Волинські баскетболісти - у чвертьфіналі Кубка України

У повторному поєдинку першого кола Кубка України з баскетболу БК "Волиньбаскет" розгромив київський аматорський БК "Сервіс-Мастер".

Перша чверть завершилася перевагою гостей у дев'ять очок – 13:22, повідомляє УНН.

Початок другої десятихвилинки ознаменувався ривком лучан 9:0 після чого наставник "Сервіс-Мастеру" узяв тайм-аут. Велика кількість хибних кидків господарів не дозволила їм підтягнутися у рахунку після першої половини матчу – 18:42.

Друга частина матчу не змінила становище на паркеті, тому лучани святкували перемогу 88:52.

Варто відзначити, що перша зустріч цих команд завершилася з результатом 105:53 на користь "волинян".

Нагадаємо, що у першому чвертьфінальному матчі Кубка України, котрий пройде 13 січня, баскетболісти "Волиньбаскета" прийматимуть одного із лідерів "Суперліги Фаворит Спорт" - київське "Динамо".