ВолиньPost - чотири роки. ВІДЕО

ВолиньPost - чотири роки. ВІДЕО
16 грудня 2011 року видання ВолиньPost розпочало свою роботу.

Щодня ВолиньPost читають сотні читачів, а сьогодні нам - чотири роки.

На честь цього свята ми вийшли на вулиці Луцька, щоб запитати в лучан, що вони думають про нашу роботу.






Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Як тебе не любити, мій ВолиньPost!
Відповісти
ВолиньPost - це найперше люди! Які наповнюють його і які його читають.
Бажаю Вам гарного святкування і щоб голова завтра зранку не боліла)))
Відповісти
Щиро вітаю всьому колективу Волиньпосту вдячних читачів, цікавих тем та репортажів, достойних гонорарів. Зі святом!
Відповісти
Щире побажання Волиньпосту творчого розвитку. Поменше новин на кшталт "на хуторі Великі Дулі собака вкусив чоловіка, який лежав у калюжі" і побільше матеріалів, які викликають жвавий інтерес читачів, формують їх політичну культуру і громадянську позицію.
Відповісти
Бажаю нарешті взяти на роботу журналістів, бажано грамотних.
Відповісти
На відміну від новин волинських побажав би критикувати всіх, незалежно від політичної приналежності і розміру банківських рахунків у Швецарії
Відповісти
Не вірю своїм очам і читаю Волиньпост. Вітаю вас!дякую за оперативність і розуміння.
Відповісти
Читаю усе. Короткі дні, довгі ночі, хронічна депресія (хандра), тому проковтую будь-яку інформацію. Бажаю більшої оперативності, а не роботи за принципом одного з законів Паркінсона типу:"заява розглядається після смерті заявника". Інтернет - це швидкість, що є суттєвою перевагою над паперовими ЗМІ. Дбайте за якість інформації, адже конкуренти дихають вам в потилицю. Від газети Юлія Цезаря «Дєянія сената», де на глиняних дощечках подавалась хроніка подій, пройшло понад 2000 років. Гадаю, що ви не користуєтесь такими дощечками? Цінуйте таке щастя.
Відповісти
Від імені Волинського осередку ГО інвалідів із вадами зору "Генерація успішної дії" щиро вітаю вас з святом і бажаю, аби ви і далі доносили нам новини і аби вони для нас всіх були приємними і хорошими. Успіхів вашому виданню і сподіваюсь на подальшу співпрацю.
Відповісти
Найкращі побажання цьому острівцю свободи слова! Володимире Митрофановичу - Вам респект!
Відповісти