Чи вірять волиняни в ефективність нової патрульної поліції. ОПИТУВАННЯ

Чи вірять волиняни в ефективність нової патрульної поліції. ОПИТУВАННЯ
19 грудня на вулицях Луцька з'явилася нова патрульна поліція.

ВолиньPost вирішив запитати читачів інтернет-видання, чи вірять вони в її ефективність?

У те, що патрульна поліція працюватиме краще, ніж міліція, вірять 22% опитаних (128 читачів).

Песимістично налаштовані та вважають, що все залишиться по-старому, 26% читачів ВолиньPost(154).

Та найбільша частина волинян вірить в ефективність "копів", але стверджує, що систему правоохоронних органів потрібно змінювати повністю 51% (300).

Байдуже, як працюватиме нова поліція, 1% респондентів (8).

Всього проголосувало 589 осіб.
Також відкрите голосування проводилося в офіційній спільноті ВолиньPost у соцмережі ВКонакті. У ньому взяли участь 1 435 людей. Голоси розділились таким чином:

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Подивіться дорожній контроль і побачите які вони ефективні в лапках
Відповісти
А то фігня, шо немає ще відео дк з луцька?
І те, що дорожній контроль, це провокатори?
Зупиняються під знаками заборониними, щоб спитатись, як проїхати до бібліотеки. Починають самі просто так підвищувати тон і провокувати на конфлікт. Взагалі, мав зустріч з дк,вони нагадали мені хітрожопих гопників.

П.с. До лучанина, мені здається, що ви і є з дорожнього контролю, або колишній мєнт.
Відповісти
Нормальні люди вірять в патрульних, тому що прогнившу систему мусарні давно пора розганяти.
Відповісти
Це безграмотні люди.Вони не знають законів не вміють поводитись з людьми але знають як "гарно"заробити гроші.Вони молоді хлопці та дівчата їм хочеться прекрасно вдіватись
і шикарно гуляти.
Відповісти
"Це безграмотні люди..."
Судячи з того, скільки помилок Ви зробили в коментарі - не Вам їх судити...
Відповісти
дайте таке забезпечення ментам як патрульним ефективність роботи буде краща в 10 разів а то одним дали усе а в других як нічого не було так і не має
Відповісти
Дивлячись на бардак біля Старого базару так при міліції ніхто стоянку з вул. Лесі Українки не робив. Вам ще рачки до того що було, краще б я хабарі платив. Це дитячий гурток.
Відповісти
Стояв на Волі. знаків про заборону ніяких.біля "Фідобанк" приіхали;
Пробуєш шось пояснювати а він стоіть "ви порушили........................."тебе не бачить і не чує.Біля варшавки на колі пробка .машини майже стоять і стоіть 2 екіпажі поліцейські в колі шаманять замість того щоб пробку розрулити.За 8000 робіть шось а неправильну парковку шукайте!
Відповісти
В країні війна- в моїй КРАЇНІ, ми збираєм крихти, щоб підтримати НАШИХ хлопців, а ПАТРІОТИЧНА молодь катається на дорогих машинах, в новеньких формах з новорічними мигалками частіше ніж маршрут 15... При такому фінанасуванню і міліція б вершила подвиги- принаймі не довелось би мінити документацію і печатки... Дівчатка новообранці, такі сильні, розумні, сміливі чому не йдете воювати на Схід-захищати Батьківщину, чи вона у Вас там, де гроші, престиж, і комфортне катання по місту, а ще поменше б щукатурились- це Поліція, а не Рівенська...
Відповісти
ЗГІДНИЙ
Відповісти
А чи не дорого для Луцька поліція мінімум 1,5 млн. грн. На місЯць?
Відповісти
тільки треба для жіночої статі (щоб коси були зібрані,і взутя на низькому.)а то не поймеш чи для них правил ніяких немає.
Відповісти