Бійці «Світязя» вирушили на Схід.ФОТО

Бійці «Світязя» вирушили на Схід.ФОТО
У четвер, 14 січня, бійці батальйону «Світязь» вирушили в зону АТО.

У Луцьку відбулися проводи бійців роти патрульної служби поліції особливого призначення «Світязь» в зону антитерористичної операції. Правоохоронці поїхали на зміну побратимам, які понад місяць несли службу на передовій.

Командир роти «Світязь» Сергій Козак розповів, що перед бійцями поставили завдання підтримувати ситуацію на передовій: перевіряти громадян, їх транспортні засоби, виявляти незаконні речі – зброю, боєприпаси, наркотики.

«Якщо завдання будуть мінятись – будемо їх виконувати, залежно від зміни обставин», - сказав він.

Скільки часу триватиме ротація – бійцям невідомо. Кажуть, що будуть на Сході до відповідного розпорядження.

Як повідомив командир взводу №3 роти патрульної служби особливого призначення «Світязь» В’ячеслав Моніч, для бійців це вже не перша ротація.

«Для багатьох хлопців вже й не злічити, яка за рахунком ця ротація. Наша рота пройшла Іловайськ, Дебальцево, показали себе з найкращої сторони», - сказав він.

За словами командира, хлопці зараз їдуть на територію Луганської області. Він також розповів, що серед бійців нема жодного, для кого це перше відправлення на Схід.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 34
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
це не батальйон, а рота
Відповісти
А очі які, подивіться...скільки тривоги в них... і запитання: за кого? за що? за олігархів???
Відповісти
А мої очі ви бачили ? Ви знаєте що ми пережили, чекаючи з Вуглегірська ? Це останні, які ідуть за ДЕРЖАВУ, яка платить копійки,але надія на КРАЩЕ України їх надихає. ВИ, лучани, задумувались, що відчуває матір, яка провела дитину туди, В НІКУДИ !!!!
Відповісти
Для чого Люди добрі ви їх туди відправляєте.СХАМЕНІТЬСЯ в них сімї.ВОНИ ЖИТИ ХОЧУТЬ.нас там як за мішень використокують.ПОЛІТИЧНА ВІЙНА-ЦЕ
Відповісти
а хто відправляв ? У нас не бідна сім"я, а він сам так вирішив і маму не запитав. ТО ЗНАЄТЕ, ЩО Я ЗАРАЗ ВІДЧУВАЮ, ВІДПРАВИВШИ ДИТИНУ НА ВІЙНУ, ЯКА НІКОМУ НЕ ЗРОЗУМІЛА ?
Відповісти
Дякую,Ви виховали хорошу дитину та свідомого громадянина, якому не байдуже де і в якій державі жити.Тримайтеся.
Відповісти
Хай Вас береже Бог, герої наші !!!
Відповісти
Значить йому пообіцяли добре заплатити.а в результаті аби додом повернувся.подивіться відео отих людей які поверталися з відти особливо бійці батальйону світязь.там все чітко сказано хто куди і за кого
Відповісти
всі опустимо руки і нехай ворог робить що заманеться ?
Відповісти
нам -гроші, вам -міфічну "державу".
Відповісти
Ви взагалі в адекваті ???? Я ночі і дні не спала, нам сільради в землв не 10 соток відмовляють, а дитина сьогодні пішла туди, куди я НЕ ПОСИЛАЛА, а сам прийняв таке рішення ! То може, підтримайте хоча б нас МАМ, які в жасі ждуть дітей додому !
Відповісти
Бійцям бажаю щасливо повернутись додому. Рідним - дочекатись всіх живими і здоровими. Для чИТАЧА - поїдь сам.
Відповісти
мами і дружини.
Відповісти
це явно не мама того бійця пише.
Відповісти
думайте, що хочете, але не дай Боже, вам пережити те,що я відчула. Хочете, можу лишити координати, якщо будете корисними "Світязю".
Відповісти
Дякую за координати.я можу теж поділитись.Вам терпіння і щоб скоріше настав МИР
Відповісти
Вірю, як і мій син, що буде все добре і герої матимуть визнання, а не просто якісь УБД..
Відповісти
нехай всім Бог пошле благословення !
Відповісти
деньги, что делают с людьми деньги, привелегии и земельные участки.
Відповісти
Слухай ти деньги я особисто знаю хлопця з ,Світязь,і хочю сказати що він не дуже там збагатів хіба на сиве волося.Думай що пишеш він там за нас воює і за такого йолупа як ти
Відповісти
ті участки простим смертним ? Я, мать Участника УБ Д вже рік нічого не можу отримати
Відповісти
Просимо взяти на контроль заяви бійців "Світязя""., які намагаються отримати земельні участки по 10 соток, в якихї їм відмовляють. Ми не хочемо приорітетів, але, якщо допоможетте ___ будемо вдячні !!!
Відповісти
Мало що ти знаєш.я знав і знаю багато хлопців які були і є на сході.мого брата вбили там в тому котлі.багато друзів покалічило.а суть не в тому щоб не захищати свою країну.влюбому випадку її треба захищати.так як спочатку розпочалось АТО всі рвались на схід і я в тому числі.знайди багато відео про батальйон світязь і подивись де справедливість.після декілька розгорнутих ситуацій ми всі не розумієм за що ми браття там полягаєм.спочатку з влади треба починати а не з простих.
Відповісти
Та нормально вони там в ато заробляють.не будьте наівні,може ще і якісь патріоти, але більшість йде за гроші й пільги
Відповісти
Ух ти, в лави моєї армії просяться ще порядка двадцяти людей! Звертайтесь, будемо вас завжди раді бачити в диванній армії! Тут вам треба буде воювати навіть не виходячи з кімнати, що ви, кажучи чесно, і робите.

Побажайте удачі і не смішіть людей своїми нікому не потрібними криками і сльозами.
Відповісти
Парни которые рвались защищать страну, не побежали в Свитязь, а пошли добровольцами, не имея права сейчас даже на статус претендовать. А Свитязь даже судиться чтоб деньги выплатили и суммы приличные. А мой знакомый участка взял, в патрули пошёл (Фацевич своих не бросит) ну и сейчас вся эго семья сидит и ждёт что ещё в Луцке ему квартиру возможно дадут, так как своего желья нету. Вот после таких историй и не знаеш кто туда и зачем идёт......хотя рискуют люди....жизнью и здоровьем.
Відповісти
Так багато знаєте, то чому б самому не поїхати по участки та квартири ?
Відповісти
Нехай Господь оберігає і щоб швидше повернулися усі живими та здоровими.Тримайтеся наші ЗАХИСНИКИ!!!!!
Відповісти
Будет вам земля. 2*1*1. ждём.
Відповісти
і тобі там буде 2х1х1, особливо ціниться верхній шар...
Відповісти
Ми у себе вдома.а вдома і стіни помагають.А вам навіть і цього не буде,бо спалять ,як непотрібне сміття...
Відповісти
хочуть хай їдуть. Вмирають за Порошенка , Авакова. Так само як беркут виконував накази ялинковича, так само світязь вірний пес авакова
Відповісти
хлопці Іловайськ та Вуглегірськ пройшли ! А ти де був ?
Відповісти