У Луцьку штрафували жінок легкої поведінки

У Луцьку штрафували жінок легкої поведінки
За заняття проституцією у Луцьку склали п’ять адміністративних протоколів.

Жінок легкої поведінки правоохоронці виявили в обласному центрі, - повідомляє прес-служба волинської поліції.

Із порушницями закону поліцейські провели профілактичні бесіди та склали протоколи про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 181-1 (Заняття проституцією) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім цього, жінок доставили у центр СНІДУ міста Луцька для здійснення діагностичних заходів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 67
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
треба міняти закон. Жінки, як і чоловіки, є хазяїнами свого тіла. Чому хтось має право (в нашій відсталій державі) говорити як ним розпоряджатись? В чому шкода проституції???
Відповісти
Шкода №1 мій любий друже в тому, що маєш всі шанси отримати чудовий "Букет" на пам,ять. Я за легалізацію однозначно, хай проходять медогляд як всі і платять податки, в тому числі у пенсійний фонд.
Відповісти
І так маєш всі шанси (якщо штундізмом не хворієш):)).
Відповісти
А по тобі видно, що ти і так хворенький: азабоченний нє на шутку...
Відповісти
"азабоченний" - ти випадково не з ВП?? :))
Відповісти
Озабочений напевно ти. На щастя нудізмом я не страдаю.
Відповісти
Читайте Біблію, Романе. Дешевше жінку мати. Корисно буде і для душі і для тіла. "Но, во избежание блуда, каждый имей свою жену, и каждая имей своего мужа." (1-е Коринфянам 7:2) блудница - глубокая пропасть, и чужая жена - тесный колодезь;
она, как разбойник, сидит в засаде и умножает между людьми законопреступников.(Притчи 23:27-28)
Відповісти
Я одружений, і в мене немає душі, як і у вас :)))

Бытие

Каин убивает своего брата Авеля, потому что Богу больше понравились принесённые в жертву животные нежели овощи. Бытие 4:8
Бог слегка разозлился и решил уничтожить всех людей, животных, птиц и «всякую плоть, в которой есть дух жизни». Всех их утопят. Бытие 6:7, 17
Бог еще раз подтверждает свое намерение «истребить все существующее». За что? Чем они это заслужили? Бытие 7:4
Бог топит всех. Включая новорожденных детей, медвежат-коала и т.п. Бытие 7:21-23
Бог поразил тяжкими ударами фараона за то, что он поверил лжи Аврама. Бытие 12:17
Бог говорит Авраму принести Ему в жертву животных. Подобная жестокость очень нравится Богу. Бытие 15:9-10
Агарь беременеет, чем вызывает зависть Сары. Аврам говорит Саре, чтобы та сделала с Агарь то, что она хочет. «Сара стала притеснять ее, и она (Агарь) убежала от нее». Бытие 16:6
«Он сказал: не истреблю ради десяти». Бог обещает не истреблять город, если в нем найдется десять праведников. В конечном итоге даже десять праведных жителей он найти не смог. Даже среди детей, новорожденных и т.п. Бытие 18:32
Лот отказывается выдать ангелов толпе извращенцев, предлагая им вместо них своих девственных дочерей: «Делайте с ними, что вам угодно». Этот же самый Лот назван праведным в 2 Петра 2:7-8. Бытие 19:7-8
Бог убивает всех в Содоме и Гоморре серным дождем и огнем. Спасается только Лот и его семья. Бытие 19:24
Жена Лота посмела обернуться, за что была превращена в соляной столб. Бытие 19:26
Бог грозит Авимелеху и все его людям смертью за то, что он хотел жениться на Саре, не зная, что у нее есть муж, ибо и Сара и Аврам не сказали Авимелеху правды о своих отношениях. Авимелех не прикоснулся к Саре и не сделал ничего другого плохого. После того как Аврам помолился Богу, Бог восстановил репродуктивные способности женщин народа Авимелеха, которые были приостановлены «за Сару». Бытие 20:3-7
Сара, родив Исаака, злится на Агарь и требует «выгнать эту рабыню и сына его». Бог приказывает Авраму слушаться Сару и оставить и Агарь и ее дитя в лесу умирать. Бытие 21:10-14
Бог приказывает Авраму сжечь своего сына в качестве жертвы. Любовь к Богу демонстируется готовностью перерезать горло собственному дитю. Бытие 22:2-13
Сихем полюбил Дину, но переспал ей без ведома отца и братьев. За это братья обманным путем заставили сына сделать себе обрезания, чтобы получить возможность жениться на возлюбленной. После этого Сихем и все мужчины в его городе были убиты, а их жены и дети угнаны в рабство. Бытие 34:1-31
Ужас Божий был после произошедшего даже на окрестных городах, и братьев боялись тронуть. Бытие 35:5
«Ир, первенец Иудин, был неугоден пред очами Господа, и умертвил его Господь». Чем неугоден? А кто его знает. Библия опускает сию малозначимую деталь. Может быть, он в троллейбусе проехал в субботу. Бытие 38:7 Бытие 38:7
После убийста Ира Богом Иуда просит Онана «войти к жене брата» и «восстановить семя». Онан отказался, излив семя на землю. Богу это не понравилось, и он убил и Онана. Эта замечательная история лежит в основе многих христианских доктрин, включая возражения против мастурбации и использование контрацептивов. Бытие 38:8-10
Иуда сначала платит Фамари за услуги блудницы (не узнав ее), а затем, узнав, что Фамарь блудница и беременна, приказывает сжечь ее. Бытие 38:24
Иосиф толкует сон хлебодара. Согласно толкованию, фараон отрубит хлебодару голову и повесит безголовое тело на дереве, чтобы его клевали птицы. Бытие 40:19

