вхід реєстрація

Володимира Бондара не пустили у Волиньраду. Подробиці інциденту. ВІДЕОСЮЖЕТ

Володимира Бондара не пустили у Волиньраду. Подробиці інциденту. ВІДЕОСЮЖЕТ
До приміщення Волинської обласної адміністрації невідомі молодики не пустили депутата облради Володимира Бондара.

Він ішов на засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету у вівторок, 22 грудня.

Чоловіки мотивували це тим, що у Володимира Бондара не було із собою депутатського посвідчення. Один із молодиків, на прохання депутата представитися, заявив, що він - Віктор Янукович.

"Я просив неодноразово їх представитися та пояснити, хто вони та які функції виконують. Проте відповіді так і не отримав. Двоє хлопців перегородили мені дорогу та не пустили на засідання бюджетної комісії. Пройшло з десяток людей, які підтвердили мою особу, проте вони мене не пропустили", - розповів Володимир Бондар.

Між іншим, охорона, яка завжди знаходиться на вході до “Білого дому”, депутата пропустила.

"Ми давно знаємо Володимира Бондара, тому до нього у нас не було ніяких претензій. Людина іде працювати", - заявив охоронець.

Попри те, що заступник начальника комунальної установи “Управління будинком Волинської облради” Віктор Талашко наказав молодикам пропустити депутата, він так і не зміг пройти.

"Ви тут не маєте стояти! Я своїми справами займаюся, а ви ні! Я прошу вас покинути це місце, тут є охорона", - попрохав Віктор Талашко.

На це молодик заявив, що він на роботі і виконує свої обов'язки.

Це вперше з 2000-х років депутата обласної ради не пускають в обласну раду. Раз тільки було таке — коли тут в 2005-му році в приміщенні стояв ОМОН, і ми тільки тоді не змогли заходити в це приміщення. Із 2005-го року тут ніколи не було проблем із проходом громадян чи з пропуском депутатів місцевих рад. Це взагалі нонсенс.

На місце події депутат викликав працівників поліції, адже, на його думку, це є пряме порушення його прав як, найперше, громадянина України та як депутата облради. Правоохоронці зафіксували порушення. Наразі за цим фактом триває перевірка.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 32
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Обласну раду очолює людина,яка не проживає в області. Це є відповідь на непрофесійність охорони.
Відповісти
Ага, врперше! Брехло! А Клімчука хто не пускав на сесію, а інших депутатів від ПР хто не пускав? Так, Вам, сучари і треба!
Відповісти
А взагалі міг би й носити з собою посвідчення . Гонору Бондару не позичати.
Відповісти
в даній статі пише що охоронцю НАКАЗАЛИ пропустити дану людину ..."Віктор Талашко наказав молодикам пропустити"..." Я своїми справами займаюся, а ви ні! Я прошу вас покинути це місце" ..це що за таке "наказую" .. він що є на війсковій службі щоб роздавати накази??? .. чи попутав трохи діли??? вперед на передову і наказую.. а тут людина при виконані своїх обов'язків в якого є керівництво і оплачує його робочий день...так що вибачте ..не потрібно обвинувачувати людину яка ДІЙСНО живе на свою зарплату......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
При виконанны чого? Обов'язків? а НЕ ПРИ ПОРУШЕННІ Закону випадково, а?
Відповісти
Ты че не догнал? Охранник ЗДАНИЯ сказал, что Бондаря узнал, и он может проходить. А человек "который на работе" на *ую вертел всех и работников облрады тоже походу. Он же Палицу охраняет. А Талашков имеет право приказывать своим подчиненным - он этим зданием заведует, если что.
Відповісти
Талашко не має права ні кому нічого наказувати!!! Він завхоз! От хай і займается ганчір'ям! А то вирішив прогнутися під пихатого Бондаря. Сміх тай годі))))
Відповісти
Приватна- особиста охорона повинна чекати свого хазяїна на вулиці біля автомобіля, а не бігати по державній будівлі.
Відповісти
Я погоджуюсь,що приватна охорона не має права знаходитися в держ установі!!! Це що за фокуси такі? Є держ охорона і все. А приватних тримай в себе на території,Яка є твоєю та приватизована. А це держ установа!!!
Відповісти
а ти погоджуєшся що потрібно з собою носити посвідчення депутата, раз ти вже йдеш в обласнку раду. Навіщо цкей цирк. Чи Налькович Клоун ?
Відповісти
Кожній прибиральниці показувати посвідчення?
Відповісти
Що ти верзеш до чого тут прибиральниця
Відповісти
до того,що приватна охорона не має права перевіряти посвідчення,ну нема там таких повноважень в неї!!!
Відповісти
Талалай, дави їх, дави!
Відповісти
Дешево, бондар!!!!!!!!!!
Відповісти
Коломойський жорстко спитає з Палиці за провал на Волині.
Відповісти
страшно уявити, якби в другому турі романюк програв, що би сьогодні відбувалось у міськраді!
ось воно справжнє обличчя укропу.
Відповісти
ТРЕБА І РОМАНЮКА І ПАЛИЦЮ ВИГНАТИВ ШИЮ З УКРАЇНИ. ЦЕ ЯК МІНІМУМ!!!
Відповісти
А шо ви хотіли від найбільшого прогульщика у Верховній Раді, і тепер його обрали депутатом та головою облради.
Відповісти
Палиця зі своєю охороною вже взагалі берегів не бачить! І це так всі проглотять і пропустять? :) Вибачайте але Янукович - це пухнаста тваринка у порівнянні з тими хто в облраді і в країні при владі!!!
Відповісти
охороні респект і уважуха !!!!! попустили велике цабе !!!!! нема посвідчення - немає бюджетної комісії, записуйся на прийом як звичайний громадянин... охоронці - запамятайте ту наглу морду,а наступний раз дайте в пику !!!!
Відповісти
Молодець, в яблучко!!!!
Відповісти
Ви тут пальчиками не розмахуйте.Це не державна охорона зупинила Бондара,а організована Палицею група тітушок.Сподіваюсь,що поліція адекватно відреагує.
Відповісти
Часом журналістка ту що "обмацали" не його родичка???? А то воні вже на цілий тиждень що від одної що від другого....
Відповісти
Коли минулої сесії на засідання облради не пропускали і обшукували журналістів, депутат Бондар скромно мовчав з приводу. Нині ж черга прийшла й до Бондара. І, бачите, як запінився чоловік з приводу нових віянь "без" порядків керівника облради...
Відповісти
Піаритись депутату належить хорошими справами для громади, а не скандалом на рівному місці..
Відповісти
Цікаво,а що зробив Палиця, крім прямого підкупу електората дрібними подачками через фонд?
Відповісти
Ну що ти все "лучани" та "лучани"! У лучан своя думка є, і ти хоч скільки тут коментарів настрочи, за всіх лучан все рівно не розпишешся!!!
Відповісти
я всерівно придержуюсь думки що це галімий піар......
тупа показуха...кіпіш.....
яка б охорона не була.....права не права.. посвідчення раді принципа не показав... це все фігня тупа.....аж бл.. верне.....
Відповісти
А те що при голосуванні на посаду голови облради піднята рука = 1000$ знаєте? Але що це змінить, всі знають і мовчать...
Відповісти
Я інколи заходжу в поштове відділення, яке знаходиться на першому поверсі облради. Одного разу, давно, коли Бондар був головою, мене туди не пустили охоронці на вході!!! Запитали, куди я йду, - відповіла, що на пошту, вони не пустили! Просто тому, що не можна! От тепер нехай знає.
Відповісти