вхід реєстрація

П'яний податківець погрожував копам. ОПЕРАТИВНЕ ВІДЕО^

П'яний податківець погрожував копам. ОПЕРАТИВНЕ ВІДЕО^
11-го січня вночі до поліції надійшов виклик — біля нічного клубу "Голівуд" побилися два чоловіки. На час прибуття на місце поліцейських конфлікт між чоловіками вичерпався, проте один із них почав агресивно спілкуватися із правоохоронцями. Молодик лаявся та погрожував.

Як виявилося вже пізніше, це був працівник Державної фіскальної служби.

Його затримали та доправили до наркодиспансеру. Медики констатували: в крові чоловіка було 1,55 проміле алкоголю.

Слідство у справі ведуть працівники Луцького міськвідділу поліції.



Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 60
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
на нари цього податкового півника.
Відповісти
Поліція - повні переляки!!! Та вони навіть спілкуватись не вміють!
Відповісти
Скажем так борзі переляки.
Відповісти
Фраєрок паршивий
Відповісти
Після таких дій тільки звільнення, провинився відповідай! Якщо ж ти працівник податковоі ти маєш розуміти яка не проста служба в патрульних. Щей Ви ведете себе як останній збльовок міста( вибачте за не цензуру ).
Відповісти
Цей грамотний податківць, який "пользуется" статтями Кодексу, все ще працює у фіскальній службі?
Відповісти
клоуни що з тої сторони що з тої...
Відповісти
Та в АТО цього покидька(
А то жиріють та дурнею страдають(
Відповісти
Так сам в Ато чи сама їдь.
Відповісти
Нах*р вулиці замітати, а не за кошти платників податків по барах шлятися.
Ху*луша. ..
Відповісти
Озвучте прізвище цього шибко ВУМНОГО півника ...
Те що він вже допрацювався- то факт. ..
Відповісти
Не довго йому залишилося, залежить від телефонного дзвінка...я впевнений що вгашений діяч (ст. 45 закону Украіни про поліцію) в очі не бачив, і не підозрює що там написано.
Відповісти
клоунада, тільки щось то хлопаки треба нового поліцейського також звільняти, що він так кидається! то якось по пацанячи виглядає
Відповісти
Патрульний все зробив правильно " я тебе пристрелю" і не так реагують, потрібно було відразу у кайданки і в автомобіль!
Відповісти
ну може і не звільнити але провести навчання. А то дійсно самі як гопніки.
Відповісти
Я розумію а стані алкогольного спяніння і все таке, не помнить половину, проснувся в луцькому вп під час складання протоклу але ж веди себе нормально. Відповісти однозначно повинен. Не знаю що вирішить його керівництво,але нафіг з державноі роботи таких діячів.
Відповісти
Прізвище податківця? І ми допоможемо його звільнити!
Відповісти
О Всевишній !!!! Ти читаєш Волиньпост ??? Буду тепер сюди в коменти свої молитви писати! Амінь.
Відповісти
дмитро іванович 100% правий
Відповісти
Яка подальша доля цього"податківця"?
Відповісти
Вже вивезли в ліс...
Відповісти
Це просто загнаний чоловік,який хоче показати себе крутим за рахунок того що він держ службовець,впершу чергу звільняти таких а краще закривати таких треба,працівникам поліції побільше терпіння і чесності ми у вас віримо,я б із задоволенням допоміг би вам у вашій не легкій справі!
Відповісти
Відповісти повинен.
І я прошу автора посту( адміністраторів сайту ) прослідкувати подальшу відповідальність особи яка працює на державній роботі( фіксальній службі), та повідомити читачам. Змінювати краіну потрібно із себе.
Відповісти
Працівникам поліціі треба діяти жорстко проти таких хамів ,мордою в асфалт і наручники ,можна ще пару раз цим покидькам по рбрах з*іздити і в котузку .
Відповісти
И бутылку не забыть на допрос... С под шампанского.
Відповісти
Видно що полішук ) кричить тільки яка статья,в рило йому раз треба було дати.отака в нас влада!
Відповісти
це не поліція, а сируни..., гнати їх назад на трасу...
Відповісти
Для чого дубінка???дав раз і все! Зразу все забуде і дальше тихо буде снігом втиратись!бісять ...ь така пиздота
Відповісти
Я просто офігєваю з цього цирку...
А ще він напевно ОФІЦЕР ...
Люди на Сході в окопах ночують, щоб у нас тут порядок був... А це мурло (вибачте за слівце) таке чворить ...

