У Луцьку спалили авто працівника МРЕВ. ДОПОВНЕНО

У Луцьку спалили авто працівника МРЕВ. ДОПОВНЕНО
Працівнику луцького МРЕВ, який нещодавно реформували в Територіальний сервісний центр, спалили автомобіль.

Це сталося в ніч з 15 та 16 січня, пише Волинське агентство розслідувань.

Автомобіль стояв біля багатокваритного будинку, в якому мешкає чоловік.

Зауважимо, що за інформацією джерел з сервісного центру, працівник влаштувався в Територіальний сервісний центр менше року тому та зарекомендував себе принциповим працівником, який відмовлявся від участі в корупційних схемах. Можливо, через одну з відмов і спалили його автомобіль.

Водночас, як повідомляє Інформаційне агентство "Волинські Новини", посилаючись на власні джерела, невідомі спалили авто BMW X5 коричневого кольору інспектору Андрію Вороніну. Свого часу чоловіка хотіли призначити заступником керівника Луцького МРЕВ.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: авто, МРЕВ
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 80
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
думаю що навпаки. нема там принципових
Відповісти
Ті що є принципові - теж співучасники злочинів. Бачити кожен день незаконні заробки колег-працівників екс-МРЕО, і тихо з цим миритись - теж злочин. Гнила структура. А метод помсти цікавий, але не дієвий - ще більше братимуть щоб машину відкупити.
Відповісти
якби був чесний - відкрили б кримінальну справу або звільнили - влада розправляється з чесними таким чином. а підпал - це 100% народна помста.
Відповісти
думаю, що він добре знає хто це зробив....
Відповісти
так коханки покинуті мстять
Відповісти
і незадоволені партнери-геї...
Відповісти
Привіт від наших...табличку додавання забув)
Відповісти
"Принциповий" заробив на державній службі BMV X-5 яку і спалили
Відповісти
Х5 був зароблений до мрев, всезнайко
Відповісти
Чистильщиком басейнів?
Відповісти
Підприємцем. Торгівля. Це в нас протизаконно?
Відповісти
Підприємець немає права працювати на держслужбі
Відповісти
Яким чином?))))
Поділіться і з нами як їздити на такій авто!!!
Відповісти
чесно на х5
Відповісти
А коханки хіба бувають покинуті? вони ж у нас тимчасові натішимся і на другу перелазим
Відповісти
ну от тимчасові і показують де раки зимують...
Відповісти
ай молодець, ай красава, чесніше чесного не буває.. фу, аж тхне хабарями
Відповісти
вася, ти конєц. т.е х.й
Відповісти
Добре, до мрео, після мрео. Назвіть де цей держслужбовець, на якій державній роботі заробив такі бабки??? Причому, х5 це ж не все його "чесно" зароблене майно. Коли в цій конченій державі почнуть питати звідки бабки???
Відповісти
коли в цій державі перестануть рахувати чужі Гроші?
Відповісти
Вароня тобі вафлі ахахахвхвхаз
Відповісти
Які добрі в нас люди
Згоріла і Слава Богу? Навіть ворогам своїм такого не бажають
Палити автівки, бити, вбивати хіба цього ми прагнемо? Друзі це шлях в нікуди
Відповісти
Ой зараз заплачу))) Знайшовся тут праведний...
Чи переживаєш щоб твоє авто не спалили???
Відповісти
Мені вас шкода
Відповісти
Фіорі теж не бетонно-кам"яне, ага?
Відповісти
Ви мені погрожуєте?
Відповісти
Боже збав! Успіхів тра процвітання
Відповісти
Це мені Вас шкода, повірте...
Адже, грамотно писати у такому віці і не вмієте. Зате червоні штани завжди при собі))))
Відповісти
це ви таку владу побудували! І ви ще за все будете відповідати! Залишилось недовго!!!
Відповісти
Наведіть приклад як я будував цю владу?)
А за свої вчинки я завжди відповідав
Відповісти
Ну тоді роскажи, як ти на догоду Грицюку, писав пасквілі на своїх однопартійців.
Відповісти
Наприклад? Коли і на кого? Можливо на Вас "Дімон"?)
Відповісти
Розкажи як ти зарплати не платиш та від тебе люди тікають..."гєній" блін...
Відповісти
Слухай сюди, Пащенко, тобто читай, читай уважно і затям раз і назавжди: ти і такі як ти і тобі подібні багато у чому винні, дуже багато. Хіба ти не був на майдані, хіба ти не стояв і не волав зі сцени? Де те прекрасне життя, яке нам так активно пропагував? Наволоч рідкісна!
Відповісти
У чому винні? Засумував за Януковичем?) На майдані був і зі сцени "волав")
А прекрасне життя тобі в хату занести? На який поверх? Ти вирішив, що тобі завинили "прекрасне життя"? А що особисто ти зробив?
Мене можна обізвати як завгодно, але чому анонімно? Вам страшно? Чи соромно?
Чому не від власного імені?)) І ви і я знаємо відповідь)))
Відповісти
Я не знаю, що там ти собі надумав і знаєш, але погодся, Володька, що простий люд ліпше жив років два-три тому і це велика правда, а такі як ти, продажня шкура, зробили багато "добра" Україні... І щодо занести... Не треба нікому нічого нікуди нести - але й не треба відбирати в людей, власне те, що зараз відбувається і це все завдяки таким як ти... Чи ти далі свого кабака нічого не бачиш? Чому ти не на сході? Що особисто ти зробив для України окрім волати в рупор? Відсижувався на островах в "небезпечний момент"? Так і хочеться сказати, мерзота, але для тебе це завелика честь... Будь здоровий)))
Відповісти
Чому я не на сході?
Питання до комісара. Покличе Україна піду. Війну не люблю і її не шукаю.
Простий люд жив краще і не простий теж. То поклич Путіна, Януковича
Вийди на вулицю з мегафоном збирай майдан скидай хунту))) і будуй руський мир
Що я зробив для України?)
Побудував будинок, посадив дерево, маю дітей
Створив сайт на якому ти можеш писати на мене все що завгодно)) і на владу і на сусіда
Але тобі маленькому страшно. От я можливо і мерзота)), але завжди спілкуюсь відкрито. Очі в Сірка не позичаю. І на сам кінець про острови
Не дай тобі Боже того, що відчув я і моя родина, а острови були є і будуть
Відповісти
Одне слово - гниль))) Це про Тебе, Володька. У Тебе один ідол - бабло. За острови знаємо і знаємо чого їздив - сцикло!, і знаємо за чий кошт їздив))) Але то таке, спи спокійно, ще поки не час борги віддавати)))
Відповісти
Читаю я оце ГузьОк твоє творчество і розумію, що через таких як ти, Україна в дупі. А Пащ хоть щось робить і до влади не присмоктався. Ти Ватник прокремлівський
Продався ФСБ і строчиш тут гімно. Редакції треба видаляти це кремлівське чтиво.
Відповісти
ну тоді поясни, де був закон, коли робили державний переворот. Бумеранг повертається(((
Відповісти
Це самосуд.І це тільки початок.Не треба вважати людей за баранів.Таке лицемірство вже не сила терпіти.У всіх високопосадовців дорогущі машини зареєстовані на дружин,тещ,сестер,братів і т.д.Це як Путін каже,що танки можна купити в будь-якому супермаркеті.Хватить брехати.
Відповісти
Ви вважаєте, що зловмисники вчинили вірно?
Відповісти
так вважають всі ті,хто в житті не крав, ясно????
Відповісти
Один "чесно" заробив. Комусь "чесністю" надоїв. Попередили - "чесно" спалили авто.

