Нафта здешевшала, а російський рубль «просів»

Нафта здешевшала, а російський рубль «просів»
Протягом першого тижня 2016 року на світових торгах нафта здешевшала на три-чотири долари, оновивши мінімуми останнього десятиліття.

Повідомляє ТСН
Зокрема, європейська Brent і американська WTI коштують трохи більше 33 доларів США за барель. Середня вартість "чорного золота" у кошику Міжнародної організації 12 країн-експортерів ОПЕК упала до 27,85 долара. "Чуттєвий" до падіння цін на нафту російський рубль також "просів".

На останніх торгах на Московській біржі долар США здорожчав до 74,75 рубля, євро – до 80,64. Центробанк РФ останні офіційні курси встановив на 1 січня й вони діють донині: долар – 72,92 рубля, євро – 79,63

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Своїми проблемами треба займатися, а не стьобатися з сусіда. Чим гірше в сусіда-тим гірше в мене. Правило без винятків.
Відповісти
Щоб він сука здох такий сусід під плотом Китаю
Відповісти
Рікашет.

Відповісти
Нафта дешевшає вже впродовж півтора роки, а бензин, ДТ в Україні не подешевшав і на копійку. Дурні! Дивіться що робиться в нас. Як вже задовбали ті неуки
Відповісти
"не подешевшав і на копійку" - так скаже особа , яка немає власного тз.
Відповісти
Українців мають як Габонців, а вони все Слава Україні горлопанять... Коли справді країна проСлавляється то можна і покричати, а тут повний занепад, а вони... От-же нація :(
Відповісти
Ми така нація впродовж кількох століть. Продажні заздрісні, малоосвітчені, підступні, брехливі і т. д. Горбачов на блюдці подав нам незалежність. І що ми зробили в країні за 25 років? Зруйнували заводи, фабрики, колгоспи. А що зробили взамін? І хвалимо себе, любимо, брешемо один- одному. Обираємо владу нерозумну і не українську. Через два місяці після виборів кажемо, що помилилися і так 25 років. Так хто обирає нерозумних? Ото ж бо. Розумний не обере нерозумного. Продажна націє!!! Зупинись і вразумись. Працюйте мізками і руками, а не язиками і тоді будете жити заможно і діти ваші вам скажуть СПАСИБІ, ЩО ЗБУДУВАЛИ НАМ ЗАМОЖНУ ДЕРЖАВУ. хвала рукам, що працюють і ганьба язикам, які пустословлять.
Відповісти
підтримую
Відповісти
Укр 100% правий
Відповісти
Тупа практика журналюдей-вихопити факт із загального контекста. Варто напевно згадати, що за інформацієй CNN: "...крах фондового ринку в США став найбільшим майже за 120 років", а суперміліардери втратили майже 200 млрд долларів. Логичне запитання-з кого вони здеруть ці гроши? Припущення-через МВФ з України. Кожен громадянин якой винний цієй кредитно-фінансовій установі 32 тис. дол.
Відповісти
Переклади нормальною мовою !
Відповісти
Це іникативно-свідоміта нічого більше не турбує. Мозок не спроможний.
Відповісти