Любий держслужбовець повинен дотримуватися ЕТИЧНО-МОРАЛЬНИХ вимог і норм... + бути прикладом для наслідування...
Цього мудака ЛИШЕ на основі ЦЬОГО відео є всі законні підстави звільнити з роботи... І ще спитати з його прямоко керівника ...
Відповісти
але мат поліцейського на 50-тих секундах затерли ))))))))
Відповісти
Я завтра піду до вашого керівництва, і ви працювати не будете------ це слова полісмена? Нової поліції Луцька, поліцейський також перейшов на ти, хоча не мав права цього робити, і штурхати його почав! Я впізнав цього податківця, і можу Вас запевнити що він не перейшов би на такі високі тони в своїй розмові просто так, певний що його спровокували цими словами! Знаю його як людину яка любить свою справу і знає її досконало.
Відповісти
да да..досконало, видно на відео)
і звільнити може, і пристрелити, просто милий податківець, і суддя, і виконавець покарань!
звільнити, щоб інші головою думали, бо держслужбовець такою поведінкою підриває авторитет держави.
уявіть, як тепер платник податків має до нього приходити? в бронежилеті?
Відповісти
таке враження що змі хочуть зробити з мухи слона.... роздули ситуацію....... на рівному місці..........хочуть пропіарити Нову Поліцію яка вона хороша...... а насправді навіть в цьому відео поліцейський сам матюкається...(((
Відповісти
нічьо страшного тут нема випили пацани побилися трохі покричяли
Відповісти
Бодун - наш Лас-Вегас !
Відповісти
Безвідповідальність, безнаказаність, алкоголізм, наркотики, корупція - перші вороги українців... Нам ще 50-100 років вчитись і рости до Законопослушних громадян неньки-України!!!!
Відповісти
а хто дав право тикати поліцейському він сам і спровокував такі дії
Відповісти
Поліцейський нікого не провокував, на відео знято не всі дії "податківця". Мені здається, що кожна поважаюча себе людина перейшла б на "ти" після матів та погроз у свою сторону.
Відповісти
Шановні!!! поважайте себе, і не пишіть біліберди. “Не судіть, і не судимі будете”. Даного державного службовця спровокували.Тим паче на дану особу напали троє невідомих осіб, після чого держслужбовець САМ викликав поліцію,а тепер Поліція хоче ще й його винним зробити.Як не стидно???
Відповісти
Не стидно вести себе як останній хамло, розповідати "басні" і поводитись агресивно. Я в ституаціі яка там відбулася інформований. За те що витворяв потрібно відповісти!
Відповісти
Скільки Я цих податківців, следаків, недопрокурорів бачив по нічних клубах.... Молодняк - це тупе бидло, яке на роботу влаштували батьки, родичі, чи іншого виду блат. Вони сидять на хорошій роботі при хорошій посаді, але справ і "дєл" не рішають абсолютно ніяких. Дивлячись на своїх протеже які їх туди всунули, бидло - молодняк розуміє, що перспектив у нього (брати хабарі, купити за ці Гроші авто, квартиру чи побудувати будинок) абсолютно немає ніяких. Виробляється комплекс, комплекс неповноцінності. Він проявляється у агресивній поведінці чи спорах, під час яких бидло - молодняк ОБОВ*ЯЗКОВО вкаже де він працює і на якій посаді (а ще може даже і ксіву показати), обов*язково скаже з якими начальниками різних структур пив горілку/смажив шашлик/ручкався, обов*язково вкаже на меншовартість свого опонента.... А толку - якщо він бидло?
Відповісти
Прізвище податківця Коробко!!!
Відповісти
Оооооооооооооооооо начитався я тут всякого, всі такі відважні і хоробрі. Був я там в той вечір з дівчиною курили на вулиці, на цього хлопця напали троє і побили його без всяких на те причин, мені Катя сказала щоб я туди не влазив та і всі просто стояли дивилися як його копають. Його дівчина чи то він самі визвали поліцію коли поліція приїхала він сказав щоб затримали тих хто його били, хоча двоє вже втікли, ще й кров в нього була на лиці а вони приїхали і нічого не робили як і старі мєнти, а тут ніхто нічього не бачив і так всі пишуть, а ці палісмени там були і нормальні а цей що з ним говорив був сам сильно борзий, думаю що в цій ситуації потрібно слідчим добре розібратися+++
