У Луцьку виділять 200 тисяч на пам’ятник Бандері

У Луцьку виділять 200 тисяч на пам’ятник Бандері
Виконком Луцької міської ради передбачив 200 тисяч гривень на добудування пам’ятника Степану Бандері.

Про це стало відомо під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради у вівторок, 12 січня.

Луцький виконком затвердив план бюджету міста на цей рік. На все про все в кошторисі передбачено 1 мільярд 379 мільйонів гривень.

З цієї суми 200 тисяч гривень виділять на добудування пам’ятника лідера Організації Українських Націоналістів Степана Бандери.

Керманич міста Микола Романюк розповів, що до нього вже звертались представники громадськості, аби міськрада вирішила щось з постаментом, який стоїть біля РАЦСу. Відтак, вирішили передбачити вищевказану суму коштів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 33
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Мер-регіонал виділяє гроші на пам'ятник Бандері?
Відповісти
А хіба його не повинні були зводити повністю на кошти ініціаторів та бажаючих?
Колись навіть стаття тут була про те, що на нього не виділятимуть коштів з бюджету.
У свідомих патріотів гроші вже кінчились?
Відповісти
А кращого місця ніж перед входом в ЗАГС придумати не змогли?
Відповісти
не дуже вдалий час для встановлення памятника Бандері. Немає більш на що гроші витратити? Країна і так у розбраті, можна було б зараз і утриматись від памятників досить неоднозначним героям
Відповісти
ЦЕ МАРАЗМАТИЧНА ІДЕЯ АНАТОЛІЯ ВІТІВА БІЛЯ РАЦСу СТАВИТИ ПАМ'ЯТНИК.У НАС Є ВУЛИЦЯ СТЕПАНА БАНДЕРИ, ЧОМУ НЕ ТАМ? ЯКЩО ЦЕ З ВИХОВНОЮ ЦІЛЛЮ, ТО ВИХОВУВАТИ В ДЕНЬ ШЛЮБУ ВЖЕ ПІЗНО! МЕР МАВ БИ МІСЦЕ ЗМІНИТИ!!!
Відповісти
Ви що там придуріли???
В попередній
Відповісти
Сорі не дописано...
Ви що там придуріли????
В попередній статі пише що міська рада не виділила грошей НА ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ 1-4 КЛАС бо не передбачено законопроектом і батьки дітей будуть платити самі а А ГРОШІ НА ВСЯКУ ХЕРНЮ ...ПАМЯТНИК... 200 ТИС.ГРН.. ВИ ЩО ТАМ ПРИБАБАХАНІ??????
Відповісти
Вже давно пора там той памятник поставити. Позорище що досі не зробили. Весь район львівської за!!!!!
Відповісти
От на Львівській і ставте.
Відповісти
І район Дубнівської теж!!!! За памятник!!! Ми ще й докладем як треба.
Відповісти

