У Луцьку заборонили використання феєрверків у новорічну ніч

У Луцьку заборонили використання феєрверків у новорічну ніч
Зараз наша країна знаходиться у складній ситуації. У східних регіонах України триває антитерористична операція. Наші Герої боронять територіальну цілісність держави.

Незабаром ми зустрічатимемо Новий 2016 рік. Згідно з рішенням Луцької міської ради від 27.08.2014 № 63/12 на території міста заборонено використання піротехнічних виробів (феєрверків) до моменту завершення антитерористичної операції, нагадує лучанам відділ інформаційної роботи міської ради.

Луцький міський голова Микола Романюк закликає лучан дотримуватися вищезазначеного рішення і під час святкування Нового року не використовувати феєрверки та бути взаємоввічливими, адже багато лучан під час проведення АТО втратили своїх рідних та друзів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
В всьому цивіліозованому світі на свята використовуються феєрверки, але ж нє ми ж культурна країна...брєд
Відповісти
А то , що хлопці гинуть за тебе , тебе не хвилює ? Ти в цей час хочеш розваг ? Всі наші біди від такого світогляду - моя хата скраю !
Відповісти
хлопці самі святкувати будуть, і в шапках новорічних вже фотографуються.
Відповісти
шкода діток, будуть знову у компьюторах(
Відповісти
Викинь Миколо комп'ютер і іди в монастир, або в печеру і тоді буде зрозуміло що ти вболіваєеш за хлопців, які гинуть.
Відповісти
Ти з печери ще й не вилазив ! Такі Україну не захищають , а тільки вимагають від неї ! Допомоги від тебе бійцям не діждешся ! Ганимо лугандонівців , а тут своєї наволочі вистачає !
Відповісти
Все правильно.
Відповісти
запускав, запускаю і запускати буду! мої діти теж!
Відповісти
Хай заберуть тебе і твоїх дітей на фронт, послухаєш паро вибухів і побачимо, як реагуватимеш на вибух феєрверку

от тоді, падлюка, поговоримо!
Відповісти
Тебе контузило?Чи можливо вже дітям їсти не давати, та іграшки не купувати?
Відповісти
Я щодня чую як в парку 900-річчя діти стріляють петардами, до речі, дуже голосно. Чому ж не забороняють їх продавати і використовувати?
Відповісти
я розумію що в країні траур..але забороняти святкувати якісь масові свята я вважаю неправильним..в країні завжди хтось гине..і не важливо в якій..роздули з мухи слона!..схід цю кашу заварив а захід її розхльобує..війна йшла і буде йти,а все тому що це вигідно владі і іншим галузям вершин...а те що забороняються феєрверки,то особисто я вважаю безглуздо!! новорічного настрої і так нікого немає,дайте хоч салютик подивитись,в дворі феєрверком шмальнути..дітям веселіше буде!!..ато і свято не свято!!...
Відповісти
Люди, це просто популістські рішення нашої Міської ради. Не ведіться на це.
Ніхто за нас не переживає. Нам не те що салюти, нам навіть вогні можуть не включити в центрі міста на Новий рік.
Відповісти
цю кашу заварили дурнуваті гуцули і лемкі
Відповісти
А самі держслужбовці їдуть на Новоріний відпочинок за кордон і відриваються по повній і під феєрверки і під стрибтиз в ночних клубах!!! А ВИ тут бикуйте.
А ДАВАЙТЕ ЗАБОРОНИМ ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯМ ВИЇЗДЖАТИ ЗА КОРДОН НА НОВОРІЧНІ СВЯТА!!!!
Відповісти
і Я стриляв і буду стриляти!!!!
Відповісти