Львів’янка розбила голову дитині, яка штовхнула візочок з малюком

Львів’янка розбила голову дитині, яка штовхнула візочок з малюком
У Львові жінка з немовлям розбила голову 7-річному хлопцеві, товариш якого зачепив коляску з її дитиною. Постраждалого забрала карета швидкої допомоги.

Подія сталась 9 січня близько 17:00 на вулиці Пулюя, повідомляє прес-служба патрульної поліції міста.

Як відомо, хлопці каталися на санчатах, один з них злегка зачепив дитячий візок. Матір раптово зацідила пакетом у його товариша, який був ближче до неї.

Найімовірніше, у кульку була пляшка, бо жінка ударом розбила малому голову. Його забрала «швидка». Горе-матір зникла ще до прибуття поліції.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
нормальна реакція
Відповісти
Аде поліція
Відповісти
а поліція має на санках з ними кататись?
де були батьки цих хлопчиків? чому діти катались без нагляду дорослих?
в даній ситуації батьків хлопців можна притягнути до адміністративної відповідальності (ст. 184), а жінку - до кримінальної (ст.121-123ККУ, в залежності від висновку експертів про тяжкість тілесних ушкоджень).
Відповісти
Поліція, ау!!!! Ви чим займаєтесь???
Вам для чого машини дали???Для патрулювання,а Ви тільки їздите!Ви маєте ходити!!А ні, їздите... і то там де не треба...
Відповісти
скотиняка
Відповісти
часто буваю у Львові та інших містах для мене львівяни найневихованіші люди мабуть у всій країні постійно невдоволені сварливі агресивні безтактні а розмовна мова ріже вуха великою кількістю невідомо де запозичених слів чужих мові Котляревського й Шевченка
Відповісти
І немовля теж побило хлопця?
Відповісти
Щось останнім часом в Львові люди стали дуже агресивні
Відповісти
панаєхало просто до них тих,як і до нас...
Відповісти
Звичайно кожна мати повинна захищати свою дитину. Але ж не в такий спосіб. Я думаю . що немовляті у візочку ніц не бракує. А тому хлопчині .... Мамашу треба знайти і посадити...
Відповісти
псевдопатріоти і дуже віруючі всі ...
Відповісти
Ви шановні дописувачі теж каталися на саночках і біля вас стояла мама??? Як би вам так зацідила пакетом, як тому хлопцеві, щоб ви тоді казали?Жорстока мама заробить своїми діями і для свого малюка колись таку покару, не задумались?
Відповісти
Значить вона і свою дитину буде бити! Бо нема поділу у відношенні до дітей мої- чужі!!! Є просто загальне ставлення!!
Відповісти
таку жінку треба що вдарила 7 мирічного хлопця треба засудити до 12 місяців увязнення неумовно. тоді для інших приклад буде.
Відповісти
Сука непотрібна, він же випадково, от нехай би її дитину так вдовбасили, ото було б добре? Сука. За таке в тюрму і мінімум на 2 роки.
Відповісти