У Луцьку сервісний центр МВС пропонуватиме власникам провести експертизу їхніх автівок

У Луцьку сервісний центр МВС пропонуватиме власникам провести експертизу їхніх автівок
В Луцькому сервісному центрі розповіли про специфіку роботи, яку виконуватиме їхня структура.

15 грудня виконувач обов’язків директора Регіонального сервісного центру МВС в області Юрій Віскунов на прес-конференції розповів про те, як діятиме оновлена структура і яким чином нові методи роботи полегшать життя власникам автівок.

Відтак, стало відомо, що, на противагу колишнім МРЕВ, сервісний центр буде оперувати всіма можливими сервісами, які буде надавати МВС – не тільки те, що пов’язане з автомобілями, але й те, що пов’язане з паспортними послугами.

Відтепер не потрібно буде їхати в Київ, щоб отримати для своєї автівки номерні знаки, їх можна буде отримати в регіональному сервісному центрі.

Також завдяки нововведенням водії, які купують чи продають авто, замість довідки-рахунку, самостійно заповнюють три екземпляри договору купівлі-продажу - це заощадить їм 30 гривень. У новоствореному центрі лише фіксуватимуть це та перевірятимуть транспортний засіб по базах.

Волинський регіональний сервісний центр при МВС працюватиме замість міжрайонних реєстраційно-екзаменаційних відділень ДАІ. Тут можна буде замінити посвідчення водія, перереєструвати транспортний засіб, зареєструвати перевезення небезпечних вантажів.

В майбутньому, заради спрощення і покращення надання якості послуг, в сервісному центрі планують встановити електронну систему черг. Бланки договорів, які можна взяти в сервісному центрі безкоштовно, можна буде заповнити й вдома, єдине – підписувати їх потрібно буде в присутності адміністратора (інспектора).

Також під час оформлення документів на автівку власнику пропонуватимуть добровільну послугу з експертизи транспортного засобу на предмет виявлення переварених чи перебитих номерів автомобілів. Ця послуга буде коштувати приблизно 200-300 гривень. Незважаючи на те, що це добровільна послуга, можливо, як виключення з правил, експерт, який матиме підозру щодо пребитих номерних знаків, може наполягати на тому, щоб те чи інше авто пройшло експертизу.

Наразі в сервісному центрі проведуть конкурсний відбір на заміщення певних посад. Проте запевнили - вимоги до претендентів на посади будуть високими.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
в результаті будуть давати половину вартості послуги експерту на лапу, щоб автівка непроходила ніякої експертизи
Відповісти
А Віскунова хто поставив?
Відповісти
Коли почнете реєструвати авто куплені на фірмах?
Відповісти
Волинський регіональний сервісний центр при МВС імені сім'ї Кофанів, які плідно там трудяться біля 30 років і зміна назви для них не помєха.
Відповісти
А що краще Бондарука?
Відповісти
Наша пісня гарна нова
Відповісти
Це як колись "добровільно" платили за маркування, яке не робилось, або сплачували так звані благодійні внески... Нічого в кращу сторону не міняється....
Відповісти
центром керувати буду тільки я
Відповісти
Перейменували МРЕО! лишили старі кадри! Це премога!
Відповісти
скакали!
Відповісти
А що треба було понабирати новi кадри, якi нiчого не шарять в роботi i стояти в чергах до вечора?
Відповісти
Там і так черги до вечора, бо спочатку все роблять рішалам, які під сходами баблом діляться, а вже потім простим смертним. Нехай журналісти потусять там місяць 2-3 рази на тиждень - всіх рєшал в обличчя і по іменам знати будуть!
Відповісти
Все вірно написано. Елементарну реєстрацію простій людині без "помічника" зробити складно. Бо в "професіоналів" то база не працює, то номерів нема, то техпаспортів, то плівки на техпаспорт закінчилась, в результаті черга і.т.д. От такий бізнес...практично за шмат пластику і 300 грам металу можна достатньо добре заробляти..
Відповісти
Така в нас держава
Відповісти
До чого держава? Хабарі дають люди, яким в падлу постояти в черзі, а беруть люди, які ту чергу штучно створюють.
Тому нема що з ними панькатись - підійшли до віконця - і починайте на мобілу знімати, як вас обслуговують, дуже хороший доказ до заяви в прокуратуру.
Я скоро туди піду де що переоформити, нехай спробують носом покрутити - одразу заява прокурору, нехай розбирається, чому якесь бидло-рєшала, що ходить по службовому приміщенні, рівніше за мене.
Відповісти
Вже поліцію набрали що машин перебили стільки шо ніякі "нечесні" кошти не перекриють
Відповісти
решали всі черги перебили...
Відповісти
клієнтів у штаті центру передбачені посади рішал))), а тим, чиї автівки не пройдуть експертизу пропонуватимуть добровільно здати державі))) ура! миздобули!!!
Відповісти
Вам шкода заплатити 300 гривень за експертизу, щоб не попасти на автомобіль? Я наприклад експертизу проходжу завжди, і нічого, для себе хоть я буду знати і не хвилюватись за авто!
Відповісти
А її хтось буде проводити?...))) з вас просто візьмуть 300 грн... або іншу сумму щоб її не проводити. Азагалі яка може бути фахова експертиза за 300 грн? Це просто вікно для корупційних діянь. Щоб мати ще одну змогу притормозити процес рєстрації авто. А за швидкість треба буде заплатити.
Відповісти
експертиза - це відповідальність держави в особі експерта за те, що авто у "законі", тому якщо раптом що - в суд і вимагати компенсації!
Відповісти