Продовжити?

Читайте Ніцше: Что вреднее всякого порока? – Деятельное сострадание ко всем неудачникам и слабым – христианство.

«Верующий» принадлежит не себе, он может быть только средством, он должен быть использован, он нуждается в ком-нибудь, кто бы его использовал.
Відповісти
Шо то за бред недоумкуватого? То не цитати з Біблії, а блюзнірство над нею. Продовжувати не варто, читайте в оригіналі. На рахунок Ніцце, якщо ви читаєте ви і справді думаєте, що перша курка була від яйця, якого фізично не могло б бути без курки. Все створено Богом, почитайте уважно справжню книгу Буття, з якої так невдало почали.
Відповісти
Ти ідіот? Хто сказав що це цитати? Це просто показує всю суть книжки кочових вівцепасів.
Тільки тормоза можуть задаватись питанням хто був перший курка чи яйце?
Втім саме для тебе: чи може бог створити камінь який сам не зможе підняти; хто створив бога??
Відповісти
Рома а ты рулиш надо называть вещи своими именами!
Відповісти
Дам відповідь замість Нештундіста. Роман, Ви явно духовно бідна людина, якщо задаєте такі безглузді запитання. Як можна ставити питання хто створив Бога?, якщо відповіддю власне і є саме запитання. Адже Бога створити неможливо, його не створював ніхто. Він був, є і буде, Він вічний, на відміну від нас і всього матеріального, що нас оточує. « Я есмь Альфа и Омега, начало и конец, говорит Господь, Который есть и был и грядет, Вседержитель.» (Откровение Иоанна Богослова 1:8) І як Бог може не підняти камінь, якщо він створив землю і все що на ній, набагато важчу від того каменя. Перша книга Біблії, Буття, там все описано.
Відповісти
провір свій айкю, потім збери необхідні речі і за справкою в дурдом.
Відповісти
Тести IQ розраховані на оцінку розумових здібностей, а не рівня знань (ерудиції). Деяким людям достатньо рівня знань, шоб жити.
Відповісти
Щоб кому було цікаво, тут було два коментарі, які не порушували правила ресурсу, але не угодні впешникам.
Відповісти
Роман. Я без теста IQ можу нагадати про що мололо дітьо, яке вірить у матерію і 4 закони фізики. Роман 20 грудня, 20:04
Та книга на яку ви ссилаєтесь не має жодної цінності. Там немає нічого про генетику, біологію, математику, фізику, астрономію, квантову механіку і тд.
Для мене, наприклад, набагато логічніше що завжди була матерія і 4 закони фізики ніж ваш бог чи ще 2000 богів в яких вірять барани, тьфу, віряни, по всьому світу.
Роман 20 грудня, 21:29
в тому то і між нами вами різниця. Я нікому не раб, так як ні бога ні сатани не існує.
А по факту вам треба почитати Дарвіна і нших розумних люде. Ніхто не каже що ми пішли від "мавп" просто в них з нами був спільний предок.
Читайте матчасть школоло.
Збираю докази, готую матерал для позову.
Відповісти
Я вважаю,що просто треба це все легалізувати і все!Не буде дешевизни та цирку...
Відповісти
Менти втратять хліб
Відповісти
На Мою думку це є втручання в особисте життя, проституція повинна бути легалізована. ТОй хто зверху писав про букет - букет ти можеш підцепити і в маршрутці чи в супермаркеті.
Відповісти
а якщо пощастить, то і на рідній жінці підхопить
Відповісти
з такими темпами розпушення людей скоро приймуть і голубих і наркотики, ві цього теж ждете і бажаєте...куда ві котітесь....задумайтесь шо вас жде і ваших дітей якщо вони є чи хотіли б мати. ..
Відповісти
Що ви маєте проти "голубих"? Що для вас наркотик? Горілка напевно ні? Хто як хоче так і дро.е. Чи вам дівчина ніколи мінет не робила (це ж не природньо)?.. напевно що ні.. :))
Відповісти
за горілку і цигарки я вобше мовчу ,вони вже давно їх падають для всіх як хліб, втому числі і дітям цим самим скорочують вам життя,но як оказалось внутрішній стан людини тоже впливае на здоров'я і життя,люди які злі і всім невдоволені живуть мкнше і часто вмирають від раку....но ми зарас не про це...проте що ми робим вліжку з жінкою неповиннен знати ніхто,а якшо ти цмм хвалишся перед всіма тут,то тебе в будущем нічого хорошого не жде друже,будеш доживать старість сам зі своею рукою...якщо канешно доживеш до неї. ...а голубі це іспорченні внутрішньо і зовнішньо люди які вже як нелюді,даже кров їхня вже нікому не потрібна...спорченна...шо хорошего від них? неякого майбутнього, закінчують вони печально з болезнями в депресії чи самогубством, бо мерзость перед Богом це і НОРМАЛЬНИМИ ЛЮДЬМИ...
Відповісти
да, і наркотики -це все те від чого завісіма людина і без чого незможе жити нормально без тяги до цього чи дози чогось. ...на данний моммент це може бути все що завгодно. ...
Відповісти
от бачете, для вас голубі це "іспорчені", а для мене тупі іспорчені.
Відповісти
Паша напевно заводиться без стартера :-) То слабаки чи напівімпотенти мінєти требують, бо по іншому ніяк.
Відповісти
