У Луцьку водій тролейбуса «підрізав» легковик. ВІДЕО

У Луцьку водій тролейбуса «підрізав» легковик. ВІДЕО
У четвер, 7 січня, у Луцьку водій тролейбуса №15 «підрізав» легковик.

Це сталося на проспекті Перемоги, повідомляє водій авто Сергій Кушнір у Facebook-спільноті Наш Луцьк

Чоловік оприлюднив запис з відеореєстратора, на якому зафіксована автопригода.

«Учасники дорожнього руху, будьте обережні!! На дорогах Луцька багато оленів» - додає водій.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, Луцьк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
За таких водіїв, боїшся новачків на дорогу пускати.Таких водіїв дуже багато.
Відповісти
Не бойся.
Відповісти
редакція, аууууу
відео стягнули, поставте якусь музику а не мати слухати...
а жінка яка за кермом авто могла б і врахувати дорожнє покриття і надати перевагу рогатому, видно ж що він починає рух..
Відповісти
Трулєйбус поворота не включив ни коли ставав,ни коли одїждєв з остановкі.Да і кармана остановочного там нема шоб него пропускати.
Відповісти
Цей коментар якою мовою ? Бо без перекладача нічого не второпати !
Відповісти
Главное в видео - обращение к девушке. " Стой, стой - ударилась бля*ь"
Відповісти
Тролейбус спочатку проїхав на червоне світло.
Відповісти
Я би тих тролейбусників і маршрутчикив на кол садив.афігевші тіпи так вже бояться ту копійку потеряти.Повага має бути до учасників дорожнього руху.а не наглість.
Відповісти
Олень ще той, що з відеореєстратором. Пішоходів на переході "підтіснив" почав рухатись майже по пятах. Доречі перейти дорогу на цій ділянці з дозволяючим сигналом світлофора проблематично - то до банку по пішоходах зарулюють то на пяти наїзджають як наш славний Олень. Ситуацію по правилах необхідно передбачувати завчасно, і показав тролік чи не показав повороти
вже значення немає - на відео чітко видно що тролік починає рухатися. Тільки наш Олень скакав до останього моменту...
Відповісти
Згідний з тобою, олень ще той
Відповісти
Да.. водитель кроме того что олень, так и клоун - выставил видео напоказ - посмотрите какой я олень.
Відповісти
Власник реєстратора не знає правила дорожноо руху.не надав перевагу гром.тр.засобу
Відповісти
Ви не праві.

Водій тролейбуса порушив:
10.1
Перед початком руху, перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху водій повинен переконатися, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху.

10.3
У разі перестроювання водій повинен дати дорогу транспортним засобам, що рухаються в попутному напрямку по тій смузі, на яку він має намір перестроїтися.

9.2
Водій повинен подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку:
a) перед початком руху і зупинкою;
б) перед перестроюванням, поворотом або розворотом.

Водій легковика не повинен був надавати перевагу в русі бо тролейбуз виїзджав не з карману.

Крім того не побачив де він "піджав" пішоходів.
Відповісти
1) піджав пішоходів - почав рух відразу і не почекав коли пішоходи відійдуть на небезпечну віддаль, відаль враховує те що лежить на дорожному полотні, в нашому випадку СНІГ! Зверніть увагу як пішоходи біжать, бо олень пер. Для наглядності походіть по тому переходу - Екстрім Гарантований!
2) немає значення ні один з наведених пунктів - водій бачив як тролік починає рухатись. Якщо в розетці 220в то ви чогось туди пальці не засовуєте. Олень бачив аварійну ситуацію і скакав як по тундрі!
Відповісти
НІ.
Водій не піджимав пішоходів і прекрасно бачив що на дорозі сніг, що означає що слід рухатись обережно, що він і зробив.
Що таке "небезпечна віддаль"?
"Віддаль враховує" - ким враховує? Вами? ви хто?
"Пішохід біжить" - він же і олень, така як не можна бігати, їздити (велосипедисти) по регульованому чи не регульованому пішохідному переході.

Всі пункти мають значення так як це пдр (закон для водіїв і пішоходів). Це ЗАКОН.

Воно і не дивно що пішоходи взагалі не мають поняття про пдр, а більшість водіїв їх тупо купила. Ви один з яких?
Відповісти
Не Сперечайся з Оленем - він все одно залишиться оленем!
Відповісти
самокритично.
Відповісти
Люди схаменіться!
Тройлебуснікі такі наглючі їм все по......! Мене тоже паро раз підрізали, їде по правій стороні і хочеться виїхати йому в ліву полосу і тупо повертає в ліву полосу не включивши поворот... Йому сігналиш, щоб не зацепив , а він ще там щось матюжиться... Раз хотів по шапці надавати, то він закрив я і не впускає.....
Відповісти