Як може виглядати реконструйований проспект Волі. ФОТО

Як може виглядати реконструйований проспект Волі. ФОТО
Лучанам пропонують ознайомитись з одним з можливих проектів реконструкції проспекту Волі.

Довжина запроектованої ділянки становить 970 м. Проектом передбачено розширення поїзної частини до 15 м. Кількість смуг руху – 4, ширина тротуару – 3-15 м, написав на своїй сторінці у Facebook міський голова Микола Романюк.

"Ділянка від вул. Шопена до вул. Чехова є частиною проспекту, де здійснюється транспортний зв’язок крупних масивів міста з його центром та між собою. Крім того, по пр. Волі здійснюється активний автомобільний рух, а також пасажирські перевезення громадським транспортом. Існуюче покриття проїжджої частини знаходиться в незадовільному стані, є вибоїни, нерівності, тріщини, хвилі та руйнування дорожнього одягу. Поздовжній профіль в багатьох місцях немає мінімальних ухилів, поперечний профіль також спотворений. Ширина проїжджої частини проспекту коливається від 10,5м до 12,2м, що не задовольняє рівень сучасної автомобілізації", - йдеться у дописі мера.

Довжина запроектованої ділянки становить 970 м. Проектом передбачено розширення поїзної частини до 15 м. Кількість смуг руху – 4, ширина тротуару – 3-15 м.

Згідно цього проекту також заплановано:

– видалення 215 дерев та висадження дерев зі сформованою кореневої системою (ялина, дуб, каштан, липа), а також живої огорожі (кущів-садженців), посів газонів та квітників. Квітники улаштовуються із гранітних поребриків. Дерева обрамлюються бетонними поребриками, газони від тротуару також бетонними поребриками;

– відведення дощових вод із запроектованої ділянки проспекту передбачається відкритим способом по лотках проїзної частини і закритим – по існуючим і запроектованим колектором дощової каналізації;

– встановлення нових світильників зовнішнього освітлення;

– ремонт світфорного об’єкта на перехресті з вул. Шопена, влаштування пристрою примусового зниження швидкості (в районі гімназії №4), встановлення нових дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки та установлення турнікетного огородження;

– демонтаж існуючої контактної мережі та опор на непарній стороні проспекту та встановлення нових стальних опор контактної мережі;

– заміна ділянки теплової мережі в місці де вона попадає під проїзну частину на теплогідроізольовані труби в захисній оболонці;

– стоянки для легкових автомобілів з частковим паркуванням на тротуарі.

Тип покриття проїжджої частини – асфальтобетон, тротуарів – бруківка.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 35
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Так в1н приблизно так само й виглядаэ - гавняно, як 1 на проект1)))
...брук1вка з,явилась, позн1мали з фасад1в б1лих коробок рекламу й пом1няли висок1 дерева на низьк1 - це називаэться "проект"?
Відповісти
дороги -ужасные особенно возле 1 п-ки сразу в травмопункт давно пора навести порядки или пустить пройти пешком самого мера ямы ямы делайте скорее-не позорьте город
Відповісти
Реконструкція? Ми, лісники, називаємо це лісозаготівлею. Романюк вирішив підзаробити на продажу дров?
Відповісти
Покласти нормально, якісно дорогу - це добре та необхідно. Але так, як воно робиться у нас, - це просто відмивання грошей, замилювання очей лучанам. Зверніть увагу на "зебру" від гот. "Україна" до Театрального майдану - вона завширшки з 1,2 м - це згідно з якими нормами? Це що, безпечно для пішоходів? З'їзд через перехід від ЦУМа до "Украіни" є, а на іншій стороні - відсутній. Як хочете, інваліди на візках, так і переїжджайте дорогу разом з велосипедистами і тд. Такі з'їзди прибрали після ремонту центральної дороги біля аптеки # 65 ( де валютчики стоять). Що це за абсурд??? Хто взагалі погоджує такі "плани"??? ...
Відповісти
... А про дерева на пр. Волі - то це теж окрема тема, як то кажуть. Ті, що є зараз, хоч тінь дають влітку, є де сховатись та пройтись у затінку без сонячного та теплового ударів. на папері Романюк обіцяє одне, там липки, ялинки, а понасаджують тих самих кленів, які не приживаються і до дупи вони, вибачте, зі своєю висотою...
Нашим депутатам і "іже с німі" тільки гроші треба десь собі покласти в кишеню. А гарно Замилювати очі вони вміють. Ср@ти вони всі хотіли на лучан.
Відповісти
Це таки правда ,додати нічого !
Відповісти
чує моє серце, що грошики пилятимуть, ой, чує...
Відповісти
Молодцы. В нашей стране ничего не поменяется .......
Відповісти
На что в тот раз, г-н Романюк, деньги собираете?
Уже за эту уродски украшенную ёлку 400 тыс списали!

И нафига нам эта брукивка на тротуарах? Чтоб каблуки застревали и через год её перекладывать пришлось? Сделана же из го..на! "Отлично", что тендер выиграл совершенно "незнакомый" вам человек.
Відповісти
О про каблуки в бруківці це просто клас!!! А ваші каблуки влітку в асфальті не застрягають?
Відповісти
Мої застрягають, але це через якість асвальтного покриття, чомусь на польському асвальті в спеку +35 все гаразд.
Відповісти
Знову забули за полосу для паркування. Буде так само,як біля Перлини, купа магазинів ,а запаркуватися нема де. МАє бути дві полоси та полоса для паркування.
Відповісти
Що жалієтесь на романюка,то не треба було його вибирати
Відповісти
Поребрики з граніту ну дуже потрібні. За ціною золота. І їх виготовлення та установку буде здійснювати переможець тендеру дружбан Романюка - Кирильчук.
Відповісти
В центрі автомобіль дійсно немає де поставити.
Відповісти
То давайте гуртом підемо до мера і висловимо свою думку! сумніваюся,що він коменти на ВолиньПост читає!
Відповісти
Мер нічого не робить - то він поганий мер, дороги погані, асфальт на тротуарах старий і т.д..
Мер робить реконструкції проспекту - то він поганий, бо буде Гроші пиляти, ділити бюджет, відмивати....

