Замість «корита» в центрі Луцька можуть облаштувати дитячий майданчик

Замість «корита» в центрі Луцька можуть облаштувати дитячий майданчик
Луцька міська рада виділить 328 мільйонів на програму благоустрою міста.

Про це стало відомо під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

Директор департаменту житлово-комунального господарства Іван Кубіцкий розповів про проект Програми з благоустрою міста Луцька на 2016-2020 роки.

За його словами, на її фінансування потрібно витратити 328 мільйонів гривень.

Програма спрямована на облаштуванням міста, в тому числі фонтанами, а також вирішити питання із безпритульними собаками, кладовищами, вбиральнями та іншим.

Очільника луцького ЖКГ також обурило, що фонтан на Театральному майдані Луцька не працює.

«З тим коритом, яке ми маємо на Театральному майдані, треба щось робити, можливо, облаштувати дитячий майданчик», - зауважив він.

Виконком Луцької міської ради підтримав цю програму.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
От Палиця на пару з Товстенюком такі були благодійники до виборів. Хай зараз зроблять у рідному місті фонтан за свій кошт
Відповісти
Давно пора.
Відповісти
фонтан більше пасуватиме в центрі міста, ніж дитячий майданчик
Відповісти
так .фонтан буде більш пасувати центру
Відповісти
Вже був облаштований дитячий майданчик,кафе в якому можна було посидіти з дітками.Бачте,не сподобалося це Славіку Кравчуку,не йшли відкати і перебивали бізнес тих торгових точок які він кришував.Видно і Романюк був в долі,коли погодився на це руйнування...
Відповісти
Поверніть фонтан!!!!!!!!! с..ки, і йдіть лісом з своїм дитячим майданчиком, він там, в тому місці так потрібен і пасуватиме, як гуля на лисині, чим судячи з усього страждають ті, що приймають подібні рішення.
Відповісти
Пропоную недорогий проект дитячого майданчика засипати все піском, поки знайдеться кому збудувати фонтан. а на піску можна й шашлики пекти. Не загориться. Їй-бо!
Відповісти
А чого не можна фонтан зробити?!?!
Нехай "карабас барабас" допоможе...
Відповісти
Ігор Палиця: — Була моя ініціатива добудувати музичний фонтан у центрі Луцька. Був навіть проведений конкурс, — розповідає Ігор Палиця. — Але ця ідея померла, тому що міська рада має приймати рішення. Свої всі зобов’язання я пам’ятаю, вони всі будуть виконані, як тільки буде в нас така можливість. Справа не тільки у фонтані. Я не розумію, яким чином виникають висотні будівлі в історичній частині міста...газета "відомості", 5 вересня 2015 року
Відповісти
і ще одненьке, щоб освіжити Романюку і ко память: " За словами мера, 60% робіт для облаштування фонтану вже давно виконані. Адже раніше на місці «корита» був фонтан.

«На жаль, поки що так складається, що нема фінансів. Треба думати, як це робити. Але фонтан там має бути по-любому», – зазначив міський голова.

А от питання з громадським туалетом в центрі міста Романюк пообіцяв закрити вже цьогоріч.
Волиньпост, 15 лютого 2013 року
Відповісти