Такі про дітей не думають, живуть просто для себе. "Тіло не для розпусти, але для Господа, і Господь для тіла." 1 до Коринтян 6:13. Людям до церкви треба ходити, а не страдати фігньою всякою. Жінкам мати своїх чоловіків, а не за гроші перед чужими ноги розставляти, щоб на старість років була підтримка та опора. Вся біда таких дівчат та жінок, що вони живуть одним днем, життя пролеть швидко, а завершать його на самоті. Чоловіки, які користуються послугами повій, або дійсно озабочені якісь, або бидло, яке зраджує дружину, по іншому не назвеш.
Відповісти
Чоловіки які корсистуються послугами повій - бидло, збоченці, зрадники. Жінки повії взагалі не люди.
М.С. Ви хвора.
Відповісти
Ромене, ви безробітний?
Відповісти
Офіційно так.
Відповісти
Романе зі мною все гаразд. Жнки повії люди, протилежного ніхто не казав, окрім вас. Просто вони ошукані життям, зробили не той вибір. Якщо у вас немає душі, як ви писали вище, то воно і не дивно, що вам байдуже з ким спить ваша дружина окрім вас, а їй, видно, байдуже з якими повіями тусуєтесь ви. Для нормальних людей такі речі неприйнятні. Якщо ви хочете бути рабом блудниць, то не нав’язуйте свою тупу думку іншим. «и нашел я, что горче смерти женщина, потому что она - сеть, и сердце ее - силки, руки ее - оковы; добрый пред Богом спасется от нее, а грешник уловлен будет ею.» (Екклесиаст 7:26). Не ви володієте її тілом, а вона вашим, спробували раз, прийдете ще. Своєрідний наркотик, так сказать.
Відповісти
хто ти такий щоб судити їх за їхній вибір? бог створив їх повіями, хто ти такий щоб перечити волі божій?
Відповісти
Хто каже, що я сужу? Мені їх особисто шкода так само як і вас. Є люди яким Бог дав розум, які живуть щасливо по Божому слову, читаючи Біблію і по благословенню мають в житті все, а є просто глупі люди, які живуть одним днем і читають агресивного критика традиційної моралі нациста Ніце і йому подібних, і в вжитті позбавлені справжнього щастя, яке може дати лише Бог. Який же у вас обмежений кругозір, можливо варто одягнути окуляри? На рахунок волі Божої, я не зовсім Вас розумію. Ви визначтесь, чи Він для вас існує, чи всі люди без душі і Бога нема, а християнство для невдах та слабаків? Бо Ви путаєтесь у своїх твердженнях. Якщо для вас Бог існує, то це великий плюс, не зовсім ви вже втрачена людина. І так щодо волі Божої щодо повій. Бог створив їх дівчатками, їх мати виношувала під своїм серцем 9 місяців, після цього прийняла важкі пологи не для того, щоб доньки ставали повіями. В матері була надія, що прийде час і її донька вдіне весільну сукню і піде під вінець з коханою людиною. Згодом народить діток, потіху для бабусі. Що каже часто батюшка під час вінчання, коли дає настанову? Не знаєте, я скажу, «И сказал: посему оставит человек отца и мать и прилепится к жене своей, и будут два одною плотью, так что они уже не двое, но одна плоть. Итак, что Бог сочетал, того человек да не разлучает. (От Матфея 19:5-6) ще «Во избежание блуда, каждый имей свою жену, и каждая имей своего мужа. Муж оказывай жене должное благорасположение; подобно и жена мужу. Жена не властна над своим телом, но муж; равно и муж не властен над своим телом, но жена. Не уклоняйтесь друг от друга, разве по согласию, на время, для упражнения в посте и молитве, а потом опять будьте вместе, чтобы не искушал вас сатана невоздержанием вашим. (1-е Коринфянам 7:1-5)» У Бога задум один, дівчина народжується в світ, щоб стати в майбутньому чиєюсь дружиною, а не повією. Саме тому то створив Бог жінку «И сказал Господь Бог: не хорошо быть человеку одному; сотворим ему помощника, соответственного ему. И создал Господь Бог из ребра, взятого у человека, жену, и привел ее к человеку. (Бытие 2:18) Повіями не народжуються, а стають, привильно –це їх вибір, але це хибний вибір, який веде до загибелі і душі і тіла. В Біблії чітко сказано про страждання чоловіка який зв’яжеться з повією «Или не знаете, что совокупляющийся с блудницею становится одно тело с нею? ибо сказано: два будут одна плоть. Бегайте блуда; всякий грех, какой делает человек, есть вне тела, а блудник грешит против собственного тела. (1-е Коринфянам 6:16-18). потому что блудница - глубокая пропасть, и чужая жена - тесный колодезь; (Притчи 23:27-28) Держи дальше от нее путь твой и не подходи близко к дверям дома ее, чтобы здоровья твоего не отдать другим и лет твоих мучителю; чтобы не насыщались силою твоею чужие, и труды твои не были для чужого дома. (Притчи 5:8-10). Хочеш віддати здоров’я, підхватити снід, будь-ласка. І ще раптом в домі буде лише кусок хліба, то май на увазі «потому что из-за жены блудной обнищевают до куска хлеба, а замужняя жена уловляет дорогую душу. (Притчи 6:26)». «Добродетельная жена - венец для мужа