П'яні молодики хотіли наїхати машиною на працівника поліції та погрожували розправою

П'яні молодики хотіли наїхати машиною на працівника поліції та погрожували розправою
Під час патрулювання екіпаж поліцейських близько 1 години ночі за орієнтуванням затримав автомобіль BMW сірого кольору в районі проспекту Соборності.

І водій, і пасажир мали видимі ознаки алкогольного сп’яніння, інформує Патрульна поліція Луцька.

На вимогу працівників поліції вийти з авто і показати документи - не відреагували. Натомість вживали нецензурну лайку і погрожували працівникам поліції фізичною розправою, а також спробували здійснити наїзд машиною на працівника поліції.

Провівши ряд заходів, правопорушників затримали і доставили спочатку в наркодиспансер, де чоловіки поводились неадекватно, падали на землю, вдавали втрату свідомості.

Далі їх доправили у міськвідділ поліції, де вони продовжували агресивну поведінку. На правопорушників склали протоколи за ст. 173, 185, 126, 130 КУпАП.

Зі слів матері одного з затриманих, серед двох правопорушників є син колишнього працівника прокуратури, який зараз на пенсії.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
бідні полісмени
Відповісти
бидни наркамани
Відповісти
реальна погроза, чи то манія переслідування
Відповісти
Ну хто оцим гопнікам дав почуття вседозволеності?
Звідки воно береться і як во
но виховується? на яких основах і засадах базується?

ТА в боксерську школу їх, на 1 вечір, як боксерську грушу для юніорів.
Відповісти
Зек, який став президентом.
Мусора, які продадуть все.
Відповісти
Поки не пристрелять когось серед білого дня за елементарну погрозу полісмену,
поки не почнуть класти пачками обличчям на асфальт серед білого дня елементарних хуліганів

Ніхто з них боятись поліцію не буде.
Відповісти
і де стільки придурків у нас береться, на вулицю страшно виходити
Відповісти
Він вчора близько 23:00 дріфтував на стоянці Фуршету.
Відповісти
та в нього постійно така фігня, він чи то не вміє спокійно рушати і їздити, чи то машина в нього така специфічна, шо тільки з пробуксовкою рушає, боком в повороти залітає.... як він ще ніразу не заїхав ні в кого, правда заїзжав в бардюр і в стовпчик, але в машини нащастя ніразу....
Відповісти
в який бардюр і стовпчик?
Відповісти
бачив його, воно пару днів назад біля променя на кільці ледь в піцерію не заїхало, розвернуло на 180 градусів, то воно задом намагалось поліцейський розворот здійснити, але мозгів нема, одні амбіції.
Відповісти
то шо не вийшло в мене???? ти чорт очі роззуй!!! і дивись як требюа!!!" сатю.нюга не говори паганого
Відповісти
от так дибілам сліпим!!! єслі бачив то мовчи..... а не ляля тут своє вставляє!
Відповісти
в АТО цих двох ди...в, хай колорадів танком давлять
Відповісти
ага -таких татко відкупив ,і це бідло думає ,що ім все дозволено .
Відповісти
А зброя для чого ім видана ,таким подонкам тільки кулю в лоба і буде чистіше на землі .
Відповісти
так чому же не наїхали?
звичайна манія переслідування.
Відповісти
неоднорозово бачив раніше як він не міг рушити з місця, в нього мабуть літня резина. Справді чув як він газував тут у дворі, тому і виглянув у вікно, де побачив аж 4 машини поліції, купа народу, які декілька годин не могли нічого зробити, бо вони закрилися в машині, а вже потім додумалися вибити скло, правда після 2 чи трьох ударів, їм це не вдалося) скло в машині не так то й легко вибити) і тоді він вже відкрив двері....
Відповісти
подари мені зимову і я буду тебе нею стригти
Відповісти
Я сказав шось проти тебе? я відповів людині, яка робить поспішні виводи...от і все
Відповісти
Люди!!!!!!!!!!!!!!!!! Ви подивіться спочятку на себе, а потім відкривайте свої роти!!!!!!!!!
Відповісти
шо на себе подивитися? кого ти захищаєш? п'яного за кермом? якщо сів п'яний за кермо, то ти потенційний вбивця.... а коли зіб'є когось, отоді залящиш своїм язиком шо аяаяай, дитину збив, чи ще когось, от негідник....
Відповісти
кінтяра погана!
Відповісти
бідолашні "лягавчики" як завжди понавидумують,може,як би справді хоч одного переїхали,то на землю спустилися б.
Відповісти
Ти мабуть друг отого хлопака чи що? а це нормально шо вони п'яні постійно ганяють тут по району? і в ночі кричать під вікнами, це нормально?
Відповісти
Та це бидло ходяче.
Відповісти
ти на себе спочатку подивись бидло лежаче
Відповісти
Номерочок машини в студію.
Відповісти