Поблизу Луцька згорів автобус. ФОТО. ОНОВЛЕНО

Поблизу Луцька згорів автобус. ФОТО. ОНОВЛЕНО
Поблизу Луцька загорівся рейсовий автобус "Луцьк-Берестечко".

Загоряння автобуса ПАЗ "Луцьк-Берестечко" сталося поблизу села Чаруків у понеділок, 28 грудня.

"Приїхали дві бригади пожежних з Луцька та місцева бригада. Пожежа була ліквідована о 12:50 год. Повідомлення про пожежу надійшло в 12:25. Рятувальники прибули за 3 хвилини", - повідомив у коментарі ВолиньPost начальник сектору зв'язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю Володимир Нестеров.

На автостанції №1 м. Луцька повідомили, що автобус виїхав на рейс о 11:40 год. Було продано 13 квитків.

Потерпілих немає.

Пожежники наразі з'ясовують причини загоряння транспортного засобу.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
що сталося?
Відповісти
Той "ПАЗ" старенький був. От і коротнуло десь...
Відповісти
Якраз таки цей автобус був не старенький, і проїздив тільки 4 дні після покупки.
Відповісти
Нарешті цей кусок металолому згорів...може щось нормальне буде їздити
Відповісти
З теперішнім "сприянням" новою владою малому бізнесу, хіба що бричка.
Відповісти
не треба купляти москальські автобуси - Путін всьо псує.
Відповісти
для тебе бричка зі смолою.як можно радіти чужій біді
Відповісти
шкода водія. Уявляю який він стрес пережив.
Відповісти
та який він новий?! Може ти не знаєш скільки Сергій і Саша під ним пролежав?!
Відповісти
Шофера шкода , а перевізник -гад. Пускає в рейс лаху.
Відповісти
Кажуть на місці пригоди візитку Путіна знайшли... Може брешуть...
Відповісти
Поясніть що за фігня? Прості люди тушать а Рятувальники стоять???
Відповісти
Моя знайома з дитиною їхала цим рейсом. Вилізла з дитиною через вікно. Одні з дверей не можна було відкрити. А жертв не було бо мало людей їхало. Якби то була субота чи неділя чи пятниця то і були б жертви.
Відповісти
це місцева пожежна охорона, а не прості люди вони гасять до прибуття підрозділу
Відповісти
ДІЙСНО,ЦЕ БУВ КАПЕЦЬ КАПЕЦЬКИЙ.АЛЕ НЕ ЗРОЗУМІЛО ОДНЕ,ЩО ЦЕ ЗА ДЕРЖАВА У НАС,ЩО НАВІТЬ МІСЦЕВА ПОЖЕЖНА ОХОРОНА НЕМАЄ СПЕЦІАЛЬНОГО ОДЯГУ.
Відповісти
Як тоді місцева пожежна охорона їздить на визови без спец-одягу. Ратувальники самі можуть поранитись. Ось така у нас влада, САМІ ЇЗДЯТЬ НА КУРОРТИ А ЩОБ ПРИДБАТИ ОДЯГ ДЛЯ РАТУВАЛЬНИКІВ ТО НЕМАЄ БЮДЖЕТУ.
Відповісти
Та той автобус взагалі невідомо як на маршрут виїхав, без мотора, техпаспорта, документів на маршрут тощо.... Як його АВТОСТАНЦІЯ випустила???? Можливо там розяснять? А прокуратура? )))
Відповісти
Дякую чоловікові який вибів вікно,а двері открились на остаоі секунди шофер з надвору іх открив,а я з дітиною і с правді чере вікно врятувались.дякую що люди допомохли.
Відповісти
Да цей Сєрий, він взагалі чоткий водій, і якби він взявся рятувати документи, то на двері не мав б часу. Сірожа, ти класний чел! І просто красава...люди дорожчі, ніж якісь купка бумаг. І давай там швидше поправляйся і дороблювати іншого, ми чекаєм на тебе) Водій супер!
Відповісти