У Луцьку два наряди поліцейських затримали п'яного «в хлам» таксиста. ФОТО

У Луцьку два наряди поліцейських затримали п'яного «в хлам» таксиста. ФОТО
У Луцьку п'яний таксист припаркувався на тротуарі і пішохідному переході одночасно.

Це сталось близько 9:00 год ранку на вулиці Львівській.

На подію приїхали аж два екіпажі нової поліції, оскільки алкотестів у них видається лише 4 на зміну.

Оформили порушнику 130 статтю.

Після перевірки виявилось, що рівень алкоголю в крові порушника перевищив допустиму норму в 7 разів.

Цього водія затримали в стані алкогольного сп'яніння за кермом уже вдруге.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А як вони його затримували??? Якшо він стояв на тротуарі???
Відповісти
А де ж тротуар?
Відповісти
Колись це робив один даішник.За що ми платимо податки? Щоб безграмотні бовбури палили пальне?
Відповісти
Макс-ідіот!
Відповісти
"один даїшник" раніше бра гроші, і бажав щасливої дороги.
Відповісти
ага.....робив один даішник....вони поодному, доречі, також не їздили)) і ці даішникі положили б собі в карман, гривень, так тисяч зо дві....
хватить молоти дурниці
Відповісти
так, а яка в нас "допустима норма" за кермом?
хіба не 0 (зеро, нуль)?
то як її можна в сім разів перевищити?
Відповісти
зараз "допустима норма" до 0,2 проміле.
Відповісти
0.2 проміле допустима норма
Відповісти
Мінімальна допустима норма алкоголю в крові - 0,2 проміле
Відповісти
напишите яке рішення прийняв суд!
Відповісти
А чому тільки 130, а де за те що на тротуарі і пішохідному одночасно?!))
Відповісти
Напишіть яка це була служба таксі!?
Відповісти
і шо вони цікаво зробили?так само як і бившого даішники зловили пяного за кермом і хотіли відпустити?окуні вони!!!!незнають навіть шо і як толком писати і робити.привезти в міськвідділ привезли ,а далі шо???
Відповісти
Можливо врятували тобі або комусь іншому життя!
Відповісти
За таке треба лишати прав на років три ,або в тюрягу цьго потенційного вбивцю .
Відповісти
Вони іздять на гібридах,який бензин.Проснись.
Відповісти
Подивись як працють гібриди!!якщо вони перевищують якусь певну швидкість то переключаються на бензин...
Відповісти
цей гібрид пє 6 л. на сотку чи може японці вічний двигун винайшли
Відповісти
25.12 після 00 годин біля Святомиколаївської церкви по пр. Відродження два патрульні авто примус і Мітсубісі джип, 6 патрулів затримали одного п"яного оточили покругу і щось йому доказували, а ви показуєте двох.
Відповісти