У Луцьку нові поліцейські склали присягу. ФОТО

У Луцьку нові поліцейські склали присягу. ФОТО
Нові патрульні поліцейські склали присягу у центрі Луцька.

Про це стало відомо у суботу, 19 грудня.

У день Святого Миколая 165 працівників нової патрульної служби склали присягу у Луцьку. Урочистості відбулися на Театральному майдані обласного центру.

Участь в урочистій церемонії мала взяти Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе та її заступник, почесний громадянин міста Луцька, Олександр Фацевич. Проте, через зайнятість Деканоідзе не змогла приїхати.

Олександр Фацевич сам привітав полісменів зі складанням присяги і вибачився перед присутніми. Він зауважив, що нові патрульні повинні в першу чергу заслужити довіру жителів міста.

«Ми готові виконувати завдання по охороні громадського порядку, пам’ятаючи, що в першу чергу поліцейський має захищати громадян», - поділився він.

Керманич міста Микола Романюк також привітав поліцейських із початком охорони лучан та порядку в громаді.

«Ви взяли на себе велике зобов’язання – берегти громадський порядок у місті, допомагати людям», - сказав він.

Зауважимо, що очолив управління патрульної поліції міста Антон Цюцюра. Варто зазначити, що у лавах патрульної поліції служитимуть 18 жінок.



Дивіться також огляд нових поліцейських авто:

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 58
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Успіхів новій поліції.
Відповісти
Зате ВолиньПост не заангажований, як Волинські Новини. А помилки роблять всі!
Відповісти
Надіюсь вони не підведуть
Відповісти
Дай Бог нашому теляткові вовка зїсти...
Відповісти
З Богом!!!
Відповісти
Толку нема і не буде
Відповісти
Галіма показуха
Відповісти
Успіхів Вам у боротьбі за наш спокій!!!
Відповісти
і приїхав цирк(...
Відповісти
а то Вадімка зірка Ютуба там стоїть? якщо він, то про який кредит довіри може йти мова???

Відповісти
з ким небуває.... зате тепер знає як порядок біля версалю навести. Версальська гопота буде в мавпятнику ночувати.
Відповісти
він же тільки палкою махати вмів і в кадрик завжди попадав)))
Відповісти
знаємо ми вашу реформу поліції,вчора написали заяви на звільнення,сьогодні заяви на нову посаду)
Відповісти
Був присутнім на цьому дійстві. І що із здивуванням для себе з'ясував, що ні пан Фацевич, ні такий собі пан Жуков (якого представили як начадьника одного з департаментів Національної поліцій і який також виступив на цій показусі) НЕ ВОЛОДІЮТЬ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ України. Фацевич у своїй промові подужав українською лише декілька перших речень, а далі з'їхав як прийнято зараз говорити, на мову "окупанта". А пан Жуков не спромігся сказати державною мовою жодного слова і щось там пробелькотів виключно російською. Питання : а як ці пани проходили відбір і тестування на службу до поліції, адже для поліцейських вільне володіння українською є обов'язковим??!!!! І хтось далі буде розповідати про якійсь "ретельний і суворий" відбір до нової поліції?! Да мову навіть не знають!!!!!!
Відповісти
Якби Ви знали,що Фацевич робив в Ілловайську, то вже б давно його застрелили самі!!! Повірте!
Відповісти
всього навсього три дні потусувався зі знайомими сепарами
Відповісти
Більшість українських воїнів,які зараз мерзнуть на фронті з фашистською РФ ,говорять російською.Совкова система навчила. але пройде час і всі будуть говорити українською.
Відповісти
Фацевич це позорисько !!!!
Відповісти
Безкоштовний цирк...
Якби Ви знали як туди попали...тоді б не робили з цього всього цирку! все за гроші!!! ВСЕ!
Відповісти
це у твоїй мусарні було все за бабло, а тепер прийдеться відповідати.
Відповісти
ахахххахаххахах
Відповісти
кажуть, не для преси, що есгуладзе затримали на вильоті з україни з 4 млн. УО! Зато скільки показухи про нову поліцію.
Відповісти
Одна стодоларова купюра важить 1 грам. Значить, 1 мільйон доларів важить 10 кг.
Відповісти
Путлєр? ти?
Відповісти
Ні, я - ПРШ ЧМО:-)!
Відповісти
А де ваш ГОЛОВНИЙ ЧМИР В ЗАКОНІ АВАКОВ?
Відповісти
Давайте краще подивимось за тим, як будуть працювати ці хлопці. А поспішні висновки, ознака не дуже хорошого розумового розвитку. Вірно?
Відповісти
риба гниє з голови а не з хвоста
Відповісти
А нам всерівно розкажуть що все в них так добре та чесно. Що всі порядні і прийшли за покликаням серця боротись з корупцією. Нам іншого знати недано.
Відповісти
Як серед них опинився колишній ГАІШНИК який вимагав у мене взятку?
Відповісти
думаю ви це про Вадима ????О той то полюбляє бабло як і його тесть,колишній теж гаїшник!!!!
Відповісти
теж в шоці від того що він тут робить, народ то добре знає хто є хто!!!
Відповісти
2000 у.о і ви пройшли до поліції, так і опинився там колишній хабарник бувшого даї. А при старій системі було 7000 у.о
Відповісти
ще бідолашки худенькі...
через пару місяців пообтираються... наїдять мордочки...

