Луцькі «копи» за перший день роботи «розігнали половину Варшавки»: реакція соцмереж

Луцькі «копи» за перший день роботи «розігнали половину Варшавки»: реакція соцмереж
За перший день роботи луцькі поліцейські "розігнали половину Варшавки, Старого та Північного ринків".

А також затримували нетверезих і тих, хто їздив під наркотою, оформляли ДТП з потерпілими, їздили на завдання-виклики, викликали підкріплення і надавали допомогу, про це на своїй сторінці у Facebook повідомив лучанин Дмитро Бурда.

"Результати: розігнали половину Старого базара, Варшавки, Північного базара. На пр.Волі ближче до Цума майже немає жодної машини під знаками)... Навиносили цілу кучу адмінпостанов, затримували нетверезих і тих, хто їздив під наркотою, затримували злісних непокірних їх "законним" вимогам, оформляли ДТП з потерпілими, їздили на завдання-виклики, викликали підкріплення, надавали допомогу. В кого є радіостанція чи радіосканер, можете почути на їхній частоті сьогодні аншлаг, канал не затикається, постійні орієнтування, запити, перекриття, переслідування.

Вже відсьогодні почалася маленька війна, бо неправильна парковка - це їх пріоритет, зразу постанова по 122 КУпАП, а коли в машині нема водія - машини нащось фотографують, хоча це не є автоматична фотофіксація правопорушення. Починаємо жити, ну і їздити, по новому", - написав очевидець.

Нова патрульна поліція м. Луцька сьогодні куражиться). Я поки по місту годину катався, нарахував десь 8 екіпажів з мигал...

Опубликовано Димой Бурдой 20 декабря 2015 г.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 31
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Цікаво,а автомобілі припарковані біля СБУ під знаком теж позабирають,чи тільки з підприємцями будуть боротися?
Відповісти
Та називайте вже речі своїми іменами - не підприємцями, а биками-баригами.
Нормальна людина машину посеред тротуару не поставить.
Відповісти
а тебе за вухо ті "бариги" свій товар купляти не тягнуть, чого слиною бризкаєш?
Відповісти
"Купувати", сонечко, "купляють" полішуки у бариг.
Відповісти
КУПЛЯТИ, яю, яєш, недок., перех., розм., рідко. Те саме, що купувати 1. — От, коли б таких та спродувати, чи купляти, — були б торги (Марко Вовчок, І, 1955, 217); — купець купляє для прибутку, на те він і купець! — вужчають очі Терентія(Михайло Стельмах, І, 1962, 179).

Словник української мови: в 11 томах. — Том 4, 1973. — Стор. 404.
Відповісти
Давно пора, покидають понад дорогою машин проїхати неможливо.
Відповісти
Коли займуться нелегальною стоянкою таксі на зупинці,на тротуарі біля готелю,,Україна" Мало того,що майже всі,що там стоять без дозволів на діяльність та ще й їздять по тротуару між пішоходами.
Відповісти
а тойоти потрощені коли будуть)))як в києві.зброя втрачена)))я сам не фахівець ментовських саг-з арміі памятаю дизбат.
Відповісти
Приїхав на базар поставив автівку на дорозі,нікому не заважав бо на стоянці немає місця, оце серйозне порушення, а на Варшавці покругу ходять "гопнікі"збирають гроші, ніби це їх приватизована земля і незрозуміло куди ці гроші йдуть- це все нормально. Чиї інтереси вони захищають? Точно не народу. А порушення парковки будуть завжди, тому що в Луцьку більше автівок чим стоянок. "Копи" виконують вказівки, а господарі евакуаторів набивають кишені.
Відповісти
де це там немає місця?
Відповісти
то тікі вона тобі не заважає на дорозі, ти в місті живеш а не десь на хуторі біля пасіки.
Відповісти
на варшавці на вул кравчука збирати гроші не мають права, паркомату немає - посилай їх або викликай поліцію, гроші вимагають невідомі, кажуть, як не заплатиш, то пошкодять авто.
Відповісти
Приїхав на базар поставив автівку на дорозі,нікому не заважав бо на стоянці немає місця, оце серйозне порушення, а на Варшавці покругу ходять "гопнікі"збирають гроші, ніби це їх приватизована земля і незрозуміло куди ці гроші йдуть- це все нормально. Чиї інтереси вони захищають? Точно не народу. А порушення парковки будуть завжди, тому що в Луцьку більше автівок чим стоянок. "Копи" виконують вказівки, а господарі евакуаторів набивають кишені.
Відповісти
У вівторон запрошую усіх на базари.
Відповісти
Ринки працюють хай пороблять стоянки. А ви всі пишете такий моразм, що противно читати.
Відповісти
Молодці ,якщо так і далі будуть працювати ,то честь ім і хвала .
Відповісти
Ну, дали ребятам в первый день порезвиться. Потом банально бить начнут.
Відповісти
Вітьок яж тебе знаю.Ти сам байку придумав про втрачену зброю
Відповісти
Молодці.
Відповісти
Согодни дав ХАБАРА Директору ДЮСШ2 Руцьький Мир в Луцке.
Відповісти
Базари в понеділок порозганяли ахахахххх )))
Відповісти
З такими зупинками та паркуванням в місті порядку ніколи не буде!!! Скрізь тільки заборона, та зупинки в місцях де вони не мають бути (перед світлофорами та перехрестями)! Повний бардак. Якщо далі нічого не змінять, так і будемо штрафи платити. А в місцях без паркоматів платити взагалі не варто. Потрібно мабуть блокувати вулиці щоб створили місця для належного паркування.... Тоді напевно наведуть порядок на проїжджих вулицях міста!!
Відповісти
Петицію треба писати на перегляд заборон що до зупинки/стоянки у місті, вивчати щільність потоків та створювати заїзди для громадського транспорту, забирати з дороги стоянки таксі, впорядкувати зупинки маршруток (кільце біля Променя є перехрестям з кільцевим рухом і там апріорі не може бути зупинки -а вона є і всім плювати, бо власники маршруток колись проплатили за ці "пакращення").
Відповісти
чи довго вони втримають порядок кругом варшавки на парковках
Відповісти
на перехресті вінничека - бандери на пішохідному переході повним корпусом стоїть сріблястий порш каєн, перекривши повністю рух пішоходам та огляд водіям, що виїзжають на вінниченка.
де поліція?
Відповісти
відпрацьовує вкладені гроші. треба ж якось відбивати те,що вклали??? доляри ж не гривні)))
Відповісти
Як на рахунок автобазара?, на місці кільця перекопане поле...
Відповісти
Чому розпочали з ринків, а не біля СБУ, прокуратури??
Яким чином йде відбір?
Відповісти