«Робоче місце»: як працює луцька радіоведуча Вікторія Жуковська. ВІДЕО

«Робоче місце»: як працює луцька радіоведуча Вікторія Жуковська. ВІДЕО
Журналісти програми «Робоче місце» спостерігали, як проходить робочий день ведучої радіостанції "СіД FM" Вікторії Жуковської.

Радіоведуча розповіла про магію радіо, хто був в гостях на радіостанції, яку музику слухає та які музичні композиції ніколи не поставить в ефір.

Як виглядає кабінет радіоведучої, як проходять її будні та відбувається робочий процес - дивіться у відеосюжеті Богдана Коваля.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
хто це? навіщо показувати закомплексовану полішучку???
Відповісти
Куда тебе до Агузаровой то ? Деревня с языком.
Відповісти
А чим ви незадоволені ,Вікторія хороша ведуча і щоб когось ганити ,треба на себе подивитись .
Відповісти
Йой, навіщо ж ці "фуфуфу" коментарі? Не знаєте, то ліпше промовчіть) або дядько Google вам у поміч ;-)
Відповісти
Слухаю при можливості СіДFM, люблю Вікторію Жуковську і всіх, хто з нею разом працюе.Молодці, не соромно за Луцьк!!!
Відповісти
Гарний ведучий
Молодий та перспективний
Відповісти
Але пропаганда ксенофобії не є ознака професійності
Відповісти
Супер!
Вікторія, Ви неперевершені!
Відповісти
А що там робить побутовий Panasonic з CD чейнжером на 5 дисків?
Відповісти
Виконує функцію приймача і не більше
Відповісти
Люблю СіД ФМ,але як тіль ця ведуча починає вести передачі, так одразу перемикаю. Абсолютно ніякої професійності, невміння до кінця дрводити думку, постійні запинки, тафтологія і ще багато іншого.
Відповісти
когда транслируют киевский DJFM то радио супер., но когда включается Сид фм сразу переключаю,не формат,надо хоть немного делать эфир похожим на киевский; ато музыка не та ведущие тоже .,считаю луцким диджеям стоит пройти курс у киевских коллег
Відповісти
нецікаво. сіро. сумно. Вікторія, здається, набагато яскравіша поза цією радіорубкою.
Відповісти