У мережі показали Донецьк до і після окупації, – фоторепортаж

У мережі показали Донецьк до і після окупації, – фоторепортаж
У мережі показали фотографії одного й того ж об’єкта в центрі Донецька при українській владі і при окупації «ДНР».

Відповідні фото виклав на своїй сторінці в соцмережі користувач Lenz Gottfried.

Світлини вражають своїм красномовним контрастом.

«ТРЦ «Донецьк Сіті» 5 січня 2016 20:00 руський світ звільняє від цивілізації», – написав користувач у коментарі до двох вчорашніх фото.


«А так було раніше, при хунті», - з гірким сарказмом і жалем за українським Донецьком додав дописувач.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Так было не при хунте, а при Януковиче. При хунте, это сегодня. Пора заканчивать прыгать и включать мозги.
Відповісти
троль, твій Хам і є хунта, кремлівська ,карлика Путлєра.
Відповісти
При росси
Відповісти
Не перекручивай, троль. Это при российских военных комендатурах, и их "петрушке" Захарченко. Украинцев вообще должна касаться проблема уровня социального развития оккупированных территорий. В соответствии с Женевской конвенцией, вся ответственность за обеспечение лежит на оккупирующей стороне. Всё остальное болтовня и плутовство. Точка.
Відповісти
Думка все правильно пише! Ось так хунта привертає любов до України! Коли ж вже вони згинуть ци кровососи??? Чи вони думають що всі люди дебіли??? Ні знайте покидьки хунтівськи що є ще в Україні думаючі люди і які хочуть жити дружньо в родині братів!!!
Відповісти
А Донецк нiколи й не був украiнським, бо жив там один сброд,завезений Сталiним пiсля Голодомору, та пiсля вiйни!Вони ментально-всi-росiяни, та тяготiють до Росii!!!
Відповісти
Донець це заповідник совкових мавп без роду і племені. Не треба цю штучну кремлівську популяцію, змішувати з Україною, вони ніколи у світі не піднімуться до рівня цивілізованих людей.
Відповісти