Соціальний експеримент: чи готові лучани допомогти перехожому, якому стало зле посеред вулиці. ВІДЕО

Соціальний експеримент: чи готові лучани допомогти перехожому, якому стало зле посеред вулиці. ВІДЕО
За допомогою експерименту перевірили, чи стануть лучани допомагати абсолютно незнайомій людині, якій стало погано посеред вулиці.

Подібні експерименти робились в різних країнах, а також в багатьох інших містах України, тож, як повелись лучани в такій ситуації, зняли та виклали на Youtube-каналі ZTV.

За півдня зйомок допомагали абсолютно всі, причому небайдужі підходили буквально за декілька секунд.

Лучани не просто допомагали підвестись чи намагались викликати швидку, а й хотіли за свої гроші купити води чи збігати в аптеку купити ліків.

Автори цього соціального експерименту запевняють, що не відбирали лише позитивних моментів - така реакція була постійно.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ще не все у нас так погано.
Відповісти
От навіщо писати : "за півдня зйомок допомагали абосолютно всі, причому небайдужі підходили буквально за декілька секунд. " , на відео видно, що були люди,які бачили,що людині погано і пройсто проходили і йшли далі !
Відповісти
Слушне зауваження,дякуємо за уважність.... під цією фразою малось на увазі, що допомога приходила за 10-20 секунд, і такого щоб ніхто не допоміг на наш подив не було
Відповісти
Значить не все так погано в нашому домі.
Відповісти
Минулого літа в поліклінічі Волинськоі Обласної Клінічної Лікарні на Грушевського в черзі на прийомі сижу я а за мною сидить жіночка літ так собі 65-68 й розповідаё мені каже в мене високе дуже давления а сама я з села. Приїхала по справах в Луцьк іду Луцьком жара і тут мені кров в голову вдарила стало недобре затошнило мене каже жіночка лягла я на газон під дерево в тінь в центрі міста й лежу відхожу від приступа а йшов мімо міліціонер й вчепився до мене наче я напилась а мені погано кажу йому я в мене давления високе я не алкашка а він мене за шкірку і в міліцію забрав а там мені штраф 400 гривень впаяли старій бабі плачучи каже жінка. Ось така правда житя сумна правда!
Відповісти
Жіночка з двома сумками лягла під дерево в тінь на газон бо приступ схватив. А їй ніхто не поміг. Незнаю може зараз ми стали добрішими незнаю але до ёвропейської культури надання першої допомоги ой ще як далеко. Але прогрес уже ё ще 10 років тому назад ми споійно могли наблюдати як на вулиці когось бють а тепер ми вже не такі як раньше ми добріші стали після Майдана але не всі. Ми тепер стали трішки добріші і це радуё ми стали допомогати друг другу ми нарешті стали людьми добрими людьми!
Відповісти
Жіночка з двома сумками лягла
під дерево в тінь на газон бо
приступ схватив. А їй ніхто не
поміг. Незнаю може зараз ми
стали добрішими незнаю але до
ёвропейської культури надання
першої допомоги ой ще як
далеко. Але прогрес уже ё ще 10
років тому назад ми споійно
могли наблюдати як на вулиці
когось бють а тепер ми вже не
такі як раньше ми добріші стали
після Майдана але не всі. Ми
тепер стали трішки добріші і це
радуё ми стали допомогати друг
другу ми нарешті стали людьми
добрими людьми!
Відповісти
І все ж таки більшість було байдужих.На відео це чітко показано,при чому це був молодий чоловік. Зробіть дослідження з старшою людиною і порівняєте. В межах 90 відсотків людей байдужі до чужих проблем.
Відповісти
В нашому домі дуже погано, навіть катастрофічно погано.
Відповісти