Не в тому суть хто і як заробив. Кожен крутиться, як може, аби сусіду не мішав. А даний дядько, видно помішав як мінімум на тисяч 20 у.е.
Відповісти
А ты как крутишься?
Відповісти
На базарі торгую, але ж не на трасі. А ви як?
Відповісти
Чтобы купить Тойоту наш обычный дед прожить на свете должен восемь тысяч лет, а чтобы BMW X5 желательно вообще не умирать!..
Відповісти
я користувався послугами тієї сволоти, треба було його спалити, а не Х
Відповісти
Я йому казав що дограється, шахрай, у багатьох здирав гроші..., всі вони там такі, де люстрація???
Відповісти
Яка Вам всім різниця яка в нього мама, яка коханка, де взяв гроші, де взяв х5...??? Шо сталося те вже не зміниш!!! Ви збиріться всі "писаки" і підіть до прокуратури спитайте де вони гроші взяли на ще дорожчі машини, підіть до лікарні і подивіться на чьому їздять лікарі і біля любої структури гляньте які машини. Чі вам може цікаво ще якого розміру в нього х....???
Відповісти
Цікаво...
Відповісти
Номерок остав...
Відповісти
Залишу якшо більше 20
Відповісти
Тільки старі міліціонери були чесні вони тільки ногами ходили і тролейбусом їздили.☺
Відповісти
Ціна такого автомобіля 1 208 000 грн.- информация к размышлению. Автор має читачів за дурнів.
Відповісти
Він чесно за свое життя копійки не заробив знали б ви які він збитки приніс державі працюючи в мрео то може б і не таке писали і думаю що йому його друзі генерали завтра нову куплять
Відповісти
Я думаю всі погодяться що просто так автомобілі не палять...
Відповісти
Пишуть що відмовився від корупційної схеми... Так от. Це перший корупціонер в мрео
Відповісти
На основі яких фактів автор стаатті наголошує що потерпілий відмовився від корупційних схем. Журналісти якщо хочете бути обєктивними, то підіть і просто постійте у коридорі МРЕО, при нагоді поспілкуйтесь з простими людьми які прийшли туди у справі, скажу вам чесно більшість відвідувачів це посередники (рішали), які носять гроші працівникам МРЕО. Бо без хабарця вони нічого не рішать. Таке життя ... покищо.
Відповісти
Ми обов'язково візьмемо до уваги ситуацію з сервісним центром.
Якщо у Вас є факти звяжітся з редакцією
Анонімність гарантуємо
Відповісти
Самий простий факт. Як бувший рішала став інспектором Мрев? А автор статті пише що це людина яка відмовилась від корупційних схем. Це пане Володимире не правильно. В МРЕО сильна корупція. Туди вже прості люди не хочуть йти, просто нанімають рішал і всім добре. А потім чесні і порядні службовці з зарплатою в декілька тисяч їздять на доргих машинах і мали всіх десь..
Відповісти
З понеділка починаємо працювати по цій темі
Думаю до п'ятниці матеріал буде
Прохання до коментаторів анонімно тут чи на пошту Редакція: [email protected]
Написати хто ще в Сервісному центрі потребує нашої уваги))
Відповісти
З якою з редакцій потрібно зв"язуватися?
Відповісти
Наказали за схему красних номерів? (барига перекуп має авто із штрафами чи іншими адмінстягненнями, йде в МРЕВ. там без проблем знімають авто з обліку, але при цьому дають сигнал в виконавчу службу. за період, коли авто на красних номерах і якоби вона неможе мати ніяких штрафів (бо ж із штрафами із обліку не знімуть), виконавча накладає на авто штраф. Потім барига продає авто на красних номерах, покупець йде в МРЕВ реєструвати авто і отримує подарунок.

