На Волині хочуть підвищити зарплату держслужбовцям

На Волині хочуть підвищити зарплату держслужбовцям
Щоб боротись з корупцією в області, місцевим державним службовцям збираються підвищити зарплатню.

Про це розповів голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик під час оперативної наради.

Губернатор розповів, що в області планують підвищувати статус державного службовця в частині матеріального забезпечення.

Це хочуть зробити, аби держслужбовцям було легше боротись зі спокусою брати хабарі.

«1800 гривень зарплатні – це насмішка», - наголосив Гунчик.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А про затягуваня пасків вже забули?
Відповісти
А про 100 тисяч які повернуи.І зникли .Напевно собі зарплату підняв.
Відповісти
та тож він ці гроші собі забрав, що не було спокуси брати хабар на роботі :))
Відповісти
А учителям, или пушечному мясу знания ни к чему?
Відповісти
Хочуть - не значить підвищать.
Відповісти
А медсестри і лікарі?
Тисячу гривень і вся канцелярія за власний рахунок, це не насмішка?!
Країна третього світу, б***ь!
Відповісти
але якщо піднімати то не до 2800 а як мінімун щоб оклад тисяч 6000 був отоді буде боротьба з корупцією
Відповісти
А про бідних пенсіонерів забули ,які відпрацювали по 40,50 років і отримують сорок доларів .
Відповісти
А пенсія 1074грн. це не насмішка, це нормально? і долар по 25грн. це теж нормально? що скажете Гунчик??? нинішні "царькі" виявились ще кращими за минулих :((
Відповісти
За що боролись,те і маєте
Відповісти
ви люди такі інтересні, хіба гунчик встановлює вартість долара чи приймає закон про підвищення зарплати, якщо ВР прийняла закон про підвищення от і все.чого причепились до того гунчика.
Відповісти
Та їм скільки не дай, як брали хабарі, так і будуть брати, навіть якщо держслужбовцям дадуть зарплату в 50. 000 грн. (((
Відповісти
Доки суттєво не піднімуть зарплати держслужбовцям порядку в країні не буде. Чому проводячи реформу поліції одразу підвищили зарплату до 8 тис, тоді як держслужбовцям 2,5 мінімальних і то лише із 2019 року? Не забувайте, що 99% працівників державних органів отримують зарплати значно менші ніж вчителі чи медики. І при цьому ми хочемо щоб ці люди ефективно працювали. На мою думку необхідно скоротити відсотків так на 70 апарати державних органів, набрати нових перспективних працівників та забезпечити їх номальною зарплатнею, тоді ми матимемо повне право брати кожного з них за шгкірку і питати де результат роботи.
Відповісти