вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Волинські педагоги показали свою фахову майстерність

Волинські педагоги показали свою фахову майстерність
Завершився ІІ (обласний) тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2016" у номінаціях "Англійська мова", "Історія України", "Математика".

Участь у конкурсі для трьох нововолинських педагогів дала можливість відчути свою значущість у професійному співтоваристві через оцінку власної педагогічної діяльності, - повідомляє БУГ.

Під час самопрезентації досвіду члени журі ознайомилися з унікальністю особистості кожного вчителя, сутністю використовуваних ними педагогічних ідей та освітніх технологій, з результатами педагогічної діяльності.

На другому етапі учасники конкурсу виконали письмову роботу (написали тестові завдання з предмета). Кожен учитель протягом двох годин працював над створенням навчального проекту з предмета, описуючи кожен його етап аж до очікуваних результатів.

Усі конкурсанти показали вміння працювати з інтернет-джерелами, добирати необхідну інформацію, систематизувати матеріал, використовувати форми роботи, які б зацікавили сучасного учня. У ході майстер-класу учасники конкурсу демонстрували творче вирішення методичної проблеми, авторські напрацювання, вміння використовувати нові технології та методики.

Проведення конкурсних уроків продемонструвало високий рівень фахової підготовки та загальної культури педагогів, належні знання з методики викладання свого предмета, володіння сучасними технологіями навчання, вміння їх творчо застосовувати на практиці та у нестандартних ситуаціях.

Члени журі за підсумками ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2016» у номінації «Математика» лауреатом конкурсу (ІІІ місце) визнали Ковальчук Тетяну Миколаївну, вчителя математики Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради; у номінації «Англійська мова» лауреатом конкурсу (ІІ місце) визнали Ступчик Зою Романівну, вчителя англійської мови Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 1
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Цей конкурс, як правило, крім нервових ночей і хвилювань, педагогу не дає....Та і змушують часто на нього йти доровільно-примусово. Потім дадуть 100 грв грошовоі винагороди, як насмішку...Знаю, зо пишу, була в Луцьку лауреатом цього конкурсу...Пережитки радянщини...
Відповісти