своего; а позорная - как гниль в костях его. (Притчи 12:4)». Тому і страждають чоловіки, у яких жінки несуть позор чоловіку. Ще ви писали вище «Жінки, як і чоловіки, є хазяїнами свого тіла.» Ось вам відповідь «Не знаете ли, что тела ваши суть храм живущего в вас Святаго Духа, Которого имеете вы от Бога, и вы не свои? (1-е Коринфянам 6:19) Тіло – має бути храмом Духа Святого. Що це значить? Я відповіді не дам. Читайте Біблію, коли відчуєте, що життя мінятиметься, зрозумієте що це таке. Якщо виникне запитання, що ж робити незаміжнім, бо все про жінок та про жінок «Есть разность между замужнею и девицею: незамужняя заботится о Господнем, как угодить Господу, чтобы быть святою и телом и духом; а замужняя заботится о мирском, как угодить мужу. (1-е Коринфянам 7:32-34)». Тому то краще жінку шукати в церкві, а не по клубам…. «Кто найдет добродетельную жену? цена ее выше жемчугов; уверено в ней сердце мужа ее, и он не останется без прибытка;» (Притчи 31:10-11) Романе, моя порада, сходіть до батюшки, він вам більше розповість.
Відповісти
бог нікому нічого не давав так як його не існує.
Окуляри?? Може вам варто їх зняти??
"християнство для невдах та слабаків" + ще і для тих кому мізки ні до чого.
Далі з вами все ясно. Православіє головного мозку. Майже не виліковне.
Я ж не повний даун щоб слухати що мені мракобіс розповідає. Це вже ви якось без мене.
Відповісти
В дитинстві коли батьки кажуть, що існує Дід Мороз, а насправді його нема, це можна зрозуміти. Але коли людина в дорослому віці каже, що Бога нема, коли насправді Він є, то це не інакше як википіла вся драглиста маса жовтуватого кольору від надмірного споживання генетики, біології, математики, фізики, астрономії, квантоввої механіку і інших непотрібних для пересічної людини наук. Вони не вчать, і не дають порад як жити, щоб людське життя було повноцінним, щасливим, благословенним. На рахунок книги, що не має цінності, то якраз і «Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного, проходить воно аж до поділу душі й духа, суглобів та мозків, і спосібне судити думки та наміри серця.(До Євреїв 4:12)» А віряни, це 2,4 мільярди християн по всьому світу, щасливі люди, бо вони успадкують життя вічне. Як записано в Біблії «Шукайте ж найперше Царства Божого й правди Його, – а все решта вам додасться“». А що матерія, у що ж тут вірити, якщо вічного нема нічого, окрім Бога та Вічності? Ви така сама нещасна людина як той Ніцце, який в 1881 році біля села Сільс-Маріа придумав теорію вічного повернення, коли присів відпочити біля пірамідальної скелі. Ця теорія мала б виключити всяку надію на небесне життя і придумати яку-небудь розраду. Але, незважаючи на всю її безжалісність, ця ідея, на думку Ніцше, в той же час облагороджує і одухотворяє кожну хвилину життя, надаючи неминучий характер будь-якій її миті, неминучу в силу його вічного повернення. Кількома словами, чоловік шукав вічність, да не ту, тому на старості років потрапив до психушки, де провів старість свого життя. Між іншим «Известно, что Фридрих Ницше воздерживался от секса всю жизнь. Такая «чистота» способствовала особой логичности и богатству его мысли. Он испытывал так называемые экстатические прозрения, которые он воспринимал, как оргазм, сравнимый с сексуальным наслаждением. Самое обидное, что смерть Ницше произошла по причине наследственного сифилиса.» До всього «Ницше не женился, по мнению его друзей - противоестественно. Все его студенческие друзья давно сочетались узами брака. И только Ницше сторонился женщин. Он восхищался искренне лишь своим другом – Герсдорфом. Мужчины для Ницше - нектар и амброзия, бальзам, исцеляющий душевные раны, а женщины созданы только для того, чтобы рожать детей.», виявляється він був ще й гоміком, ульот, але якраз по темі. Ось яскравий уривок з життя людини для якої «Бог умер», як він писав у своїх роботах. І це для Вас взірець, що тут читати? Ох, Романе, граєтесь з вогнем, не шукайте науки серед наук, а беріть науку, яка дається даром, йдіть до церкви, пізнавайте істину, бо вона робить нас вільними, як цитував Слово Боже агент Малдер з секретних матеріалів. (Від Івана 8:32) P.S. Більше коментарів від мене не чекайте, процитую слова псевдо«мудрої людини» - Я ж не повний даун щоб слухати що мені мракобіс розповідає. Це вже ви якось без мене, а ось і підтвердження тим словам «Мудрый боится и удаляется от зла, а глупый раздражителен и самонадеян.» (Притчи 14:16) Бережіть себе, будьте вірні дружині, любіть дітей, та шукайте Бога, нехай вам щастить.
Відповісти
"В дитинстві коли батьки кажуть, що існує Дід Мороз, а насправді його нема, це можна зрозуміти. Але коли людина в дорослому віці каже, що Бога нема, коли насправді Він є..."

