Луцькі копи складуть присягу 19 грудня

Луцькі копи складуть присягу 19 грудня
У суботу, 19 грудня, у Луцьку стартує нова поліція.

Про це ВолиньPost розповів голова Волинської ОДА Володимир Гунчик.

О 12:00 годині на Театральному майдані нові патрульні складатимуть присягу. Для цього до Луцька прибуде голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе.

Після цього перші екіпажі луцьких копів заступлять на чергування.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
шановні громадські організції вам постійно не догода дайте будь ласка відповідь чому ВОЛИНСЬКОЮ поліцією має керувати людина з Донецька
Відповісти
А що хотiли, то i маeте.
Відповісти
Куда это они её складуть?
Відповісти
рюській троль чи ідіот?
Відповісти
Ви подивiться кого там понабирала, без досвiду роботу, на них без слiз не глянеш та ще й два слова до купи не звяжуть!
Відповісти
Не згідна з Вами. Знаю декількох "копів", розумні і освічені, з досвідом роботи.
Можливо є винятки. Але ж не рівняйте всіх під одного невдалого варіанта.
Відповісти
це заздрять ті, що не пройшли конкурсний відбір.Тількт деякі не мають вищої освіти.Дехто і по 2, а то й 3.
Відповісти
Погоджуюсь.
Відповісти
Так мають купленi освiти, та ше й не по тому фаху по якому треба! Ви знаэте заздрити нема чому! Все дуже сумно... нажаль!
Відповісти
будемо бачити їхню роботу в ближайший місяць, )
Відповісти
БОЖЕ !!! хорони нас від них!-(не мєнт)
Відповісти
тяжко їм буде...надіюсь за цей короткий час навчання їх щось навчили.
Надіюсь що ці молоді діячі наведуть порядок на дорозі.
Відповісти
Сумнiваюсь...
Відповісти
Звідки стільки критики? Вони ж іще й дня не пропрацювали а ви вже їх засуджуєте. Шо за люди бля, не догодиш нах
Відповісти
ЩЕ 30% ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ НЕ МАЮТЬ ЦІКАВО ЯК ВОНИ КОНКУРС ПРОХОДИЛИ
Відповісти
То точно!
Відповісти
відібрали дійсно сильних, достойних, найкращих. А всі хто тут пише всяке "фе", то це або "мєнти", які не пройшли переатестацію, або ж нитіки, які в своєму житті нічого не досягли, але тільки і вміють критикувати інших
Відповісти
пнреатестації у волинських иентів ще не було..
Відповісти
Ви знаэте я як нiхто знаю кого туди понабирали, однак, повпливати нiяк не можна було!
Відповісти
Та ті ж атестовані менти вже пройшли в конкурсі на посади в апараті патрульноі поліціі1111
Відповісти
Краще б долучилися усі до наведення порядку в місті. Давайте почнемо з себе і допоможемо молодим патрульним.
Відповісти
Паша Харитонюк почни з себе
Відповісти
якщо це цей діяч -то воно наробило...
Відповісти
Паша покажи цим мудакам Б І Д ми в тебе віримо!
Відповісти
а Бога треба вірити...
Відповісти
Хай Бог береже. В добру путь. А слова присяги памятайте усе життя.
Відповісти