Луцькі СБУшники займуться російськими банками

Луцькі СБУшники займуться російськими банками
СБУ у Волинській області «пропісочить» ВТБ-банк та Сбербанк.

Про це стало відомо під час пленарного засідання другої сесії Луцької міської ради.

Депутат Павло Данильчук в депутатському запиті підняв питання стосовно санкцій проти Росії. Він наголосив, що на території міста знаходяться два російських банка – ВТБ-банк та Сбербанк.

«Були протести біля цих місць, але вони й досі там», - сказав він.

Відтак, він запропонував відправити депутатський запит до СБУ щодо цих банків, щоб ті розповіли про цю структуру та сформулювали пропозиції, що з ними робити.

Це питання підтримали.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
сбу побило жінок, тепер взялися за банки
Відповісти
Це вже нагадує "Собаче серце":
"Срач в під`їзді не через розруху. Розруха в головах."
Відповісти
якщо видаляєте коментарі, хоча б статтю відкорегуйте! а то не волинь пост, а дит садок якийсь!
Відповісти
з чого ви взяли, що сбу візьметься за ті банки чи пропісочить їх? всього-навсього, запропонували відправити запит до сбу, а ви вже цілу історію навигадували
Відповісти
Дупутат Павло Данильчук рішив, а видання відрапортувало.
Відповісти
такий дупутат данильчук?
Відповісти
той що всіх закликав іти на війну, але сам чомусь тут...
Відповісти
Паша, не поспішай із запитами, герой ти наш Атошний!!! Піара не буде....
Відповісти
Це називається "луцькі дупутати створюють сприятливий інвестиційний клімат в Луцьку".
Яке має право місцева влада втручатись в сферу копетенції НБУ?
В сфері компетенції місцевої влади все в шоколаді? Нєт праблєм?
Зарплату на комунальних підприємствах (тролейбусникам) виплатили авансом до кінця року?
Відповісти
Це рабан малий пише чи той, синуля колишнього директора ВТБ?Чи ложкін, а ні, може юїй юценко?)))
Відповісти
скоро і за них візьмуться
Відповісти
СБУ - взятися за Пашу Данильчука, хто ЗА?
Відповісти
за романюка та палицю!!!
Відповісти
не подобається банк - не користуйтесь його послугами, тоді він сам вийде з ринку... Беруть кредити - потім кричать банк окупанта, не беріть кредити,не користуйтесь його послугами і все буде добре. Бо буде як в Криму - там обіцяв один "розумник" що кредити українським банкам повертати не треба,і ось, прийшли колектори, а там вони "в законі" а не так як в нас. Не беріть кредити - і все у вас буде добре
Відповісти
а кредити треба брати, особлив, у вас, прокацапських!!! чимпобільше,щоб набрали і вас закрили!!!
Відповісти
а хто такий Данильчук?
Відповісти
пропісочать, це з якого закону?
Відповісти