Нічна аварія в Луцьку: водій знехтував Правилами дорожнього руху. ФОТО

Нічна аварія в Луцьку: водій знехтував Правилами дорожнього руху. ФОТО
На проспекті Перемоги трапилася аварія за участі «Volkswagen Passat» та «Volkswagen Transporter», в результаті якої у двох авто сильно пошкоджена передня частина.

Про це повідомляє Район.Луцьк.

Дорожньо-транспортна пригода сталася о 00:30 у п’ятницю, 9 січня.

За словами водія легковика Андрія, він їхав зі сторони мосту у напрямку кільця, коли раптом з вулиці Генерала Шухевича виїхав бус.

«Пригальмувати я вже не встигав. Їхав нешвидко, зі мною була дівчина. Її повезли до лікарні на обстеження, кажуть, що з нею все добре. Решта всі живі і здорові, постраждалих немає», – зазначив Андрій.

В свою чергу водій «Volkswagen Transporter» заперечує слова іншого учасника ДТП, стверджуючи, що той проїхав на червоний сигнал світлофору, відтак власник буса не очікував його появи на дорозі.

Чиї дії насправді спричинили ДТП, остаточно з’ясує слідство.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
що за кориспондент??
пасат їхав від там таму до центру і не їхав швидко і зелений світив світлофор!!
а течік повертав з перемоги до вокзалу,перед самим носом !!
тому дійсно не було коли тормозити!!!
Відповісти
Ви дивитесь на постановку машин??
по ваших словах машини потім розвернуло вітром?

тут на 80% якщо що пасат хотів проскочіти з генерала на перемоги. притому зробити заборонений поворот наліво.
Відповісти
Андрій,ти читати вмієш?пасат їхав від там таму,а течик повертав до жд!!!
я бачив це на власні очі!
Відповісти
незнаю що ви бачіли, но в мене працює логіка
чому вистрілела стойка пасата? від бокового удару? дай по морді Т4 нескажеш що він хотів саме повернути.
тупий бред.
Відповісти
З чого ти взяв що там заборонений поворот наліво?
Відповісти
А де була поліція?
Луцьк суцільне ДТП день і ніч хоч з хати не виходь.
АУУУУУУ ви є чи на зустрічі?
Відповісти
ДТП стаються так часто здебільшого через людський фактор, а не через поліцію! Може, Ви ще хочете, аби кожен автомобіль супроводжувала поліція, чи як?
Відповісти
ну то ж Ви супроводжуєте депутатів міської ради...
чому не пишете про новий мерс,який придбав наш лисенькиій і як ви його оштрафували???
Відповісти
З Шухевича виїхав і напевно наліво на Перемоги,що категорично заборонено. Так чи ні?
Відповісти
пасат їхав від там таму,ніякого там не шухевича!
респект йому!в нього двері заштопорили і він ногами їх вибив і дівчину ту відкачував яка задихалась.
а водій з транспортера навіть не підійшов до них.все машину свою розглядав.
і цікаво мені,чому він фішку козачька зразу з криши прибрав.
Відповісти
Він вилазив з сторони пасажира, і ніякі він двері ногами не вибивав. І дівчину не відкачували. Не знаєш не пиши фігні
Відповісти
Напишіть ще про Вольво яке злетіло з дороги навпроти інфекційної...
Відповісти
Добре що всі живі осталися. А пасат там не правий. І на світлофорі стоїть камера подивіться
Відповісти
пасат ехал с шухевича!! посмотрите по фото!! а тешка ехала от там тама!!!
Відповісти
Я на власні очі бачив як все трапилось. Від удару Т4 розвернуло.
Відповісти
яка кому різниця,навіщо ви обговорюєте це все,в людей проблеми,а вам тільки аби поговорити!!
у вас не має своїх проблем?займіться собою!!!
Відповісти
Водий Т4 бидло ще те. Непропустив Пасата який рухався з невеликою швидкистю на зелений колир свiтлофору вiд Там Таму по головний. Знехтував правилами дорожнього руху. Я навмисно так вси детали описую бо бачу з по передних комментарив з потерпилих нагло хочуть зробити iiх вин ними. Це очевидно хто правий а хто ни коли знаходишся безпосередньо на мисцi ДТП. Своiiм безглуздим вчинком водий Т4 миг забрати життя у двох молодих людей. Ця нелюдь спершу здерла з своэii Т4 фiшку такси Козачок и видивлявся чи сильно пошкодив свою машину а потерпiлим навить не надав допомоги. Пасажирку з Пасата приводив до тями сам водий цiэiiж машини. Дякувати Богу серйьозно постраждало залiзо. А от водий Т4 маэ вiдповiсти по всiй строгостi закону. Таким не мiсце за кермом. В гонитвi за грошима Жадибнiсть заслiплюэ очi.
Відповісти
Якби він рухався з не великою швидкістю то удар такий не вийшов. І не тре обзивати людей.
Відповісти
Пасат iiхав дийсно з допустимою швидкистю i аж нiяк не очiкував що рухаючись по головний його зиб''ють. Це чудово було видно зи сторони. Шановний якби в вас на очах або в вас чи в когось из ваших ридних вiiхало авто i ви не були в цьому виннI то незнаю чи добирали б ви слова. И це хочете сказати нормально щоб постраждалий з Пасата сам надавав допомогу дивчинi и САМ!!!!! викликав швидку на видмину вид винуватця ДТП той навить до них не пидийшов а зi свого Т4 фiшку такси Козачка чимшвидше приймав. А потим тих таксистив Козачкiв чимало приiiхало щоб пидтримати свого колегу. Винуватий вин на вси 100% процентив хай видповидаэ. Всих грошей не заробиш Ливого заробитку немаэ чого скривати. Шкода що молоди люди отримали травми ну и звисно шок вид пережитого.
Відповісти
Я одне можу сказати. Добре що живі осталися. Я думаю що дівчина сильно груди не забила. Будим молитися,що все в неї буде добре. І він допомоги ненадавав бо дівчина говорила що в грудяг болить, лише зателефонував до швидкої яка приїхала десь за 10 хвилин. І перш ніж обзивати людей, чи робити виним тре доказати. А на сфітофорі є камера. Тре перш подивитися відео, А потім виносити вирок. І я не одного з учасників не захищаю. Просто тре перш довести хто виний і тоді виносити вирок
Відповісти
І ще питання, а ви очевидець коли прийшли до місця аварії? Все сталося на моїх очах і разом з ще одним водієм допомагали вибратися людям з лекового авто. І був там до приїзду швидкої і поліції.
Відповісти