Українські каратисти - найкращі на міжнародному турнірі в Словенії

У словенському місті Трбовлє українські каратисти завоювали перше загальнокомандне місце за результатами міжнародного турніру "Trbovlje Open 2015".

Про це повідомляє УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

Збірна України за підсумками турніру посіла перше загальнокомандне місце. На рахунку наших спортсменів 49 нагород різного ґатунку - 15 "золотих", 12 "срібних" і 22 "бронзових".

Україну представляли 98 атлетів, з яких рівно половина здобула медалі. Зазначимо, що в турнірі взяли участь 796 спортсменів із 13 країн Європи. Окрім українців та господарів змагань, у турнірі також виступали представники Боснії та Герцеговини, Німеччини, Македонії, Хорватії, Італії, Сербії, Швейцарії, Чорногорії, Польщі, Словаччини та Австрії.

Додамо, що турнір у Словенії став вирішальним етапом для відбору спортсменів до збірної України, яка представлятиме нашу державу на континентальній першості з карате серед молоді, кадетів та юніорів у лютому 2016 року.