На дорогу Луцьк-Львів потрібно півмільярда гривень

На дорогу Луцьк-Львів потрібно півмільярда гривень
На капітальний ремонт дороги між Луцьком та Львовом необхідно півмільярда гривень.

Про це розповів голова Волинської ОДА Володимир Гунчик під час оперативної наради.

За словами губернатора, бюджету області не вистачає 400 мільйонів на ремонт головної дороги між Луцьком та Львовом.

Загалом, на ремонтні роботи потрібно півмільярда гривень, а в бюджеті є 102 мільйони гривень.

Нагадаємо, вже раніше Гунчик розповідав, що вже у березні планують розпочати капітальний ремонт цієї дороги.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
На стороні Львівської обл ремонт майже закінчили і ще потрібно півмільярда, оце і гроші. А скількіж треба щоб поремонтувати усі дороги??. Дурдом
Відповісти
Львів зробив дорогу зі своєї сторони, тепер черга за Луцьком
Відповісти
Майже, Радехів минули, місцями стару лишили (гроші виділялися напевно на всю протяжнісь - вже з економили). А на межі Львівської І Волинської обл. так зрізали асвальт що колеса відірвати можна.
Відповісти
проста арифметика. ширина дороги 8 м, тоді площа одного 1км дороги 8000 кв.м., товщина покриття із асфальту там буде (як я знаю) 20см. тоді розраховуємо об'єм на 1км. Буде 1600куб.м. або помножимо на густину 2,2 і будемо мати 3520 тонн на 1 км дороги. Тонна асфальту коштує 2 тис.грн. Тобто вартість тільки асфальту (без з.п.) на 1км 7 млн.грн. і помножимо на довжину дороги 60 км. отримаємо 420 млн.грн.
Відповісти
Губа не дура.
В 2016-му хай освоять хоча би ті 100 мільйонів що є, а потім покажуть якість роботи.
Відповісти
Візьміть кредит на 20 років ще на 2 млрд.євро, та зробіть не капремонт, а європейської якості дорогу, щоб навіки була. І забороніть вантажівки, або за плату.
Відповісти
За 2 мільярди еврів можна всю область евродорогами покрити.
Для чого вкладати 50 мільярдів гривень в 60 км однополоски, якщо це коштує в 100 раз дешевше?
Відповісти
Волинських прокурорів з судями посадити з конфіскацією і буде автобан, а потім митників з лісниками, депутатами.....
Гроші під ногами лежать на усе хватить і не треба ЛЯ ЛЯ ЛЯ ЛЯ.....
Відповісти
100 %, зараз скільки грошей не позичай все одно мало буде. Половина з них осяде в кишенях можновладців
Відповісти
Якщо дати туркам робити, зроблять в два рази дишевше)
Відповісти
Не зроблять, а якщо зроблять, то всі гроші підуть в Туреччину
Відповісти
Турки хоть зроблядь дорогу нормально, автодор халяву зробить
Відповісти
Нехай ідуть і Туреччину,зате якісна дорога буде в Україні!За якість якої хтось буде нести відповідальність.Реальна ціна тонни асфальтобетону-500 грн.
Відповісти
хто по 500 грн продає асфальт?, мені навесні потрібно 10 тонн
Відповісти
не здумайте роботи поручити автодору.
розкрадуть.
дайте туркам . швидко зроблять і не в крадуть.
Відповісти
А що ви маєте проти автодору. Вони робили вулицю Набережну (від Ковельської до Шевченка)вже більше 5 років без ям і ремонтів, вул. Глушець - більше 7р., пр. Перемоги, пр. Волі, пр. Соборності, обїзна Луцька у Липинах більше 10 років тому, при тому що будували Епіцентр і у спеку їздили там самосвали 40тонні.
Відповісти
Я впевнений що 102 мілйона грн. це більш ніж достатньо щоб зробити ремонт дороги. Треба просто дати тих 102 мільйони і прослідкувати, а потім шкуру здирати за кожен метр дороги. понятно що 500 мільйонів треба бо зразу половину треба назад вернути, останеться 250 мільйонів, проектна документація ще 50 мільйонів, голова автодору ще пару мільйонів, а ще куча прорабів, директорів і так далі. от і получається що треба всього 100 мільйонів. нам дороги треба зробити кілометрів 80 в сторону львова через горохів. Невже ви справді думаєте що вартість 1 кілометра дороги більше 1 мільйона???? При чому бітум у нас свій, камінь свій, техніка є. У нас все своє. НАС ЗНОВУ ХОЧУТЬ КИНУТИ ЯК ЛОХІВ. А ВИ ДАЛІ ГОЛОСУЙТЕ ЗА ТУ ПИЗДОТУ КИЇВСЬКУ. КОЛИ ВИ ВЖЕ ПОЙМЕТЕ ЩО З ПОЧАТКУ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ І ДО ЦЬОГО ЧАСУ ВЛАДА В НАС НЕ ПОМІНЯЛАСЬ ВЗАГАЛІ........
Відповісти
де в нас бітум свій
Відповісти
Звідки така впевнестість, що 102 млн. вистачить?
Відповісти
Автодор центр робить кожний рік,толку ніякого!
Відповісти