П.С.,
Я не кажу за штрафи за порушення ПДР, в основному так накладаються стягнення за кримінальні провадження, де арешт накладається на рухоме і нерухоме майно.
Відповісти
Бережи Вас Бог!
Всіх чесних, порядних і працьовитих!
Відповісти
А нашо ви так на нього??? Він такій класний, на першому місці робота, ставився відповідально, гарно дружив з колективом, не ображайте його... А беха то херня головне здоровя купить кращу)))) але ту жалко така прикольна була
Відповісти
100% немав справи в антикорупційних схемах і відмовлявся так, що аж на Х5 вистачило ))))
Відповісти
Ви шо семимісячні??? Він в лоторею виграв в 2013 році.
Відповісти
Ти бачиш скалку в оці брата твого, а в своєму колоди не помічаєш
Відповісти
Всі знають хто ця людина....для чого ці коментарі, пащенко?яку ситуацію ти будеш брати до уваги, кого ви там всі будете опрацьовувати? Не меліть х....ні, люди давно зневірилися в такі установи як МРЕО...колишньому "рішалі", який вдів корону наголову Х спалили.... Нічого дивного!!! Ще 5 таких купить, як хату в боратині достроїть!
Відповісти
За собой смотри,голова.
Відповісти
Всім злорадствующим бажаю відчути те саме)
Тримайтесь(
Відповісти
Коли доберуться до вельмешановних панянок, які обдирають цілі групи людей при отриманні посвідчення водія.І перестаньте робити дурнів з майстрів автошкіл вини тільки виконавці.
Відповісти
О чем мычит слепая лошадь?
О том ,что видела вчера...
Відповісти
Це правда... Якщо не дати хабар - екзамен не здасиш ( на власному прикладі)
Відповісти
Патрульних поміняли, то невже так важко розігнати всіх в МРЕО???
Відповісти
На посади в сервісні центри - колишні МРЕВ - оголошений конкурс.В конкурсну комісію мають право входити громадські активісти. От вам поле для орання - в день конкурсу всі в МРЕВ і вискажіть цим тварям все в очі.Тоді в них не авто горіти будуть,а всі морди від сорому.Нехай ВІскунову буде стидно від таких кадрів,які в нього працюють.Вибачте - заробляють на БМВ Х5
Відповісти
В МРЕО так просто не беруть працювати.Андрію було погано працювати підприемцем,що а ж в МРЕО до кормушки подався чи колеги з СБУ підтягнули для своїх махінацій.О тут і правда,не має там жодного чесного всі беруть хабарі.
Відповісти
А хто знає де і коли проводиться конкурс, які вимоги до кандидатів?
Відповісти