Так як краще? Взагалі нічого не робити?
Таке враження що коментарі пишуть одні жидо - полішуки, яким все життя чогось мало, не хватає і вони постійно чимось незадоволені.
Відповісти
А Романюк_ українець?Не викидати на шпальти,а втілювати,робити ремонт проспекту.Ніхто і ніколи не догодив,і не догодить всім.Бо нас в Луцьку 215тис.Скільки було невдоволень,коли прибирали срач,який був базаром біля "Тигреса".А зараз стоїть прекрасний торговий центр "Гостинець",чисто і діткам є де побавитись.Прекрасний "Північний" ринок,все впорядковано,не можливо порівняти з Центральним ринком.Це ще один не срач,а срачище в центрі міста,про який з перенесенням одна мова вже десятки років.Пане голово, не слухати нікого. В вас є виконавчий комітет,з яким ви одне ціле! Вперед до РОБОТИ!
Відповісти
Якась бруківчаста реконструкція, забагато її на макетах, травичку застелять бруківкою, все красиво. А, як же тоді бути з природною красою?, де зелень, де квітники, одна бруківка, хто там вже тендер виграв, по її виробництву і вкладанні?
Відповісти
І навіщо дерева зрізати? Вони Вам очі муляють? Краще б нові дерева посадили, тоді б пр.Волі виглядав би гарніше
Відповісти
Нехай романюк і його архітектори пройдуться пішки по т.з. рекоструйованому кривим проспекту Волі пішки, де вирізані дерева - відчуюють, що думати треба не тільки про автомобілістів.. дихати немає чим, від викидів машин..і пройдуться там, де є дерева - відчують різницю..
Відповісти
ahaha )
nu nu
Відповісти
Чому проект зроблений ніби влітку, А старі фото мрачні в грудні. Нехай порівнюють фото літо-літо,зима-зима. А то якось не правильно... Так як все в нашій країні.
Відповісти
ОБОВ"ЯЗКОВО. Бордюрні камені необхідно робити з природного каменю, бо те Луцькавтодорівське гуано, яке використовують зараз, через рік-два розсипається на пісок. В результаті маємо картину, коли асфальт люксово-цілісінький, а бордюри, як гнилі зуби у бомжа. це ж саме стосується і говн\ної бруківки, яка через рік розсипається на порох.
ПС. Такі "пощерблені" бордюри лежать на Богдана Хмельницького під носом у Романюка. Куда дивиться технагляд УКБ міськвиконкому?
Відповісти
одне прохання до мера - від сонця нема де сховатись-це дійсно так. а Про маленьких діток Ви подумали Парк це жах.
Відповісти
Дерева треба зберегти, а то в центрі повирубували і влітку немає затінку, в обморок можна впасти поки пройдеш "лису" частину тротуару(((
Наше ж місто раніше славилось тим, що було зеленим. А що зараз спостерігаємо? Обрубки, які не дають затінку в спеку. Навіщо нищити нашу минулу візитну картку міста, наші зелені насадження?
Достатньо, якщо вже є зайві гроші, заасфальтувати нормально дороги та зробити ремонт фасадів будинків. А то вийде, що під таку реконструкцію хтось собі добряче кишеню напихає баблом, а вигляд центру залишить бажати кращого(((
Відповісти
Кожний рік робить дороги атодор, а толку ніякого. дайте дорогу робити туркам, прослужить 10 років! Атодор на смітник!!
Відповісти
А сквер біля пр.Волі, 50 такий і залишиться? і алею навпроти філармонії теж ніхто не доведе до пуття?
По фото видно, що зроблять тільки реконструкцію дороги і тротуарів, але це не можна назвати реконструкцією вулиці.
Гроші знов відмиють
Відповісти
Хай хоч щось роблять хай змінюють але на рахунок дерев треба розбиратись і радитись з людьми.А відносно грошей то з нами всерівно ніхто ділитись не буде а так хоч за місто не соромно .Згадайте Луцьк зайняв перше місце по благоустрою помойму при Кривицькому якщо не помиляюсь
Відповісти
якщо випускник лісотехнічного технікуму не захоче радитись, то його попросять тому, що не може людина, яка ріже дерева біля парку, в парку, на проспекті
Волі бути мером міста...просто Порошенко не захоче бачити таку людину у своїй команді, так думаю...
Відповісти
Соборності нехай до путя доведуть, а то як завжди - за все візьмуться і нічого путнього не зроБлять!!!
Відповісти
"проект" чого тут зображено? я тут бачу тільки трохи відфотошоплені фото якимсь невігласом який (судячи по представленій пропозиції) навіть архітектурної освіти немає
Відповісти
супер...молодці...хотілося б це якомога скоріше)
Відповісти
Знову почнуть бюджетні кошти в асфальт вложувати.....
Відповісти
А бюджет по вашому для чого потрібен? Для проїдання? :)
Відповісти