Відповісти
А ти павло сцикун))чи просто вигороджуєш свого товариша
Відповісти
А ти чому стояв в стороні? сцикун?
Відповісти
Я незнаю цього пацана. І ще я нікого не обзивав. Ви всі тут борзі.
Відповісти
Ганьба поліції
Відповісти
посуті тут люди що говорять ганьба податквцю, чи звільняти його з посади повинні спочатку дізнатися повний обсяг обставин, коли на тебе кідаються п'яні люди та ще і троє та починають дубасити то я побачив би всіх в такій ситуації. А далі це порив емоцій від того що поліція приїхавши нічого не робила...
Відповісти
Цілком згідна!!!! Поліцейський сам почав провокувати потерпілого, погрожуючи звільненням і примінив фізичну силу,звільняти потрібно полісмена в першу чергу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Вся причина в тому, що в міськвідділі нема КОЗИ, а то б таких податківців було б менше. А ще наша дебільна держава - єдина у світі, де конституційний суд прийняв рішення про заборону затримувати за злісну непокору працівникам поліції
Відповісти
це що поліція-це мусара галімі,а цей клоун,що дає інтерв'ю 70% піздить... з того,що там було насправді!
Відповісти
Я раніше спілкувалася з тим поліцейським який говорив з пацаном цей поліцейській вобще неадекватний без поняття як його в поліцію взяли, навєрно десь свої просунули. Я чюла шо в нього були зв"язки.
Відповісти
Напевно таки безграмотний як ти)ВОБЩЕ)
Відповісти
Потрібно провести розслідування. Я читав вище що на нього напали а поліція була бездіяльна. Тоді його поведінка повністю виправдана. Навіщо Луцьку Нова поліція яка нічого як і стара не може зробити. Хай знайдуть і покарають винних. Можливо в цьому пості одразу будуть інакші коментарі)))))))))))))))))))))))))))))))
Відповісти
Оце сильна і справедлива наша поліція яка не бере хабарів, але є повними телепнями які не могуть зв'язати і два слова... Бездарні копи... Навіть не могли по-людськи затримати особу, хоча і фактично не було за що. Краще би поїхали циган на автовокзалі розігнали які обкрадають людей, та ні потрібно зроби резонанс з невідомо чого... Мені цікаво а чому не покажуть когось іншого, а тільки податківця? Хоча і тут я маю відповідь, напевно тільки для того щоб зіпсувати людині життя...
Відповісти
Про циган так це точно! Недавно їздив в село до родичів. Там цих циган які крадуть щогодини у пенсіонерів і жінок гроші купа, краще б це питання висвітлили!
Відповісти
Не зрозумів чому заголовок цієї статті п'яний податківець? Адекватно говорить все чітко, не падає. Назва себе не виправдовує. Проаналізував всі коментарі, і подумав як би я вів себе в ситуації коли на мене б напали побили я викликав поліцію а вони приїхали і ще зробили мене винним. А цей з податкової гарно розбирається в законах, напевно грамотний тому що поліцейські стоять і мовчать, ще зелені , нічого не знають. Хочуть говорити, а вже пора діяти оперативно і шукати винних а не робити їх з когось. Знайшли на кому піаритися.
Відповісти
Я думала що він дійсно мав якусь зброю і погрожував нею, тому і зайшла подивитися на статтю і відео аж цікаво стало. Він наврядчи п"яний, а якщо і п"яний, то не сильно, просто гарячий. Мені б такого хлопця. В нас в Володимирі такиї немає.
Відповісти
Про полісмена дійсно хочу сказати, що останній спровокував хлопчину!! Як можна було брати на роботу психічнохворого - не розумію... Ганьба новій поліції, дітвора яка і поняття не має куди попали!!!! Про податківця скажу, що це дуже хороша і відповідальна людина, підтримую повністю!
Відповісти