ще машин казенних не набили?
Відповісти
Срамота! Пір під час чуми
Відповісти
Авакову вже соромно на людях з'являтись.
Відповісти
На18-му фото можна побачити зірку ютуба. Даі м.луцька. хабарник ще той.. і це нова поліція? Висновки робіть самі...
Відповісти
Вадімка!)))
Відповісти
Приходь завтра до Старого базару і подивися поліцаю як з Лесі Українки зробили стоянку. Побачимо на що ти здатний, поліцай ти, чи ряжений клоун для фотосесій.
Відповісти
павлік хари...к ти вже хабарі не береш?
Відповісти
ж в Києві, нашо мені ваш Луцьк!
Відповісти
звертайся решаю все
Відповісти
Хочу зелений коридор..
Відповісти
2-3 дні найди мене!
Відповісти
Та попали вони в поліцію за бабло! А тепер будуть його відробляти! А з Фацевича зробили супер героя! Хоча він цього і близько не вартий!
Відповісти
зато хлопців що війну пройшли запороли на співбесідах. Ну-ну, побачимо що далі....
Відповісти
А чого Шпигу ні де не відзначили?Напевно того зо його місце давно прохолоджуються на вулиці,а не на посаді голови поліції області!Ганьба!
Відповісти
А що про нього взагалі повітря рухати (0000000000)
Відповісти
Ну дай Бог....
Відповісти
а що то за чувак біля Гунціка в спортивному костюмі? Спортсмен?
Відповісти
Взагалі то присягу дають один раз. Всі працівники міліції вже приймали присягу , деякі пішли в нову патрульну службу і знову приймають присягу незрозуміло для чого. А яку присягу і кому ці самі люди будуть давати в завтра?
Відповісти
Любіме місце Вадимчика був автобазар, скоро ми побачимо його там в новій поліцейській формі,
Відповісти
даїшник Вадим Оксенюк тероризував Автомайдан в 2014,це всерівно,що сепара взяти на роботу в поліцію. Куда комісія дивилася?
Відповісти
Комісія дивилась на 2000 долларів.......саме така була такса,щоб пройти відбір....
Відповісти
Шановні милі друзі, чого ми говорим про того Вадима Оксенюка, що він хапуга, а мені він нормальний адекватний чоловік і так як всі люди які робили в ДАІ, тому, що я нікому їм не давав взятку а два рази за порушення ПДР платив в банку штраф. Отже це ми пі....си, самі даємо гроші а засвої вчинки неможемо відповісти.
Відповісти
ахаха ребят,а знаете якій був підписаний документ???шоб їх після цього дійства розвезли додому шоб не побили...ахахах це нормально?????
Відповісти
В Луцькому МРЕВ інспектори Женя Кубай та Андрій Воронін під покровительством керівництва ДАІ та УВД "вкидають" до бази "автомобілів" транспортні засоби які вїхали поза митним контрольом, крім того за хабар в 500 доларів реєструють машини грузові буси як легкові. Про то усім відомо, в гаї,виявили таких 20 машин з прізвищами родичів відомих високопадовців. Крім того вже виявлені в УВД факти реєстрації автомобілів бездорожніків Акура та Гранд Черокі, але справу не дають порушувати високі покровителі. Прошу нових поліцейських звернути увагу на престижні іномарки як появились у місті та документи до них. Укажіть у ЗМІ "телефон довіри" поліції то розкажу більше, та дам номери "вкинутих" машин.
Відповісти
пригнав через фірму машину і хотів зареєструвати у мрев, бо довідки рахунок не виписують вже, начальник мрев каже що не має процедури а під мрев "пузаті рішали" казали що без проблем заступник начальника Воронін зарєеструє за 200 доларів. 100 на проплати з лівими бумагами і сто доларів треба йому як хабар. Я грошей не давав бо будуємо правову державу але інші дають.Знаю точно. Люди добрі такого цирку як у нашому МРЕВ Луцька не має ні в Рівному ні в Львові. Мені дешевше їхати в Дубно ніж зареєструвати машину в Луцьку. А викажите нова поліція то вони ще страшніші за старих.
Відповісти