Вибачте, я рідко переходжу на образи. Ви даун. Ви себе співставили з дитино яка вірить в діда мороза. Років до 8 вірить. "Коли насправді він є" - докази у вас є?
Відповісти
ха, а ти доведи, шо його нема. даун ТИ і ще редкосний. тобі людина детально все розяснила. десь ти видно в аварії побував або таким родився, що мозгів нема.
Відповісти
Опа. Даун ти! Чому я маю доводити очевидно не існуючі речі? Ельфів, Аладінів, єдинорогів, Ктулху, дідів морозів, Зевсій, Ра, Посейдона, та інших міфічних істот? Це ж очевидно любому хто користується мізками за призначенням, що це БРЄД СУМАСШЕДЧЕГО. От і доведіть що вам місце не в дурці. :)))
По факту, я нічого вам не повинен доводити і не доводжу, Навіть не сперечаюсь з вами. Вільна держава. Вірьте хоть в білосніжку і 7 гномів. Раби божі. :)) Для мене важливі ДОКАЗИ.
Відповісти
Ігноруйте його коменти. Людині нема чим зайнятися, от і флудить на ВП. Він краде ваш час, науковець хренов.
Відповісти
Я думаю Рома атеист або відступник,но знаю точно нещасна людина яка далі свого носа нічого не бачить...і хватить на форумвх всякий бред писати,таке враження що ти десь вдаривсь сильно головою і тобі перемкнуло....
Відповісти
Не від солодкого життя починають жінки тим займатись... Краще працювати над тим, щоб не доводилось панянкам так заробляти на хліб і до хліба.
Відповісти
Ви попали в десятку. Державі варто створювати нові робочі місця, замість того, щоб легалізовувати древню професію. Всіх повій на облік, і регулярні перевірки за місцем роботи. Тоді і сім'ї не розпадатимуться, і сніду менше буде, та всяких венеричних захворювань.
Відповісти
Людей змінити важко. Думаю, що повії є в кожному суспільстві. У нас повії-політики (навіть найвищого рангу) повії-правоохоронці і т.п. Що там говорити...
Відповісти
Рома по факту физики и химии пішов із мавпі,і це заметно,вони тоже недуже розумні і далі свого носа нічого не бачать,я думаю в аду ти все поймеш якшо тут не захотів. ...
Відповісти
да,і неможливо служить 2 господам,Богу і сатані....а якщо ти думаєш шо нікому не служеш,то ті вже раб гріха і друг сатані,слуга його....
Відповісти
в тому то і між нами вами різниця. Я нікому не раб, так як ні бога ні сатани не існує.
А по факту вам треба почитати Дарвіна і нших розумних люде. Ніхто не каже що ми пішли від "мавп" просто в них з нами був спільний предок.
Читайте матчасть школоло.
Відповісти
История одного студента
Один умный профессор однажды в университете задал студенту интересный вопрос.

