У райцентрі на Волині «Укрпошта» досі працює у приміщенні із «серпом і молотом»

У райцентрі на Волині «Укрпошта» досі працює у приміщенні із «серпом і молотом»
У райцентрі Іваничі Волинської області відділення «Укрпошти» досі працює у приміщенні з радянською символікою.

Про це інформує Вголос.

Радянський герб «серп і молот» розміщено у вигляді мозаїки. З початку незалежності України ніяких спроб позбутися радянської символіки зроблено не було.

У волинській дирекції відділення «Укрпошти» відмовилися прокоментувати ситуацію.

«Це питання вивчають. Ми повідомимо про рішення пізніше. Зараз нічого сказати не можемо», – заявили в «Укрпошті».



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
треба знести будівлю...
Відповісти
На Меморіалі в Луцьку є могили з датами смерті після 1945 років, це нквдисти ,які зачищали Волинь. Давно пора перенести ці могили в Гараджу з центра українського міста.
Відповісти
А чому Укрпошта, там приміщення Укртелекома. Пошта
займає перший поверх, а другий і третій Укртелеком у них і запитайте
Відповісти
Пидари, дайте пошті нормальне приміщення, і вони там будуть працювати... або зробіть ремонт цього, там крім герба видно і вікна в поганому стані, не рахуючи всього іншого..... Долбойобів-патріотів зараз вагони, а реально допомогти ніхто не хоче
Відповісти
ХТО зніме проклятий буде!
Відповісти
ХТО зніме проклятий буде!
Відповісти
ХТО зніме проклятий буде!
Відповісти
ХТО зніме проклятий буде!
Відповісти
Як не зняли стільки часу, то всі Іваничі прокляті!...
Відповісти
Ну да, ну да, якщо знести серп і молот, то робота Укрпошти знааааааааачно плкращиться (у цьому цілковито впевнені патріоти-ідіоти) !!! Але ж ця будівля була зведена країною, яка мала своїми символами саме серп і молот (до речі, молодим українцям нагадаю, бо їм про це не розповідають: серп - це символ селянства, а молот - це символ робітників). Тобто, символи селян і робітників (які, як я розумію, більше Україні не потрібні), тепер під забороною!!!?? Майдануті ідіоти, які висрали цю новину! Вгамуйтеся нарешті! Інакше від нашої України, завдяки Вашим "патрійотичним" зусиллям, взагалі нічого не лишиться!!!! Адже нова майданута влада хоч щось будувати взагалі не здатна!!!!!!
Відповісти
Ця новина майданитим- наче серпом по яйцях та молотом по кумполу...
Відповісти
Вілентко того не бачив...Стидоття!
Відповісти
Та здеріть серп і молот- радянський символ,зруйнуйте будівлю-це теж побудовано за радянських часів,а ще шолу знищіть-це теж радянське.Залишиться центр зайнятості-це українске і т.д.І все що зруйнуєте побудуйте занова.Одним словом знищіть все ,що було зроблено в СРСР.От тоді побачимо.
Відповісти
Укрпошта взагалі вся совок-стайл. Як такий бізнес просрати можна було (фейспалм)
Відповісти
йопт, вчепилися то того молота і серпа.

А що краще буде якщо та плитка буде віддерта, дайте укрпошті півмільйона так вона зробить жовто-блакитну будівлю :)
Відповісти