У Росії лікар одним ударом вбив пацієнта

У Росії лікар одним ударом вбив пацієнта
Лікар відділення терапії лікарні №2 міста Бєлгорода побив пацієнта за те, що той залицявся до медсестри. У результаті хворий помер.

Про це повідомляє телеканал «360 Подмосковье».

Інцидент стався 29 грудня 2015 року в приймальному покої відділення терапії. Камери відео спостереження зафіксували, як доктор входить в кабінет, де його колега оглядає пацієнта. Лікар поцікавився, навіщо «пацієнт чіпав його сестру», після чого схопив його і спробував відтягнути в окремий кабінет.

Доктор вдарив хворого по голові, після чого той впав і перестав подавати ознаки життя. Медики, які були на місці події, помітили, що потерпілий почав синіти. Лікар спробував реанімувати чоловіка, проте йому це не вдалося.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"доктор", "чіпав" - вп ви вже з глибоких сіл працівників набираєте?
Відповісти
Все бабло іде на ресторан, а на ВП фрілансери з Варшавки дистанційно працюють)))
але вальнув доктор конкретно, тепер сестра буде мати кому передачі носити і листи в зону писати))) лав сторі а-ля рюс))))))))))))
Відповісти
Так може то журналісти (кондитери) після зміни в ресторані пишуть?
А все бабло іде на ресторан)))
Відповісти
Який власник ......;))
Відповісти
Знаю одного Рому, кароче питар он..
Відповісти
Вся Рашка в одному докторі показана....
Відповісти
Смотрю и вижу Украину. Даже хуже здесь.
Відповісти
Цікаво скільки отримує дятел хе хе за один коментар?

Відповісти
як на сміх:
доктор гастарбайтер, ну з тих, шо на ватастані "нєрускімі" звуть.
а забитий - абориген казламордий,
карочь - реформа медицини ефектна
Відповісти
Вся Рашка в одному докторі показана....
Відповісти
Молодець. Менше кацапів буде. Наш козак.
Відповісти
каральна медицина
Відповісти
Він же його одним ударов завалив.
Боксер?
Відповісти
посадити всіх хто там був за співучасть!!! Тварі задзвонив телефон: "Ничего у нас не произошло" і кинула слухавку, давай зразу підлогу мити!!! Нелюди!!! Сама кончена країна в світі!!!
Відповісти
не путайте країну і державу. Країна у них прекрасна, а от люди що формують державу кончені.
Відповісти
що кончені, то кончені там люди!!! Не шкодують ні тварин, як те біле ведмежа, ні людей!!!
Відповісти
Друзі людина загинула
Росіянин чи Українець чи Єврей чи Араб Людина
Для когось рідна і близька людина
Відповісти
І що? Люди гинуть щодня тисячами. Вас вони всі так непокоять?
Відповісти
Непокоять
Відповісти
Брешешь, падла, як всі торгаши...
Відповісти
Лицемір.
Відповісти
Можливо,як і для Кароліни в тебе музика-це об'єднання?)))
Відповісти
А наші лікарі? Якщо не маєш грошей на лікуванн то помирай. Те ж саме вбивство і то сотень тисяч людей в рік
Відповісти
Ми ж такі. Чуже бачимо далеко, а свого під носом невидно.
Відповісти
лікар не врахував що після удару борзу алкашню необхідно супроводжувати в падінні думаю причиною смерті став удар затилком в тверду поверхню неумисне вбивство шкода лікаря
Відповісти
А мені шкода лікаря.Можливо він дійсно захищав свою сестру.Просто будучи в гніві,ми менше всього контролюєму свої емоції,хіба не так? Не нам їх судити..........
Відповісти
20 років строгого режиму Пі....ру!!!Шкода їм.Кого там шкодувати!Тварь така.Вирубив дідулю,щей прийшов ногою добив.Тварььь!
Відповісти
Вибачте,я не зрозумів"редакція" ...доктор вбив ХТО чіпав за чіпу)))...СУПЕР
Відповісти
А у всьому,звичайно,винна сестра!
Відповісти