Подробиці жахливої ДТП поблизу Ковеля:«NISSAN» відкинуло під вантажний автомобіль. ФОТО

Подробиці жахливої ДТП поблизу Ковеля:«NISSAN» відкинуло під вантажний автомобіль. ФОТО
Жахлива автопригода трапилася 29 грудня близько 12:00 години в селі Колодяжне Ковельського району.

Про це повідомляє Ковельський відділ поліції ГУ НП у Волинській області.

Водій автомобіля «Volkswagen Caddy», 53-річний житель Ковельського району, виконуючи маневр розвороту, не надав перевагу у русі автомобілю «NISSAN», який рухався в напрямку міста Ковеля. Під час зіткнення автомобіль «NISSAN» відкинуло під вантажний автомобіль, який стояв обабіч дороги.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди водій та троє пасажирів легкового автомобіля від отриманих травм загинули на місці.

На місці події працює слідчо-оперативна група.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А де фольксваген? Нема на фото...
Відповісти
Автомобіль Гордійчука Петра Миколайовича "Волинь Авто", а хто загинув?
Відповісти
Гордійчук Петро загинув.
Відповісти
Взалі-то "Волиньавтомотосервіс"
Відповісти
Там явно в Нісана швидкість не 60 була....
Відповісти
і таке баваэ....
Відповісти
для чого "замазувати" фото?!?!?!
Відповісти
Хто ще загинув? Скажіть
Відповісти
Нешановні дописувачі, загинули люди! Не важливо, де на фото Фольксваген і для чого було замазувати фото. Уже не важливо, якою була швидкість. Померлих вшановують мовчанням. Тож будьте людьми і помовчіть.
Відповісти
А чому мовчати?Люди теж можливо хочуть знати хто це!
Відповісти
хай спочивають..
Відповісти
япрошу вибачення за флуд, однак прошу не використовувати мій нікнейм "Че". Дякую
Відповісти
знову перебрали...
Відповісти
По авто і не скажеш, що хтось тут загинув
Відповісти
В мене теж таке враження... Особливо задні пасажири. Тут - коментують що навіщо вам подробиці -загинули люди -мовчіть. Але це не правильний підхід. Хтось прочитає статтю, в подібній ситуації буде уважнішим на дорозі.
Відповісти
Можна померти від сильного удару...
Вони спочатку,ще вдарилися в Caddy,а тоді в'їхали в фуру
Відповісти
вони були не пристібнуті. їм і 40км могло вистачити.
Відповісти
МоЇ співчуття рідним! В кожного горить своя свічка.
Відповісти
Прочитаэш деякі коментарі,не люди - дибіли!Вічна пам`ять загиблим!Шкода родичів,таке страшне горе прийшло в сім`ъ.
Відповісти
Так ремні безпеки вони ж для дебілів, еге?
Відповісти