У Луцьку водій збив пса на пішохідному переході

У Луцьку водій збив пса на пішохідному переході
На вулиці Дубнівській собака перебігав дорогу по зебрі, а водій авто його збив.

Про це у Facebook інформує директор КП “Ласка” Дана Новарчук.

Комунальникам та ветеринарному лікарю не відразу вдалося знайти поранену тварину.

Нині стан пса критичний. У найближчі три дні стане відомо, чи він виживе.

Дана Новарчук закликала свідків аварії відгукнутися, аби покарати водія.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, пес
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 32
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"зебри" в Луцьку, бо драйвери не пропускають по них нікого...
Відповісти
Таким водіям як мінімум переламати руки.
Відповісти
Штрафувати потрібно хазяїна пса, а не водія. Перехід призначений для людей.
Відповісти
Правильно, перехід не призначений для таких козлів, як ти.
Відповісти
А собакам потрібно навчитись літати,та ви самі не завжди по зебрам ходите,ця собака куди більш культурніша чим більшість людей.
Відповісти
Убейся чмо!!!
Відповісти
Де таке написано???? Знаток х...ров....
Відповісти
Інформую. Не зважаючи що зараз зима, в ночі літав комар. Я його вбив. ВП За подробицями можете звертатись.
Відповісти
комар це не собака,якщо так....то і тебе за щось важливе можна не вважати і якщо з тобою трапиться така ж ситуація ,я віднесусь до тебе як і до твого описаного комара.
Відповісти
Чому кожна людина вважає себе такою важливою? Важливим ти можеш бути для своїх рідних та близьких, а так ти просто тварина виду хомосапіенс :)))
Відповісти
Я в таких випадках звертаюсь в поліцію
Відповісти
nja mijci sybaki migbi bytu slon
Відповісти
так, купуєш мясо - замовляєш вбивство...
Відповісти
Читаю дебільні коменти і переконуюсь , що собака розумніший від багатьох людей , вже хоча б тим , що переходить дорогу у встановленому місці !
Відповісти
"нашумєвші" новості....
Відповісти
ви полішукі ще не доросли розумом до того пса а вже вважаете себе людьми для якіх призначений перехід.собака переходила по зебрі а ви скачете де завгодно
Відповісти
у ставлені до тварин визначається рівень розвитку суспільства його гуманності уявляєте з якою повагою ставляться до людини там де навіть тваринам забезпечено належні права і добробут а у нас суспільство морально хворих матеріально мислячих скотиняк і у цьому нажаль доводиться переконуватись щодня
Відповісти
Ваша правда на 100%!!!!
Відповісти
Я б тебе самого на м"ясо пустив би як би ти мені попався в руки, урод тупарилий!
Відповісти
Ти шукаєш зустрічі?
Відповісти
Собака без нагляду- винен хазяїн або міська служба по нагляду за тваринами. Під час руху авто собак майже не видно на дорозі.
Відповісти
та собака в сьократ кращі людей,вчіться в собак,бездушні
Відповісти
то візьми бродячу собаку до хати, відмий ,накорми та приюти. А не кинула кусок огризка на вулиці. і вважаєш себе спасительницею собак.
Відповісти
Маленький, тримайся...
Відповісти
Собаку шкода, люди які тут пишуть всяку фігню вихваляються своєю бездушністю, тупі дибіли зрозумійте що бути мод ними не значить бути бездушними
Відповісти
Дякую таким щирим добрим людям які творять таке добро. Допомагаючи тваринкам-це похвала Вам. Побільше таких добрий людей. Ще раз дякую Вам. Собачку шкода,тварі такі люди які летять і недивляться на дорогу.
Відповісти
по пішохідному переході може ходити і людина, і собака, і коні....а такі які думають, що весь світ для них- їм жити треба в джунглях..покарати водія обов"язково бо мають вони зупинятися....мають..хоч би це було і не на переході...
Відповісти
На дорозі собак видно. Хто права не купляв, того навчили звертати увагу не тільки на капот а і на обочини... Собаки в нас в місті, на відміну від людей, переходять дорогу по переходу, пропускаючи машини. Просто урод видно не іхав, а летів.. Йому ж що собака, що людина. А раз вже не догледів і збив, то займись тваринкою, а не лишай покаліченою. Як ви такі скептики і реалісти, то візьми, завези до ветиринара, нехай усипить.... А не як якийсь ублюдок покалічив і залишив мучитись.
Відповісти