Профессор: Бог хороший?

Студент: Да.
Профессор: А Дьявол хороший?
Студент: Нет.
Профессор: Верно. Скажи мне, сынок, существует ли на Земле зло?
Студент: Да.
Профессор: Зло повсюду, не так ли? И Бог создал все, верно?
Студент: Да.
Профессор: Так кто создал зло?
Студент: ...
Профессор: На планете есть уродство, наглость, болезни, невежество?
Все это есть, верно?
Студент: Да, сэр.
Профессор: Так кто их создал?
Студент: ...
Профессор: Наука утверждает, что у человека есть 5 чувств, чтобы
исследовать мир вокруг. Скажи мне, сынок, ты когда-нибудь видел Бога?
Студент: Нет, сэр.
Профессор: Скажи нам, ты слышал Бога?
Студент: Нет, сэр.
Профессор: Ты когда-нибудь ощущал Бога? Пробовал его на вкус? Нюхал его?
Студент: Боюсь, что нет, сэр.
Профессор: И ты до сих пор в него веришь?
Студент: Да.
Профессор: Исходя из полученных выводов, наука может утверждать, что Бога нет. Ты можешь что-то противопоставить этому?
Студент: Нет, профессор. У меня есть только вера.
Профессор: Вот именно. Вера - это главная проблема науки.
Студент: Профессор, а холод существует?
Профессор: Что за вопрос? Конечно, существует. Тебе никогда не было холодно?

Студенты засмеялись над вопросом молодого человека.

Студент: На самом деле, сэр, холода не существует. В соответствии с законами физики, то, что мы считаем холодом в действительности является отсутствием тепла. Человек или предмет можно изучить на
предмет того, имеет ли он или передает энергию. Абсолютный ноль (-273 градуса по Цельсию) есть полное отсутствие тепла. Вся материя становится инертной и неспособной реагировать при этой температуре. Холода не существует. Мы создали это слово для описания того, что мы
чувствуем при отсутствии тепла.

