Бондар викликав у Волиньраду поліцію, бо його не пустили на комісію

Бондар викликав у Волиньраду поліцію, бо його не пустили на комісію
Депутата Волиньради Володимира Бондаря не пустили на засідання бюджетної комісії.

За словами обранця громади, коли він хотів потрапити на засідання комісії, його не пустив хлопець у чорному одязі. Чоловік, який назвався Борисом, розповів, що виконує функції охорони. Він зазначив, що тепер у приміщення не пускають без посвідчення особи.

Наші журналісти повідомлятимуть про перебіг подій.

Нагадаємо, на останній сесії Волинської обласної ради обшукували журналістів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Мабуть, ніс в кишені бімбу на палицю
Відповісти
Все правильно зробили!
Відповісти
Охоронець повністю правий.Він може того "крутелика"перший раз бачить.А Бондар-наглота він і є Бондар-наглота.
Відповісти
Бондар також перший раз бачить цього тітушка.
Відповісти
паспорт потрібно було брати з собою, не в супермаркет прийшов
Відповісти
це не обранець громади, а пика яка знову прорвалась за вкрадені у людей гроші до влади, один раз уже накерував з вітькою бджолярем ... охоронець молодець !!!!!
Відповісти
Бондар - це "кровосіся" Волині.
Відповісти
Треба ставити палицю в куток.Побачимо,як пройде цей тест нова поліція.
Відповісти
Бондар напевно від такої наглості припух, як так його і незнають щ е й просять засвідчити особу

Я ЦАРЬ

а охоронець молодець, знає свою роботу
Відповісти
Тітушки захопили облраду. Це не супермаркет,їм не місце в будівлі облради.
Відповісти
ага тебе забули запитати
Відповісти
було ордени від прищавого вдягнути - справжній хєрой)))
Відповісти
Бондар хай викликає 103, його вже давно треба лікувати
Відповісти
Я там перебував в цей час! Бондар це нахаба! Він навіть не привітався, а коли внього попросили посвідчення депутата, він мало не луснув від гніву... Ганьба!!!
Відповісти
Вирішив, що про нього позабули і рішив попіаритися. Але хід виявився настільки дохлим, так як його натура
Відповісти
а коментарі видаляють..хоть і обіцяли...
Відповісти
Скоріш за все Бондар ( те що він хам зрозуміло й так )вирішив хоч якось нагадати народу, що він є.
Відповісти
Поставили Бондара на місце )))
Знайомий казав, що тепер посвідчення Бондара будуть кожний раз дуже ПРИСКІПЛИВО перевіряти )))
Відповісти