Які правила охорони Волинської обласної ради

Які правила охорони Волинської обласної ради
На сайті Волинської обласної ради після інциденту з Володимиром Бондарем можна буде ознайомитися з переліком правил для охорони.

Про це розповіла начальник відділу інформаційного забезпечення Волинської обласної ради Оксана Лукашук:

«На офіційному сайті обласної ради десь упродовж години ми вивісимо правила охорони адміністративного будинку Волинської обласної ради та прилеглої території, які затверджені головою обласної ради. Ці правила є для охорони, і ви будете мати змогу їх читати на нашому сайті... Я не можу коментувати поведінку охорони. Я не можу коментувати питання затримання депутата, я не була свідком цього інциденту. Стосовно журналістів, наскільки я знаю, не було ніяких перешкод».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Колючий дріт коли почнуть натягувати?
Відповісти
У разі небезпеки для Палиці - піднімати авіацію!
Відповісти
А чому це Палиця свої правила вводить?
Відповісти
Хочу додати що це не законно! Не можуть "бодігварди" бути охоронцями громадської установи. А перевіряти документи має право тільки поліція!
Відповісти
На поверсі де рада у холі вікна навіть затонували! :) Ще нехай колючим дротом обнесуть! :) Так - тепер не видно хто там і що робить - "оупен офіс" з Європи у дії! :))) Стидоба!!!
Відповісти
А що може коментувати "РАБИНЯ ІЗАУРА"??? Не знаю, не бачила, не чула.... А якого милого ти там робиш??? Ти ж не тільки укропівка, ти ж людина...
Відповісти
вже на сайті правила розмістили
Відповісти
в психлікарнях і то система по проще буде
Відповісти
пан вітер коли погоджують якійсь документ то крім підпису ще й дату ставлять
але вам малограмотним .....
Відповісти
це вони лазорко в туалеті ховають
Відповісти
Хто бачив маєток Лазорка біля боголюбської лікарні, той не здивується колючому дроту. Подвійна огорожа з собаками, на фоні якої тюрма в Маневичах ховається.
Відповісти
Щось обіцянки Палиці дуже швидко стали розходитись з реальними справами.І ця людина щось говорила про Новий Луцьк?Якщо так боїшся за власну шкуру,то нема чого лізти до влади.Свої порядки встановлюй у власній оселі,а не в державній установі.Чи ти пан Палиця від страху просто береги попутав?
Відповісти
Це порушення.Юристам думаю є над цим працювати.
Що це за циркі такі в держ установі???
Йди собі додому та й там став хоч Леніна, а тут не маєш права!!!
Палиця що вже геть тронувся???
Відповісти
Всім тихо. На днях усіх незгодних зустрінуть сорок броньованих кразів. При примусовій безбілетній посадці перевіряйте чи вихлопні труби не заведені в БУДУ.
Відповісти
А Лукашук ходила, хаяла там всіх, а тут он як швидко окрасу змінила, знайшла там у раді собі тепле містечко!
Відповісти
просто чучела, ще побачите хто такий палиця, хотіли маєте, думаєте грошикі вам дасть-дулі.так вам і треба.
Відповісти