В аудитории повисла тишина.

Студент: Профессор, темнота существует?
Профессор: Конечно, существует. Что такое ночь, если не темнота.
Студент: Вы опять неправы, сэр. Темноты также не существует. Темнота в действительности есть отсутствие света. Мы можем изучить свет, но не темноту. Мы можем использовать призму Ньютона, чтобы разложить белый свет на множество цветов и изучить различные длины волн каждого цвета. Вы не можете измерить темноту. Простой луч света может ворваться в мир темноты и осветить его. Как вы можете узнать насколько темным является какое-либо пространство? Вы измеряете, какое количество света представлено. Не так ли? Темнота это понятие, которое человек использует, чтобы описать, что происходит при отсутствии света. А теперь скажите, сэр, смерть существует?
Профессор: Конечно. Есть жизнь, и есть смерть - обратная ее сторона.
Студент: Вы снова неправы, профессор. Смерть - это не обратная сторона жизни, это ее отсутствие. В вашей научной теории появилась серьезная трещина.
Профессор: К чему вы ведете, молодой человек?
Студент: Профессор, вы учите студентов тому, что все мы произошли от обезьян. Вы наблюдали эволюцию собственными глазами?
Профессор покачал головой с улыбкой, понимая, к чему идет разговор.
Студент: Никто не видел этого процесса, а значит вы в большей степени священник, а не ученый.

Аудитория взорвалась от смеха.

Студент: А теперь скажите, есть кто-нибудь в этом классе, кто видел
мозг профессора? Слышал его, нюхал его, прикасался к нему?

Студенты продолжали смеяться.

Студент: Видимо, никто. Тогда, опираясь на научные факты, можно сделать вывод, что у профессора нет мозга. При всем уважении к вам, профессор, как мы можем доверять сказанному вами на лекциях?

В аудитории повисла тишина.

Профессор: Думаю, вам просто стоит мне поверить.
Студент: Вот именно! Между Богом и человеком есть только одна связь - это ВЕРА!
Відповісти
Професор тормоз. І таке буває.
Відповісти
Ромка (балабото) знаний луцький троль. Фапає на усілякі атеїстичні срачі. Особливі загострення перед великими релігійними святами. Таке буває)...
Відповісти
Він з МКС, йому простітельно.
Відповісти
Амінь МКС.
Відповісти
Вже один космонавт Льоня плохо кінчив.
Відповісти
До чого тут атеїстичний срач? Тема про повій. Це ви хрестануті всюди ліпите свого божка разом зі своєю сбоченою мораллю. Як я можу не відреагувати на таку дурість?
Моїм дітям жити в цьому світі.
Відповісти
Збоченою.
Відповісти
Ромчик пора на проедури)))
Відповісти
Процедури)))
Відповісти
З таким батьком то і правда, діти виростуть не тільки збоченими, а гоміками чи лізбами, чи трансвеститами,здійснять трансгендерний перехід, він же їм замість біблії ніцше читає. Жах шо в світі є такі нехристи.
Відповісти
Ну які в сексуальному плані діти виростуть не мені вирішувати. Проти природи не попреш.
А ви напевно, якби мали сина гомосексуаліста, на кострі його спалили б? Чи з дому вигналиб? Чи покалічили? Що б ви зробили як справжній християнин?
До речі якщо ви не зрозуміли я і біблію читаю, але Ніцше більше подобається :)))
Відповісти
Рома Корсюк вийди з інтернету і займись ділом. Бажано корисним.
Відповісти
іди помолись. бажано не попрошайнічай сильно.
Відповісти
вже зробив, і тобі рекомендую. хотя тобі космонавту з МКС, на всіх з висоти плювати.
Відповісти
молодець. що бозя відповів?
Відповісти
Тобто якщо ваша донька, коли підросте, стане повією і в неї на день буде по пару чоловіків, то це для вас нормально? А те які цінності пропагує християнський світ, то є для вас збочена мораль?
Відповісти
Дякую Волиньпост, а особливо велике спасибі М.С. Я не повія, але провела оцінку свого життя. Завдяки Вашій статті я буду мінятись.
Відповісти
ВП відкриває коментарі...
Відповісти
Декого не тільки коментарі треба закривати, а й самого.
Відповісти