А другий на Дубенській. І навчіться правильно називати вулицю.
Відповісти
"Луцьк_я" - абсолютна підтримка! А також підтримую тих, хто висловлюється за спорудження пам'ятника за кошти ініціаторів, та громади на добровільних засадах та зміни місця спорудження монументу! Не місце пам'ятнику Степану Бандері біля РАЦСу.Там має бути скульптура Богородиці чи альтанка у якій би батьки благословляли молодят, чи там їх зустрічав працівник установи і саме з цього місця розпочиналася урочиста церемонія реєстрації шлюбу, чи там би облаштувати місце для фотографування після церемонії, тощо. Та врешті: зробіть гарну клумбу чи газон, а не так як зараз облуплена щербата плитка, бляшане серце у вигляді клітки папуги та вічний постамент! А пошанувати Степана Бандеру можна і в іншому місці, наприклад: сквер навпроти прокуратури (початок вул. Степана Бандери), можна знайти місце і на самій вулиці його імені, сквер біля УМВС, тощо
Відповісти
В мене шок!!! Гроші в камінь. Хворим допоможіть або знедоленим цими грошима!
Відповісти
А знедолені чи як там їх називають хай піднімають свої ліниві дупи і йдуть працюють,а то зараз люди стали ледарями,які тільки чекають щоби їм щось подали. А самі не напрягаються.
Відповісти
В нас ще залишилося почуття гумору (маю на увазі два попередні комнтарі), але все ж це питання поки не на часі
Відповісти
ОГОЛОСИТИ МОРАТОРІЙ НА СПОРУДЖЕННЯ БУДЬ -ЯКИХ ПАМ'ЯТНИКІВ І МОНУМЕНТІВ ДО ЗАКІНЧЕННЯ ВІЙНИ!!! ДОПОМОЖІТЬ ВЕТЕРАНАМ АТО, ПОРАНЕНИМ ТА СІМ'ЯМ ЗАГИБЛИХ!!!
СМЕРТЬ ДУРНЯМ ПРИ ВЛАДІ! Сил уже нема ніяких терпіти
Відповісти
ідола - на кожному перехресті! Бендери прийшли...
Відповісти
Будет громко падать Бендера с постамента.
Відповісти
Долой Бандеру! Лучше памятник Кобзону поставить!
Відповісти
Фиг Вам -а голова твоя падати не буде ,вилупку путінський .
Відповісти
Поставте відображення країни (ІП) коментаторів а то тут явно росіян забагато.
Відповісти
Електронна петиція про його перенос в інше місце вже створена десь на сайті міськ ради ~ підписуйтесь
Відповісти
Ну не місце йому там. Або ще по скульптурі бандерівця з машінґвером поставте з обох боків на сходах, щоб страшно було женитися. Дали 200 тис. на цементяку, дайте ще 200 на те, щоб її прибрати звідси. Дурість неуків. Інакше назвати не можна. До чого Бандера на весіллі?
Відповісти
Дітям краще продовжити фінансування харчування ніж тому Бандері
Відповісти
200 тисяч виділять, за 100 поставлять 100 вкрадуть. На другий день я гарантію даю, що його або фарбою обільють або поб"ють. І знову 100 тисяч на ремонт, за 10 поремонтували 90 вкрали.
Відповісти
я первый кто его "вандализирует"
Відповісти
Зараз проб'ю твоє місцеположення ,жди гостей,вандал.
Відповісти
Bитяг з відповіді на запит Антифашистського комітету України до СБУ України (№24/1-3044 від 27 листопада 2008 р.):
“Як вбачається із архівних документів НКВД-МГБ-КГБ-УРСР, за 1944-1953 роки, тобто до моменту повної ліквідації націоналістичного підпілля і його озброєних формувань, учасниками ОУН-УПА в західних областях України здійснено:
терористичних актів 4907
диверсійних 195
нападів та роззброєнь груп охорони
громадського порядку 457
нападів та підпалів колгоспів,
радгоспів, МТС 325
нападів на сільради і клуби 320
озброєних пограбувань 359
інших відповідних проявів 1126
В результаті цих акцій було вбито або забрано в ліс бойовиками ОУН-УПА 2662 працівника радянсько-партійного автиву, 582 голови сільських Рад, 262 голови колгоспів, 446 колгоспників, 829 працівників держбезпеки, 473 працівники міліції, 1525 бійців груп охорони громадського порядку, 187 військовослужбовців, 933 службовців, 12839 інших громадян. Всього загинуло 22430 чоловік.” (Арх. спр. №372, т. 100, арк. 109-111).
Відповісти
Aleks, дякую! Це лиш підтверджує звитяжний шлях і героїчний опір українського підпілля, як реакцію на окупацію, комуністичний терор, репресії та геноцид місцевого населення. Добре було б оприлюднити кількість жертв, полеглих від комуно-фашистського совєтського режиму. Це так, для об'єктивності...
Відповісти
шлях насильства це шлях позору і вашого ідола скинуть хоча і Ленін теж ваш він же німецький жид який у той період впроваджував на русі передові гейропейські цінності то зміна його на бандеру це мабуть спосіб конспірації природжених насильників терористів
Відповісти
В руках пам'ятника Степана Бандери кожен день міняти тіло "Хе-хе", "ФигВам","Усіляких пшеків" і їм подібним "Лучанок" та "Алексів"
Відповісти
Добре, що добудують пам'ятник.
Відповісти