до майдану і все було нормально... Це вам не картинки вибитих дверей для Києва робити...
Відповісти
бив правий сектор зимою 2014. чому зараз не можна
Відповісти
А ви ще Балабеника виберіть головою не таке буде. Це ж офіс бандитський став. Через рік там буде Універмаг і базар.
Відповісти
Нехай поділиться Порох своїми статками так, як ділиться П-ця тоді можна зрозуміти рол тебе. А порохня даже нікопійки не кинув для бійців на схід зате завод по переробці бурштину будує.
Відповісти
Він ділиться несвоїми , а твоїми.
Відповісти
Неправда, то чесні гроші
Відповісти
Добре... Звіт фонду викладай онлайн. Дохіди та витрати. Повністю....Слабо?
Відповісти
Ніхто нікому нічого не винен. Тим більше розголошувати фінансову звітність.
Відповісти
Чого боятися самому " чесному та доброму" ?
Відповісти
Неадекватної податкової
Відповісти
Потім ніч довгих ножів . Штурмові загони "Варти порядку" з факелами
Всіх незгідних в концтабір "гараджа"
Відповісти
Палиця прийде
Порядок наведе
Відповісти
Бояться Палиці з під "тішка" бють скло. Відкрито не можуть, ганьба. А скло, яке належить громаді, потім за наші ж податки придурки будуть ремонтувати.
Відповісти
Журналистов и общественность пусть дома смотрит трансляцию. Нечего им делать в солидных учреждениях.
Відповісти
За окном мороз и град - это путин виноват!
Відповісти
іди проспись, кацапчик, то в тебе "за окном".
Відповісти
Розбили, щоб за рахунок волинян, поставити куленепробивні для нової "влади".
Відповісти