Що думають жителі волинського села про гомосексуалістів. ВІДЕО

Що думають жителі волинського села про гомосексуалістів. ВІДЕО
У жителів волинського села запитали, як вони ставляться до гомосексуалістів.

Про це пише БУГ.

Що про це думають жителі волинського села Лішня, дивіться у сюжеті.







Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Бухати,красти, бити жінку та матюкатися є нормою. А любов двох чужих людей є негативною?
Відповісти
А піп Присяжнюк з Г - Полонки такий, то це норма?
Відповісти
в МП всі такі.
Відповісти
На себе подивіться, гамасєки войвничі
Відповісти
Хто ж його знає, де норма а де ні... А ви що, свічку тримали, чи тільки так, язика розім"яти?
Відповісти
"журналіст" спеціально голюбеньку курточку вдів, щоб невинні душі зваблювати?)))
Відповісти
тепер хай піде до гамасєків і поцікавицця їхньою думкою про жителів волинського села
Відповісти
обмеженість і шаблонність мислення вражае психічне захворювання яким фактично являється гомосексуалізм люди з промитими телебаченням мізками і навязаними шаблонами вважають за нормальне явище Хотілось би провести експеремент розказати по чесних каналах що наприклад зоофілія це теж нормально і так роблять в європі і впевнений що частина відданих гейропейським цінностям особин побігли б від телевізора до корови явно не з наміром доїти
Відповісти
Обмеженість це якраз про вас... хто вам сказав, що гомосексуалізм - психічне захворювання, а може навпаки, - гетеросексуал - психічно хвора людина. В даних питання немає "еталону". Якщо чоловікові подобається чоловік, і симпатія взаємна, яке ми маємо право цим людям забороняти кохати один одного??? В сюжеті конкретна тема піднімається...до чого тут зоофілія???
Відповісти
читай Біблію Свєто там все написано Содом і Гомора якраз з того і почалися
Відповісти
свідомий, краще ви почитайте...особливо 10 заповідей - основу основ. Віра і релігія зовсім різні речі...Адже Бог сотворив світ по своїй уподобі. Також почитайте що сказано про любов...там немає ані слова про стать...Якщо люди кохають одне одного (я про почуття), це нормальне явище. Вам же, гетеросексуалу, ніхто не вказує в якій позі, коли і з ким займатися сексом, то чому ж ви влазите в особисте життя гомосексуалістів.
Відповісти